Back to list

Results

9. Zrenjanin Open
SRB Zrenjanin
October 20, 2018 - October 21, 2018

Epee Men's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N KO Benedek 2003 M HUN
2 N LOMAGA Egor 2002 M RUS
3 N BALIND Bence 2002 M HUN BVSC (HUN)
3 N POPA Daniel 2002 M ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
5 N ROZHKOV Egor 2002 M RUS
6 N GUROV Kirill 2002 M RUS
7 N YOSEF Yuval 2002 M ISR Maccabi Hod Hasharon (ISR)
8 N BARTKO Levente 2002 M HUN MTK (HUN)
9 N HAMILTON-MEIKE Jonathan 2002 M HUN
10 N OSMAN-TOUSON Maruan 2002 M HUN MTK (HUN)
11 N RUSTAMOV Rostislav 2003 M RUS CYSS RMB 3 (RUS)
12 N FRAZAO Miguel 2002 M POR CAE (POR)
13 N KAUKER Dominik 2002 M HUN Balaton (HUN)
14 N UDOVICHENKO Alexey 2003 M RUS
15 N SOPOLIGA Michal 2002 M SVK KSK 1903 Kosice (SVK)
16 N NECHEPURENKO Maksim 2002 M RUS
17 N TOLASOV Vladimir 2002 M RUS
18 N GALABOV Yordan 2002 M BUL National Sport´s Academy (BUL)
19 N KHOMENKO Nikita 2002 M RUS
20 N LATYPOV Timur 2002 M RUS
20 N ONISHCHUK Kirill 2003 M RUS
22 N ABRAMIAN David 2002 M RUS
23 N CORVERS Mathis 2003 M BEL
24 N MATSUMOTO Ryu 2002 M JPN
25 N KUZMA Andriy 2003 M UKR
26 N TAVOR Itamar 2002 M ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
27 N BORISOV Igor 2002 M RUS
28 N OYA Kensuke 2002 M JPN
29 N KAZMIN Mikhail 2003 M RUS Start St. Petersburg (RUS)
30 N SURDUCAN Tudor 2002 M ROU CS Satu Mare (ROU)
31 N PAZ Guy 2002 M ISR Maccabi Hod Hasharon (ISR)
32 N BELYAYEV Dmytro 2002 M UKR Uzhgorod (UKR)
33 N COHEN Yonatan 2003 M ISR
34 N RONA Milan 2002 M HUN Vasas (HUN)
35 N KOVACS Daniel 2002 M HUN Balaton (HUN)
36 N LACHMAN Nathan 2003 M ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
37 N FEKETE Adam 2004 M HUN Balaton (HUN)
37 N KUSTOV Maxim 2003 M RUS
39 N ROUBAILO Niels 2003 M NED s.v. RobbSchermen (NED)
40 N HADER Roland 2002 M HUN
41 N KESZTHELYI Zsombor 2002 M HUN AVA (HUN)
42 N SAKATO HIDEMASA 2003 M JPN
43 N HORVATH Zsombor 2002 M HUN FLESS (HUN)
44 N TUSJAK Adrian 2003 M HUN
45 N ITO Uminosuke 2002 M JPN
46 N TUDOSIE Razvan 2003 M ROU
47 N KOZLOV Alexey 2002 M RUS
47 N BAGDAN Kristof 2002 M ROU LPS Bihorul Oradea (ROU)
49 N KIUCHI Hiroya 2002 M JPN
50 N LISIN Refael 2002 M ISR Maccabi Jerusalem (ISR)
51 N HARDI Adam 2002 M HUN PTE-PEAC (HUN)
52 N SEHIC Boris 2002 M SRB MK Silni (SRB)
53 N AHINOAM Rani 2003 M ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
53 N KARASAWA Hayato 2003 M JPN
55 N CHUGUNOV Matvei 2003 M RUS
56 N BLINNIKOV Artem 2003 M RUS
57 N DIMITROPOULOS Lampros 2002 M GRE IRIDA (GRE)
58 N SZTANKOVICS György 2002 M HUN
59 N EGIN Vadim 2003 M RUS
60 N DUPAS Jean-Gauthier 2003 M BEL
60 N SZABO Bence 2002 M HUN
62 N BEZKOROVAINYI Daniil 2004 M UKR
63 N PLANOJEVIC Jakov 2004 M SRB MK Silni (SRB)
