Back to list

Results

Budapest Cup
HUN Budapest
November 9, 2018 - November 11, 2018

Epee Men's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N DI VEROLI Damiano 2003 M ITA G. VERNE SCHERMA (ITA)
2 N REMONDINI Dario 2002 M ITA CS Forlivese (ITA)
3 N KESZTHELYI Zsombor 2002 M HUN AVA (HUN)
3 N KUBLITSKIY Mykhailo 2003 M UKR KIEW (UKR)
5 N MATSUMOTO Ryu 2002 M JPN
6 N PIATTI Enrico 2002 M ITA Pro Novara Scherma (ITA)
7 N ROZHKOV Egor 2002 M RUS
8 N OYA Kensuke 2002 M JPN
9 N ARMALEO Filippo 2002 M ITA C. Pompilio Genova (ITA)
10 N LOMAGA Egor 2002 M RUS
11 N BARTKO Levente 2002 M HUN MTK (HUN)
12 N RISTIC Ognjen 2002 M SRB MK Silni (SRB)
13 N SARKISIAN Artem 2004 M RUS
14 N TIKK Daniil 2002 M RUS
15 N HAMILTON-MEIKE Jonathan 2002 M HUN
16 N KOVACS Gergely 2003 M HUN OMS-Tata (HUN)
17 N TOLASOV Vladimir 2002 M RUS
18 N MANCEWICZ Mikolaj 2003 M SWE GoFK Visby (SWE)
19 N HEINÄMAA Akseli 2002 M FIN Kalpaveljet (FIN)
20 N MURRU Fabio 2002 M GER OFC Bonn (GER)
21 N KO Benedek 2003 M HUN
22 N SOBALEU Maksim 2002 M BLR
23 N BONAGA Nicolo 2002 M ITA Scherma Treviso ASD (ITA)
24 N NAGY Balazs 2002 M HUN Veresegyhaz (HUN)
25 N TUSJAK Adrian 2003 M HUN
26 N PRIIMAGI Henrik 2003 M EST Tallinna Mook (EST)
27 N OSMAN-TOUSON Maruan 2002 M HUN MTK (HUN)
28 N KIIROJA Jaron 2002 M EST Tallinna Mook (EST)
29 N DI FATO Stefano 2002 M ITA
30 N FAST Cedrik Henry 2002 M GER FS Bielefelder TG (GER)
31 N ZÖLSS Leo 2003 M AUT GFU Graz (AUT)
32 N TOBIAS Erik 2004 M EST SBSK Draakon (EST)
33 N RINALDI Pietro 2002 M ITA BRLAZ - Scherma Lame Azzurre Brindisi (ITA)
34 N OPANASENKO Andrii 2003 M UKR Kharkiv (UKR)
35 N PEZZOLI Federico 2003 M ITA TOISE (ITA)
36 N FEKETE Adam 2004 M HUN Balaton (HUN)
37 N SEHIC Boris 2002 M SRB MK Silni (SRB)
38 N GUROV Kirill 2002 M RUS
39 N SURDUCAN Tudor 2002 M ROU CS Satu Mare (ROU)
40 N BORISOV Igor 2002 M RUS
41 N KULCSAR Viktor 2003 M HUN
42 N ASAMI Seiya 2002 M JPN
43 N HORVATH Zsombor 2002 M HUN FLESS (HUN)
44 N SALM Markus 2004 M EST Tallinna Mook (EST)
45 N KAUKER Dominik 2002 M HUN Balaton (HUN)
46 N CAUDO Francesco 2002 M ITA CS Fiamme Oro Roma (ITA)
47 N RUSTAMOV Rostislav 2003 M RUS CYSS RMB 3 (RUS)
48 N UDOVICHENKO Alexey 2003 M RUS
49 N SEVERINI Filippo 2002 M ITA C. Pompilio Genova (ITA)
50 N KHOMENKO Nikita 2002 M RUS
51 N CUOMO Fabrizio 2003 M ITA
52 N HALMI Csongor 2002 M HUN TSC (HUN)
53 N SANTORO Paolo 2004 M ITA
54 N FERRAUTI Francesco 2003 M ITA CS Roma (ITA)
55 N GIESE Till Julius 2002 M GER Heidenheimer SB (GER)
56 N SAKATO HIDEMASA 2003 M JPN
57 N RANKL Florian 2003 M AUT FC Treibach (AUT)
57 N HARDI Adam 2002 M HUN PTE-PEAC (HUN)
