Back to list

Results

Challenge Wratislavia
POL Wroclaw
June 9, 2022 - June 13, 2022

Foil Men's U13 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N BÁNHIDI Balázs 2009 M HUN
2 N BAK Aleksander 2009 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
3 N ĆOSIĆ Rastko 2010 M SRB
3 N SZASZAK Tamas Balazs 2009 M HUN
5 N KOREN Evyatar 2009 M ISR
6 N SZOGI-NAGY Tamas 2009 M HUN
7 N PARKER Yair 2009 M ISR
8 N DRZEWSKI Adrian 2009 M POL NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI (POL)
9 N ALTMANN Yoav Alon 2009 M ISR
10 N WISNIK Feliks 2009 M POL AZS AWF Poznan (POL)
11 N GÜNTHER Hannes 2009 M GER FC Oelsnitz (GER)
12 N TÓTH Benjámin 2009 M HUN
13 N SZYMPEL Tymoteusz 2009 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
14 N LASZLO Abel Elöd 2010 M HUN
15 N BOZIC Jakov 2009 M CRO
16 N NEUMANN Franciszek 2009 M POL Polonia Leszno (POL)
17 N JOHN Tim 2009 M GER Dresdener FC (GER)
18 N SOMODI NAGY Gergo 2009 M HUN
19 N GŁUSZAK Szymon 2009 M POL
20 N LACKO Mate 2009 M HUN
21 N BLUNCK Kristóf 2009 M HUN
22 N YARON Irad 2009 M ISR
23 N DĘBIŃSKI Wiktor 2009 M POL
24 N BORKOWSKI Olgierd 2009 M POL
25 N AUGUSTYN Mateusz 2009 M POL
26 N WRÓBLEWSKI Filip 2009 M POL
27 N PORYDZAJ Bartłomiej 2009 M POL
28 N GAŁĘZIEWSKI Tymon 2010 M POL
29 N TOSUN Doruk 2009 M TUR
30 N RERIN Matan 2009 M ISR
31 N VILÁGI Ignác 2010 M SVK
32 N HO Silas 2009 M GBR
33 N ROMANYUK Rostyslav 2010 M UKR
34 N HOLY Vojtech 2009 M CZE
35 N POKORSKI Franciszek 2009 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
36 N LAKATOS Balázs András 2009 M HUN
37 N POCIEGIEL Patryk 2009 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
38 N URBANSKI Diego 2009 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
39 N MAĆKAŁA Kamil 2009 M POL
40 N WOŹNIAK Wiktor 2010 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
41 N TRILLITZSCH Stanislavs Marceli 2009 M GER TV Markkleeberg (GER)
42 N KONIKOWSKI Grzegorz 2009 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
43 N WOJCIECHOWSKI Nikodem 2010 M POL
43 N MOCEK Maksymilian 2009 M POL IKS Leszno (POL)
45 N TABAKA Juliusz 2009 M POL
46 N MIHAILOVIĆ Darko 2010 M SRB
47 N KOSTROWSKI Nikodem 2009 M POL
48 N RADICS Péter 2009 M HUN
49 N HRNCIR Patrik 2009 M CZE
50 N DOBRZYŃSKI Antoni 2009 M POL
51 N WITKOWSKI Jan 2010 M POL
52 N ZYGMUNT Krzysztof 2009 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
53 N VYMAZAL Jakub 2009 M CZE
54 N ZIN Piotr 2010 M POL
55 N SAVLOVS Stepans 2009 M LAT
56 N HÄßLER Malte 2009 M GER FC Schkeuditz (GER)
57 N SZEVERÉNYI Sandor Ede 2009 M HUN
58 N KENDERESSY Dávid 2009 M SVK
59 N KRONABETTER Alexander 2009 M GBR
60 N FELGNER Aatos 2010 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
61 N IVÁN Nándor 2009 M HUN
62 N KOWALSKI Patryk 2010 M POL
63 N ZAŁĘSKI Julian 2009 M POL
64 N OPACH Piotr 2009 M POL
65 N GULBIS Kristers 2010 M LAT
66 N DONDAJEWSKI Stanisław 2009 M POL
67 N WUNDERLICH Theo 2010 M GER Dresdener FC (GER)
68 N PICTON-TULLY Oskar 2010 M GBR
69 N KUCZKOWSKI Dawid 2009 M POL
70 N SVETLANSKÝ Jakub 2010 M SVK
71 N PRUTICA Tudor 2010 M GBR
72 N DADEJ Damian 2010 M POL
73 N GROBELNY Michał 2010 M POL
74 N DEMBO Aleksandrs 2009 M LAT
75 N WAN Rio 2009 M GBR
76 N KOZŁOWSKI Marcin 2009 M POL
77 N KRUHEK David 2009 M CRO
78 N SVATOS Ondrej 2009 M CZE
79 N SACOK Timur 2010 M CZE
80 N BAHNER Tadeas 2010 M CZE
81 N 1st round ŠTĚPÁNEK Matěj 2010 M CZE
82 N 1st round KACZYŃSKI Louis 2009 M POL
83 N 1st round SAMMLER Robert 2010 M POL
84 N 1st round ROMANOVS Roberts 2010 M LAT
84 N 1st round CZERNECKI Jakub 2010 M POL
86 N 1st round WNUK Rafał 2010 M POL
87 N 1st round BEITZ Benni 2010 M GER Dresdener FC (GER)
88 N 1st round BORTHWICK Hector 2009 M GBR
89 N 1st round SWORCZUK Maciej 2010 M POL
90 N 1st round ŻMUDA Karol 2010 M POL
90 N 1st round ŚWIĘCH Karol 2009 M POL
92 N 1st round THOMAßIN Justus 2009 M GER CTG Koblenz (GER)
93 N 1st round MITRACHE David 2010 M GBR
94 N 1st round OFFENBERG Nitay 2010 M ISR
95 N 1st round POTOCKI Bruno 2010 M POL
96 N 1st round SCHÄFTLEIN Dominik 2009 M POL
97 N 1st round HAVLIK Radim 2009 M CZE
98 N 1st round CIEMPA Karol 2009 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
99 N 1st round BALCER Maciej 2010 M POL
100 N 1st round SPURE Emīls 2009 M LAT
101 N 1st round SOŁTYK Mikołaj 2010 M POL
102 N 1st round ZHYNKIN Yegor 2009 M POL
103 N 1st round CIESIELSKI Tadeusz 2010 M POL
104 N 1st round RÓKUSFALVY-BODOR András 2010 M HUN
105 N 1st round FELTMANN Mark 2009 M CZE
106 N 1st round DLABAC Jan 2009 M CZE
107 N 1st round TOPIČ Oskar 2010 M CZE
108 N 1st round POLITAŃSKI Tomasz 2010 M POL
109 N 1st round BOLCEK Dominik 2009 M CZE
110 N 1st round ANDĚRA Radim 2010 M CZE
110 N 1st round LĪVENS Klāvs 2010 M LAT
110 N 1st round KNAFLEWSKI Paweł 2010 M POL
113 N 1st round SOCHA Stanisław 2009 M POL
A 1st round LENC Lukas 2010 M CZE