64 N MIRICA Florin 2004 M ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
65 N LIMA Sebastiao 2002 M POR CAE (POR)
66 N NISTOR Horia 2004 M ROU CS Farul Constanta (ROU)
67 N TANRIVERDI Yigit Emre 2004 M TUR
68 N RASHAIDA Rahim 2005 M BUL
69 N BONDAREV Danil 2003 M UKR
70 N ROEV Deyan 2002 M BUL Levski (BUL)
71 N BIRIUKOV Maksim 2002 M RUS
72 N RAFFAI Kristof 2002 M HUN Balaton (HUN)
73 N SOMODY Soma 2004 M HUN
74 N PLESE Jakov 2003 M CRO
75 N SIMUNKOVIC Luka 2004 M CRO
76 N MURATA Ikko 2003 M JPN
77 N MAKEVIC Ivan 2003 M SRB MK Silni (SRB)
78 N HALMI Csongor 2002 M HUN TSC (HUN)
79 N ZIVKOVIC Gavrilo 2005 M SRB
80 N ZARNESCU Tudor 2003 M ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
81 N STATIE David 2002 M ROU CSS Quarto Buc (ROU)
82 N D'AOUT Robin 2002 M BEL
82 N PURCAREA Dinu 2004 M ROU CS Farul Constanta (ROU)
82 N TRUMBELJ Viktor 2003 M SLO SK Ljubljana (SLO)
85 N FURUHASHI Ryoki 2002 M JPN
86 N COUNSON Francois 2003 M BEL
87 N KOVACS Gergely 2003 M HUN OMS-Tata (HUN)
88 N MLAKAR Luka 2002 M SLO SK Izola (SLO)
89 N MANCHEV Manoil 2002 M BUL Sofia (BUL)
90 N BURGHELEA Andrei 2004 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
91 N JOVANOVIC Jovan 2004 M SRB
92 N SPISAK Martin 2002 M SVK Willard Kosice (SVK)
93 N 1st round GOLOVANOV Nir 2003 M ISR
94 N 1st round TUFAN Raul 2005 M ROU
95 N 1st round PAPP Andrei 2004 M ROU CS Farul Constanta (ROU)
96 N 1st round KAKUSAKA Riku 2002 M JPN
97 N 1st round BALER Bernard 2003 M SLO SK Ljubljana (SLO)
98 N 1st round RISTIC Ognjen 2002 M SRB MK Silni (SRB)
99 N 1st round HAZAN Nitzan 2003 M ISR
100 N 1st round DJAKOVIC Matija 2003 M SRB
101 N 1st round GLUSHKOV Aleksandr 2002 M RUS
102 N 1st round PETROVIC Vid 2002 M SRB MK Silni (SRB)
103 N 1st round APERS Matthew 2002 M BEL SC Parcival Leuven (BEL)
103 N 1st round GOLOB Lan 2002 M SLO SK Izola (SLO)
105 N 1st round DJUROVIC Milos 2004 M SRB MK Silni (SRB)
105 N 1st round SEBESAN Claus 2003 M ROU
107 N 1st round SCARLAT Cris 2004 M ROU
108 N 1st round CREPSE Vlad 2004 M ROU
109 N 1st round PERKO Filip 2003 M SLO SS Nova Gorica (SLO)
110 N 1st round LEVINZON Amit 2003 M ISR
111 N 1st round BUNEA Matei 2003 M ROU
112 N 1st round SIMUNKOVIC Marko 2005 M CRO
113 N 1st round NECULAI Rares 2005 M ROU
114 N 1st round DOBREV Denislav 2002 M BUL
115 N 1st round BUNEA Ovidiu 2003 M ROU
116 N 1st round GNJIDIC Luka 2004 M CRO CAFC Mladost (CRO)
116 N 1st round GAZDA Tomas 2002 M SVK KS Snina (SVK)
116 N 1st round FELTZ Maxim 2003 M BEL
119 N 1st round NAGHI Vlad 2004 M ROU
120 N 1st round SOUREK Karlo 2005 M CRO
120 N 1st round WALL Arsenij Cornelius 2003 M GER Elmshorner MTV (GER)
122 N 1st round RABRENOVIC Marko 2003 M SRB