59 N CSABAI Mate 2003 M HUN
60 N ZHUKOV Semen 2003 M RUS
61 N SZABO Bence 2002 M HUN
62 N KOZLOV Alexey 2002 M RUS
63 N BELYAYEV Dmytro 2002 M UKR Uzhgorod (UKR)
64 N DI MARCO Fabrizio 2002 M ITA BOSPA- Accademia della Spada Imola (ITA)
65 N MENCARELLI Simone 2003 M ITA TOISE (ITA)
66 N ROUBAILO Niels 2003 M NED s.v. RobbSchermen (NED)
67 N COUFAL Frantisek 2003 M CZE BELA POD BEZDEZEM (CZE)
68 N KUZMA Andriy 2003 M UKR
68 N KALO Adam 2004 M HUN
70 N RAFFAI Kristof 2002 M HUN Balaton (HUN)
70 N MEIER Kassian 2004 M GER Fechtzentrum Solingen (GER)
72 N REISER Cedric 2002 M GER Heidenheimer SB (GER)
73 N KOVACS Daniel 2002 M HUN Balaton (HUN)
74 N FEDELI Mattia 2002 M ITA MANGIAROTTI MILANO (ITA)
75 N OZSVART Barnabas 2004 M HUN
76 N POPA Daniel 2002 M ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
77 N SEMANENKA Mark 2003 M BLR KIDS FENCE (BLR)
78 N RYADNINSKYI Ivan 2005 M UKR Kharkiv (UKR)
79 N MUKOID Kyrylo 2003 M UKR
79 N ALNO Andrea 2002 M ITA G. VERNE SCHERMA (ITA)
79 N TALIOTIS Alexandros 2002 M CYP Nicosia FC (CYP)
79 N PETROVIC Vid 2002 M SRB MK Silni (SRB)
83 N LENDVAY Gergely 2003 M HUN
84 N SZTANKOVICS György 2002 M HUN
85 N KOVACS Kristof 2003 M HUN OMS-Tata (HUN)
86 N KOSHMAN Nikita 2002 M UKR KIEW (UKR)
87 N MIRICA Florin 2004 M ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
88 N RYNKEVIC Alan 2002 M LTU
89 N MANGIAGLI Mirko 2002 M ITA CS Acireale (ITA)
90 N KOVACS Alex 2000 M HUN Vasas (HUN)
91 N KYKKÄNEN Robert 2003 M FIN Porvoon Miekkailijat (FIN)
92 N GALABOV Yordan 2002 M BUL National Sport´s Academy (BUL)
93 N RONA Milan 2002 M HUN Vasas (HUN)
94 N KHRUSHCH Dmytro 2002 M UKR
95 N MYKYTENKO Dmytro 2002 M UKR
96 N TAFENAU Kasper 2003 M EST Tallinna Mook (EST)
97 N KALTSAMIS Alexander 2002 M GER TSG Reutlingen (GER)
98 N JOSZKIN Peter 2002 M HUN
99 N ITO Uminosuke 2002 M JPN
100 N JOVANOVIC Jovan 2004 M SRB
101 N FARKAS Peter 2003 M HUN
102 N KERENYI Gabor Mano 2004 M HUN
103 N BAKAY Sedat 2002 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
104 N NAGEL Keanu 2003 M GER Fecht Club Krefeld (GER)
105 N KAZMIN Mikhail 2003 M RUS Start St. Petersburg (RUS)
106 N RASPOPTSIS Evangelos 2005 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
107 N PLANOJEVIC Jakov 2004 M SRB MK Silni (SRB)
107 N STEMPEL Jan 2003 M CZE
109 N BALIND Bence 2002 M HUN BVSC (HUN)
110 N CHUGUNOV Matvei 2003 M RUS
111 N ABRAMIAN David 2002 M RUS
111 N ILLISZ Gyorgy 2002 M HUN
113 N GLUSHKOV Aleksandr 2002 M RUS
114 N MERCZ Adam 2003 M HUN Szolnok SI (HUN)
115 N KIUCHI Hiroya 2002 M JPN
116 N VARKONYI Borisz 2003 M HUN
117 N DJUROVIC Milos 2004 M SRB MK Silni (SRB)
