Back to list

Results

Sokol Cup
CZE Brno
March 26, 2022 - March 27, 2022

Foil Men's Senior Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N CHOUPENITCH Alexander 1994 M CZE Sokol Brno (CZE)
2 N TOTUSEK Marek 2002 M CZE Sokol Bystrice nad Pernstejnem (CZE)
3 N FILES Petar 1997 M CRO MK Dubrava (CRO)
3 N FAZEKAS Arpad 2004 M SVK KS Samorin (SVK)
5 N DOSA Daniel 1996 M HUN Torekves (HUN)
6 N NIGOSANTI Andrea 2000 M ARG
7 N KOMSIC Ivan 1990 M CRO MK Dubrava (CRO)
8 N GOREN Raz 2001 M ISR Hapoel Haifa (ISR)
9 N SPOLJAR Borna 2002 M CRO MK ZSM (CRO)
10 N ROSENFELD Roey Eliyahu 1999 M ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
11 N HUTHMANN Erik-Elmar 1999 M AUT ASVÖ FC Salzburg (AUT)
12 N ETTELT Maximilian 1995 M AUT FUM Mödling (AUT)
13 N KOROM Erik 2000 M HUN Torekves (HUN)
14 N POSCHARNIG Johannes 1990 M AUT FUM Mödling (AUT)
15 N ROMERO Roger 1999 M VEN
16 N RAPOPORT Yaakov Ber 1999 M ISR
17 N KAIN Martin 1999 M AUT FUK Krems (AUT)
18 N KREJCIK Jan 1991 M CZE USK Praha (CZE)
19 N PIRK Akos 2004 M SVK KS Samorin (SVK)
20 N RASTEGAR Rastin Linus 1999 M AUT Dynamo Wien (AUT)
21 N LASIC Vigo 2004 M CRO MK Rapir (CRO)
22 N GYÖRGY Bendeguz 2004 M SVK KS Samorin (SVK)
23 N NEDELJKOVIC Mateja 2000 M HUN UTE Budapest (HUN)
24 N LECHNER Moritz 2000 M AUT StLFC Graz (AUT)
24 N MAKK Balazs 2004 M HUN Torekves (HUN)
26 N DONAGHUE Joe 2003 M GBR ZFW Fencing Club (GBR)
27 N MAIOR Matyas 2000 M HUN Torekves (HUN)
28 N BENYUS Andras 2005 M HUN Torekves (HUN)
29 N GHERMAN Nikitas 2004 M MDA
30 N SCHUBERT Max 2001 M AUT FUM Mödling (AUT)
31 N ZSIGMOND Daniel 2003 M HUN Budavári BSE (HUN)
32 N FERNANDEZ Yerbinson 1994 M VEN Wroclawianie (POL)
33 N BENYUS Attila 2003 M HUN
34 N BARBINTA Mihail 1998 M MDA Scoala de Scrima (MDA)
35 N MACEDO Luis 2000 M POR GCP (POR)
36 N KRALIK Roman 2001 M SVK Slavia STU Bratislava (SVK)
37 N CHREN Simon 2001 M CZE Bohemians Praha (CZE)
38 N JOLLEY Isaac 2000 M GBR Chichester Fencing Club (GBR)
39 N GUENNOU Louis 2001 M GBR
39 N KUCHTA Leopold Marc 2003 M SVK KS Samorin (SVK)
41 N EGYENES PORSOK Henrik 1999 M SVK KS Samorin (SVK)
42 N CHVÁTAL Josef 2005 M CZE Sokol Brno (CZE)
43 N VASVARI Bence 2005 M HUN
44 N DOBIASCH Martin 1989 M AUT WAT Wieden (AUT)
45 N ZSOLNAI Botond 2003 M HUN Torekves (HUN)
46 N ZWINGER Robert 1996 M CZE TJ Slezan Opava (CZE)
47 N CZUCKERMANN Niran 2002 M ISR Hapoel Acco (ISR)
48 N BLANAR Samuel 1994 M SVK Slavia STU Bratislava (SVK)
49 N SMREKAR Leo 2000 M CRO MK Rapir (CRO)
50 N HOLEMY Vojtech 2004 M CZE Sokol Bystrice nad Pernstejnem (CZE)
51 N MAZLUMOGLU Batuhan 2005 M TUR
52 N VADANIUC Eugeniu 1994 M MDA CSPLN (MDA)
53 N VRTILEK Jakub 2005 M CZE Sokol Brno (CZE)
53 N CIGANEK Jan 2004 M CZE Serm Ostrava (CZE)
55 N PLANCKH Niklas 2001 M AUT FUM Mödling (AUT)
56 N SLEZAK Martin 2003 M CZE Sokol Brno (CZE)
57 N VYMAZAL Jan 2001 M CZE Serm Ostrava (CZE)
58 N CHLEBOUN Matyas 2006 M CZE Serm Ostrava (CZE)
59 N 1st round WALDSBERGER Jan 2005 M CZE Sokol Brno (CZE)
60 N 1st round KORÁB Štěpán 2004 M CZE TJ Slezan Opava (CZE)
61 N 1st round PROSOLI Lovro 2004 M CRO MK Rapir (CRO)
62 N 1st round POSTOVAN Alex 2004 M MDA
63 N 1st round MOTTL David 2000 M CZE
64 N 1st round HASÍK Jáchym 2005 M CZE TJ Slezan Opava (CZE)
65 N 1st round JANECEK Lukas 2002 M CZE Serm Ostrava (CZE)
65 N 1st round HUDYMAC Michal 2004 M CZE TJ Slezan Opava (CZE)
65 N 1st round KOLAR Simon 1989 M CZE
65 N 1st round HŮLEK Vít 2005 M CZE
69 N 1st round GRUFIK Michal 2003 M CZE
70 N 1st round KORAB Tadeas 2007 M CZE