Back to list

Results

45. Mémorial de Ferdinand De Martinengo
SVK Bratislava
September 11, 2022 - September 11, 2022

Epee Women's Senior Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N PANTELYEYEVA Kseniya 1994 F UKR Lviv (UKR)
2 N VANDINGENEN Aube 2001 F BEL Brussels Fencing Club (BEL)
3 N PECHOVOVA Michala 1990 F CZE USK Praha (CZE)
3 N BIELESZOVA Veronika 2002 F CZE SC Praha (CZE)
5 N AZUKAITE Vikte 1996 F LTU Gaja-Dvikova (LTU)
6 N LUDMAN-MIHALY Kata 1990 F HUN Debrecen (HUN)
7 N MASALO Olivija 1999 F LTU Gintarine spaga (LTU)
8 N JASNA Tereza 2000 F CZE Dukla Olomouc (CZE)
9 N NAGY Blanka Virág 2006 F HUN
10 N ZABOLOTNA Daryna 1999 F UKR KIEW (UKR)
11 N PANACZ Andrea 1993 F HUN ASVÖ FC Salzburg (AUT)
12 N KUSHTAN Kseniya 2006 F UKR
13 N ROMANOVA Oleksandra 2005 F UKR CAL Lausanne (SUI)
14 N GRABOVSKYTE Lurde 2003 F LTU Muskietininkai Klub (LTU)
15 N PROKSIKOVA Patricie 2002 F CZE SC Praha (CZE)
16 N SASVARIOVA Laura 1999 F SVK
17 N AIGERMANOVA Gabriela 2002 F CZE TJ Lokomotiva Teplice (CZE)
18 N DZIUBAN Kateryna 2006 F UKR
19 N CONRAD Emily 2007 F UKR CAL Lausanne (SUI)
20 N TOTH Jazmin 2002 F HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
21 N MAKARUSHCHENKO Kseniia 2003 F UKR
22 N AGATH Thordis 2001 F AUT KAC Klagenfurt (AUT)
23 N VINCENCOVA Ester 2001 F CZE SC Praha (CZE)
24 N ALMÁSI Szonja 2006 F HUN
25 N SALIGEROVA Katerina 1999 F CZE TJ Lokomotiva Karlovy Vary (CZE)
26 N HAIDAI Lyudmila 2000 F UKR
27 N COUFALOVA Anna 2000 F CZE BELA POD BEZDEZEM (CZE)
28 N LAZARENKO Olexandra 2004 F UKR
29 N MAKSYMENKO Anna 2007 F UKR SECH Chaux-de-Fonds (SUI)
30 N KULESHOVA Polina 2003 F UKR CSKA (BUL)
31 N SAMKO Anastasiia 1999 F UKR
32 N LORENZ Therese 1968 F AUT FUL Linz (AUT)
33 N VOLOSHYNA Mariia 2002 F UKR KIEW (UKR)
34 N HARCHENKO Nadiia 2005 F UKR
35 N BORSODY Emma 2000 F HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
36 N PINGGERA Elisabeth 1998 F AUT FTS Dornbirn (AUT)
37 N BREITWIESER Carolin 1999 F GER Heidelberger FC/TSG R. (GER)
38 N YOUSEF Mira 2006 F UKR
39 N SZILARD Anna 2008 F HUN
40 N HAJDU Emma 2005 F HUN
41 N KALMAR Csenge 2007 F HUN
42 N LEVER Rachael 2002 F GBR O.P.S. Epee Club (GBR)
43 N OHON Ustina 2006 F UKR
44 N WOHLGEMUTH-ENGEL Christiana 1989 F AUT FUM Mödling (AUT)
45 N SCHMIDL Paula 1996 F AUT OÖ Landesfechtklub (AUT)
46 N SIDENKO Sofiia 2005 F UKR
47 N KOROTETSKA Kateryna 2005 F UKR
48 N BILETSKA Iryna-Anastasiia 2004 F UKR
49 N JASNA Adela 2000 F CZE Dukla Olomouc (CZE)
50 N POTOCKOVA Katerina 1999 F CZE SC Praha (CZE)
51 N VOLAKOVA Hana 2002 F CZE Dukla Olomouc (CZE)
52 N LAMZA Kateryna 2005 F UKR
53 N 1st round SIMKUTE Ausrine 2003 F LTU Gintarine spaga (LTU)
54 N 1st round SZABÓ Panna Éva 2006 F HUN
55 N 1st round LINDEROVA Nina 1991 F SVK Akademia sermu (SVK)
56 N 1st round BERÉNYI Rebeka Anna 2006 F HUN
57 N 1st round KORNIICHUK Yelyzaveta-Olha 2006 F UKR
58 N 1st round MUKOID Yuliia 2003 F UKR KIEW (UKR)
59 N 1st round SPATENKOVA Anna 1999 F CZE Dukla Olomouc (CZE)
60 N 1st round DE JONG Cheryl 1995 F NED SC Den Bosch (NED)
61 N 1st round DE WIJN Day 1998 F NED SC Den Bosch (NED)
62 N 1st round GYURKO Anna 2001 F AUT FUL Linz (AUT)
63 N 1st round MUNTEAN Andreea 2007 F ROU
64 N 1st round HUTAS Olga 2008 F HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
65 N 1st round KLENYÁN Dorka 2006 F HUN
66 N 1st round BLOKHINA Anastasiia 2003 F UKR
67 N 1st round KÖPÖCZI Alexandra 2002 F HUN
68 N 1st round BESTER Natania 2000 F RSA Pro-Motion Training Facility (RSA)
A 1st round TOBY Natalia 1998 F USA