118 N ROEV Deyan 2002 M BUL Levski (BUL)
119 N BREKER Henri 2003 M GER Lohausener SV (GER)
120 N PAGANELLI Marco 2003 M ITA AS Marchesa Torino (ITA)
121 N BONDAREV Danil 2003 M UKR
122 N PFANDER Emil 2002 M GER TSG Reutlingen (GER)
123 N KORNIIENKO Lev 2002 M UKR
124 N ZHANAL Petr 2002 M CZE
124 N PUCHKOVSKIY Mihail 2004 M BLR
126 N BAGDAN Kristof 2002 M ROU LPS Bihorul Oradea (ROU)
127 N SANI Ville 2003 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
128 N LOMHOLT Sebastian 2002 M DEN KFK Kalundborg (DEN)
129 N MURATA Ikko 2003 M JPN
130 N SYROTA Mykhailo 2002 M UKR KIEW (UKR)
131 N KOVACS Andor 2002 M HUN PTE-PEAC (HUN)
132 N BLINNIKOV Artem 2003 M RUS
133 N PAPANITZ Akos 2003 M HUN
134 N KO Agoston 2005 M HUN
135 N SOMODY Soma 2004 M HUN
136 N KOVACS Benedek 2002 M HUN Balaton (HUN)
137 N NEMETH Zeteny 2004 M HUN
137 N ONISHCHUK Kirill 2003 M RUS
139 N BEHR Stephan 2002 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
140 N NEMETH David 2002 M HUN
141 N SONTAGH Jakob 2002 M SWE DIF Stockholm (SWE)
142 N BALATON Botond 2002 M HUN
142 N KRACK Tobias 2002 M GER Fecht Club Krefeld (GER)
144 N MAKEVIC Ivan 2003 M SRB MK Silni (SRB)
145 N KISS Attila 2004 M HUN
146 N PUSTEJOVSKY Vladimir 2003 M CZE
147 N NAGHI Vlad 2004 M ROU
148 N PERKO Filip 2003 M SLO SS Nova Gorica (SLO)
149 N SAMOILOV Roman 2004 M UKR
150 N RITZ Janik 2004 M GER Heidenheimer SB (GER)
150 N KELPE Bendix 2003 M GER FG Segeberg (GER)
152 N KOLDITZ Ian-Etienne 2004 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
153 N KLAUS Robert 2003 M CZE SC Praha (CZE)
153 N GYENES Andras 2003 M HUN
155 N KAKUSAKA Riku 2002 M JPN
156 N JANJIC Gregor 2003 M AUT GFU Graz (AUT)
157 N CSERI Bence 2003 M HUN
158 N POHNAN Krystof 2004 M CZE SC Praha (CZE)
159 N SEMEREDY Peter 2003 M HUN
160 N VALENTE Gustavo 2003 M ITA
161 N YAMASHIROYA Kazushi 2002 M JPN
161 N BAGYULA Laszlo 2004 M HUN
163 N LENZ Jiri 2002 M CZE TJ Lokomotiva Teplice (CZE)
164 N SZILAGYI Martin Gyorgy 2002 M HUN
165 N BORCSOK Koppany 2005 M HUN
166 N SZODORAY-PARADI Hunor 2004 M HUN
166 N SEBESAN Claus 2003 M ROU
168 N CHATZITYPIS Filippos 2002 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
169 N 1st round FRANK Csaba 2003 M HUN BVSC (HUN)
170 N 1st round TRUMBELJ Viktor 2003 M SLO SK Ljubljana (SLO)
171 N 1st round SCHENKENGEL Benedict 2004 M GER Heidenheimer SB (GER)
172 N 1st round LATYPOV Timur 2002 M RUS
173 N 1st round MASATA Vojtech 2002 M CZE TJ Lokomotiva Karlovy Vary (CZE)
173 N 1st round PROCHAZKA Ondrej 2005 M CZE
175 N 1st round ULASEVICH Daniil 2003 M BLR
176 N 1st round SCHWEIGHARDT Rajmund 2003 M HUN
