Back to list

Results

Camden International
GBR London
October 13, 2018 - October 14, 2018

Sabre Men's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N MADRIGAL Santiago 2004 M ESP CE-M (ESP)
2 N HOLDSWORTH Darcy 2003 M GBR
3 N DINCA Elton 2002 M ROU CS RIPOSTA (ROU)
3 N GONZALEZ DIAZ Javier 2002 M ESP CEB-M (ESP)
5 N LOPEZ TERRON Alejandro 2002 M ESP CE-M (ESP)
6 N KRAJNC Peter 2003 M SLO SAB Kamnik (SLO)
7 N OLANGUA Asier 2004 M ESP
8 N CROMIE Max 2003 M GBR Truro Fencing Club (GBR)
9 N FREEMAN Sam 2002 M GBR
10 N MCLELLAN Rory 2003 M GBR
11 N GONZALEZ DIAZ Pablo 2002 M ESP CEB-M (ESP)
12 N LOPEZ PLA Adria 2002 M ESP EHB-B (ESP)
13 N SCHAAFSMA Bote 2002 M NED SC Amsterdam (NED)
14 N MATHUR Anuj 2002 M GBR Shakespeare Swords (GBR)
15 N RAUT Thomas 2003 M GBR
16 N HO Ian 2003 M GBR Brentwood School Fencing Club (GBR)
17 N MÜLLER Max Laurin 2003 M GER OFC Bonn (GER)
18 N VANNIEUWENBORGH Gijs 2003 M BEL SC Parcival Leuven (BEL)
18 N KURVERS Lester 2002 M BEL Confrerie Gent (BEL)
20 N ABEJON Gael 2002 M ESP CE-M (ESP)
21 N MÜLLER Vinzenz 2004 M AUT FUM Mödling (AUT)
22 N NEUHÄUSER Marc 2004 M GER TV Wetzlar (GER)
23 N NORRIS Roman 2003 M GBR CHCH Châtelaine (SUI)
24 N HILTON Ethan 2003 M GBR Regent Fencing Club (GBR)
25 N WILDEMANN Timothe 2003 M FRA CHARENTON (FRA)
26 N PROSSÉ Nand 2004 M BEL Sabre Noir (BEL)
27 N BUGIALLI Matteo 2004 M ESP
28 N ALDGATE Daniel 2003 M GBR Marshall Fencing Club (GBR)
29 N MCDONNELL Kajetan 2002 M GBR Camden Fencing Club (GBR)
30 N BISTROVS Andrej 2004 M LAT Salvo (LAT)
31 N PREDARIS Vasileios 2005 M GRE E.KOSTEA GEITONA (GRE)
32 N PREDARIS Charalampos 2002 M GRE E.KOSTEA GEITONA (GRE)
33 N KUZMICEVS Genrihs 2002 M LAT Salvo (LAT)
34 N GOUGOULIAS Olympios 2002 M GBR Shakespeare Swords (GBR)
35 N STAS DE RICHELLE Arnaud 2003 M BEL
36 N FERNANDEZ NEGRON Gonzalo 2005 M ESP
37 N KÄFERBÖCK Jakob 2004 M AUT FUM Mödling (AUT)
38 N ALLEN Samuel 2004 M GBR Truro Fencing Club (GBR)
39 N PARKHURST Michael 2002 M USA
40 N FIDLER Nathaniel 2003 M GBR Marshall Fencing Club (GBR)
41 N FLOREZ DE VARGAS Jaime 2004 M ESP SAMA-M (ESP)
42 N MYNORS George 2003 M GBR
43 N LINDSAY Daniel 2003 M GBR
43 N VALKOV Angel 2003 M BUL Plovdiv BG (BUL)
45 N DAVIES Orlando 2002 M GBR
46 N CHIARI Lukas 2003 M AUT Wiener SC (AUT)
47 A BEDFORD Louis 2003 M GBR Shakespeare Swords (GBR)
48 N DUARTE Eduardo 2004 M POR
49 N FONSECA Goncalo 2002 M POR
50 N AKINYOSOYE Folayemi 2004 M GBR
51 N GALAZKA Dylan 2004 M GBR
51 N LAGUNA Juan 2003 M ESP
53 N CROFT Liam 2002 M GBR
54 N ASHENDEN William 2002 M GBR
55 N MARTIN Henry 2005 M GBR
56 N CHORLTON Nathan 2003 M GBR Marshall Fencing Club (GBR)
57 N GOSLING Louis 2003 M GBR
58 N COX Samuel 2005 M GBR
59 N CALERO Jose 2003 M ESP
60 N 1st round BUTIN BIK Nathan 2005 M NED s.v. Beau Geste (NED)
61 N 1st round SALE Cormac 2003 M GBR
62 N 1st round ALVAREZ PEREZ Iñaki 2004 M SUI CHCH Châtelaine (SUI)
62 N 1st round WONG Ching Pok 2002 M HKG
64 N 1st round RUSSO Domenico 2004 M ITA
65 N 1st round WAASDORP Ryan 2004 M NED s.v. Beau Geste (NED)
65 N 1st round DICKSON Oliver 2002 M GBR
67 N 1st round GALIOTTO Alexandre 2002 M SUI CEF Founex (SUI)
68 N 1st round KROUSKOS Spyridon 2003 M GRE APOLLON VRILISSION (GRE)
69 N 1st round SHAW John Paul 2004 M GBR
70 N 1st round WAGNER Jonas 2002 M GER TV Wetzlar (GER)
71 N 1st round BUGIALLI MASCARELL Paolo 2003 M ESP
72 N 1st round LAWAL Amari 2005 M GBR
73 N 1st round SILVA Sebastian 2005 M GBR
74 N 1st round KALFOPOULOS Georgios 2005 M GRE APOLLON VRILISSION (GRE)