Back to list

Results

2022 SAF pokalen 50 år / Rehbinderska priset 20 år
SWE Stockholm
September 17, 2022 - September 18, 2022

Epee Women's Senior Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N CLERICI Alice 1996 F ITA CS Fiamme Oro Roma (ITA)
2 N AZUKAITE Vikte 1996 F LTU Gaja-Dvikova (LTU)
3 N SCHMIDL Paula 1996 F AUT OÖ Landesfechtklub (AUT)
3 N ULLTJÄRN Louise 2006 F SWE FFF Stockholm (SWE)
5 N DE MARCHI Eleonora 1998 F ITA Scherma Treviso ASD (ITA)
6 N FRANSSON Emma 2002 F SWE KFK Kalmar (SWE)
7 N WILASZEK Paulina 1997 F POL SKS Radomysl WLK (POL)
8 N TOBY Natalia 1998 F USA
9 N SALIGEROVA Katerina 1999 F CZE TJ Lokomotiva Karlovy Vary (CZE)
10 N WOHLGEMUTH-ENGEL Christiana 1989 F AUT FUM Mödling (AUT)
11 N TENGESDAL Vilde 2004 F NOR Bergens FK (NOR)
12 N MAANINKA Moa 2004 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
13 N ALBERTSON Pia 1965 F SWE FFF Stockholm (SWE)
14 N LUSZCZ Weronika 1996 F POL KS Szpada Wroclaw (POL)
15 N HILLE-DAHL Thale 1994 F NOR Njård Fekting (NOR)
16 N JANELLI Zofia 2002 F POL KS Szpada Wroclaw (POL)
17 N SALMINEN Anna 1995 F FIN Habda Helsinki (FIN)
18 N LARSEN Sarah 1998 F DEN Trekanten København (DEN)
19 N MIKKILÄ Inka 1998 F FIN Turun Miekkailijat (FIN)
20 N BARNES Rachel 2000 F GBR
21 N MASALO Olivija 1999 F LTU Gintarine spaga (LTU)
22 N PIASECKA Caroline 1990 F NOR Bygdø FK (NOR)
23 N HAUTALA Eva 2001 F FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
24 N LEHRMAN Cecilia 1997 F SWE LFK Linköping (SWE)
25 N ENGDAHL Sophie 2000 F SWE FFF Stockholm (SWE)
26 N DE GROOTE Annica 1969 F SWE SAF Solna (SWE)
27 N SENNERLIN HOLM Engla 2004 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
28 N LAWSON Danielle 1998 F GBR
29 N LABRO Emma 2000 F BEL Flanders Fencing (BEL)
30 N ERIKSSON Linnea 2008 F SWE FFF Stockholm (SWE)
31 N CISNEROS Alejandra 1990 F ESP CE-M (ESP)
32 N WESTERGÅRD Jannica 1987 F SWE DIF Stockholm (SWE)
33 A PRAXMARER Leonore 2003 F AUT FUL Linz (AUT)
34 N LEHTONEN Suvi-Maaria 1983 F FIN Kalpaveljet (FIN)
35 N PANUSCHKA Claudia 1978 F AUT Dynamo Wien (AUT)
36 N NARBUTAITE Monika 2005 F LTU Gaja-Dvikova (LTU)
37 N FREDÉN Anna 2004 F SWE DIF Stockholm (SWE)
38 N SALMINEN Sara 1997 F FIN Habda Helsinki (FIN)
39 N VORNANEN Johanna Anni-Maija 1991 F FIN Miekka Miehet (FIN)
39 N RENDA Eden Rose 2005 F SWE FFF Stockholm (SWE)
41 N SIZOO Isaura 1998 F NED s.v. RobbSchermen (NED)
42 N VASQUEZ DEL CAMPO Paula 2000 F CHI
43 N Round STILLER Natalja 2004 F DEN Glostrup FK (DEN)
44 N Round VUORINEN Anna 1998 F FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
45 N Round PYLINOVA Anastasija 2005 F LTU Gintarine spaga (LTU)
46 N Round ERIKSSON Caroline 1988 F SWE LFK Linköping (SWE)
47 N Round BESTER Natania 2000 F RSA Pro-Motion Training Facility (RSA)
48 N Round EKMAN Alice 2002 F SWE DIF Stockholm (SWE)
49 N Round LEUNG Yik Ning 2000 F HKG
50 N Round BOBROVA Elizaveta 2005 F EST SBSK Draakon (EST)
51 N Round YOUSEF Mira 2006 F UKR
52 N Round KNEZEVIC Katarina 1994 F SRB MK Silni (SRB)
53 N Round EIRITZ Ingrid 1942 F SWE UF Uppsala (SWE)
F 1st round DE WIJN Day 1998 F NED SC Den Bosch (NED)
F 1st round KORNEEVA Arina 1996 F GEO
F 1st round SÖRVÅG Clara 1994 F SWE DIF Stockholm (SWE)