177 N 1st round PLESE Jakov 2003 M CRO
178 N 1st round SPISAK Martin 2002 M SVK Willard Kosice (SVK)
179 N 1st round LANDOVSKY Matyas 2003 M CZE BELA POD BEZDEZEM (CZE)
180 N 1st round BRANDTS Robert 2002 M GER Lüdenscheider TV (GER)
181 N 1st round BUNEA Matei 2003 M ROU
182 N 1st round ALBERT Mark Noel 2003 M HUN
183 N 1st round NOVAK Martin 2004 M CZE
183 N 1st round CHATZIEFREMIDIS Kyriakos 2003 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
185 N 1st round VIDELER Jasper 2002 M NED s.v. Beau Geste (NED)
185 N 1st round MACHEK Krystof 2003 M CZE
187 N 1st round SRBINOSKI Petar 2004 M MKD
188 N 1st round MÖHLER Lennart 2002 M GER KSZU Meiningen (GER)
189 N 1st round ALEKSANDROVSKI Matej 2002 M MKD
190 N 1st round JUN Tadeas 2002 M CZE CSK Riegel (CZE)
191 N 1st round CHRISTENSEN Valdemar Ditlev 2003 M DEN KFK Kalundborg (DEN)
192 N 1st round RUSJAN Jan 2002 M SLO
193 N 1st round ZIVKOVIC Gavrilo 2005 M SRB
193 N 1st round SHAPOVALOV Kiril 2003 M EST SBSK Draakon (EST)
195 N 1st round NERATZAKIS Marios 2005 M GRE G.A.S. CHOLARGOU (GRE)
195 N 1st round TUFAN Raul 2005 M ROU
195 N 1st round KALESIS Ioannis 2002 M GRE ETHNIKOS G.S. (GRE)
198 N 1st round FILON Demjan 2003 M LTU
199 N 1st round BURGHELEA Andrei 2004 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
200 N 1st round HIRTLING Marton 2004 M HUN
201 N 1st round SVABY Jakub 2003 M SVK BSK Bratislava (SVK)
201 N 1st round SINKA Gaspar 2004 M HUN
203 N 1st round SHAPOVALOV Evgenij 2003 M LTU Gintarine spaga (LTU)
203 N 1st round SIMUNKOVIC Luka 2004 M CRO
205 N 1st round BOORZ Jonas 2003 M GER Heidenheimer SB (GER)
206 N 1st round BALER Bernard 2003 M SLO SK Ljubljana (SLO)
207 N 1st round KRAMER Michael 2003 M GER TV Augsburg (GER)
208 N 1st round IVASHKOV Ilja 2004 M LTU Gintarine spaga (LTU)
208 N 1st round GOLOB Lan 2002 M SLO SK Izola (SLO)
208 N 1st round AL-TAMIMI Ahmad 2004 M QAT
211 N 1st round SIMUNKOVIC Marko 2005 M CRO
212 N 1st round PHAM Daniel 2002 M CZE TJ Lokomotiva Teplice (CZE)
213 N 1st round GAZDA Tomas 2002 M SVK KS Snina (SVK)
214 N 1st round BELOHOUBEK Matous 2003 M CZE
215 N 1st round MLAKAR Luka 2002 M SLO SK Izola (SLO)
215 N 1st round LOZENKO Makar 2003 M LTU
217 N 1st round STANOJEVIC Mihailo 2004 M SRB MK Silni (SRB)
218 N 1st round VOROS Gyozo 2002 M HUN
218 N 1st round GNJIDIC Luka 2004 M CRO CAFC Mladost (CRO)
220 N 1st round TOMARAS Ioannis Filippos 2002 M GRE ETHNIKOS G.S. (GRE)
221 N 1st round JURAN Jiri 2003 M CZE
F 1st round KRAIRIA Mohamed Cherif 2004 M ALG Mouloudia Club d'Alger (ALG)
F 1st round LEGKOV Vladislav 2003 M RUS
A 1st round LORINCZ Viktor 2003 M HUN