Back to list

Results

33. Hartmann Cup
GER Heidenheim
October 30, 2021 - October 31, 2021

Epee Men's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N CORTINI Leonardo 2006 M ITA
2 N ROSSI Matteo 2005 M ITA
3 N CHERNOUSOV Igor 2005 M RUS
3 N KLYTTA Pawel 2005 M POL Piast Gliwice (POL)
5 N KHAPERSKIY Fedor 2006 M RUS
6 N GALASSI Matteo 2005 M ITA
7 N PIETROBELLI Giacomo Patrick 2005 M ITA
8 N CHUEV Sergei 2005 M RUS
9 N MASTROMARINO Fabio 2005 M ITA
10 N LOCATELLI Marco Francesco 2005 M ITA BGPOL - Polisportiva Scherma Bergamo (ITA)
11 N SALA Lupo 2005 M ITA
12 N PULITI Lucio 2005 M ITA
13 N DEMENTYEV Alexey 2006 M RUS
14 N PTASHNIK Evgenii 2005 M RUS
15 N MARCZAK Wojciech 2005 M POL SKS FLESZ Swidnica (POL)
16 N MALVIK Aleksander 2005 M NOR Titan Fekteklubb (NOR)
17 N DE POL Enrico 2005 M ITA
18 N RYAPOV Kaloyan 2005 M GER Eintracht Frankfurt (GER)
19 N BÜLAU Matthew 2005 M GER Heidenheimer SB (GER)
20 N ZLOBIN Daniil 2005 M RUS
21 N SPEISMANN Theo 2005 M FRA
22 N STANGE Jakob 2005 M GER Fechtzentrum Solingen (GER)
23 N WINGERTER Nolan 2005 M FRA ANNONAY CE (FRA)
24 N GAUDICHAU Paul 2005 M FRA
25 N DUCHENE Noam 2007 M FRA CEFL Florimont (SUI)
26 N KOLOBOVNIKOV Gleb 2005 M RUS
27 N RIZZI Jacopo 2005 M ITA Bergamasca Scherma Creberg (ITA)
28 N RAHAMEFY Aina 2006 M FRA
29 N COMPAROTTO Giorgio 2005 M ITA
30 N BARRE Maxime 2006 M FRA NEVERS CE (FRA)
31 N NORDTVEIT Didrik 2005 M NOR Stavanger FK (NOR)
32 N TUFAN Raul 2005 M ROU
33 N REMMEN Maurits 2005 M NED s.v. RobbSchermen (NED)
34 N VASUMI Tommaso 2005 M ITA
35 N KRASIKOVAS Emilis 2005 M NOR Stavanger FK (NOR)
36 N RASHAIDA Rahim 2005 M BUL
37 N VERDUCHI Giacomo 2005 M ITA
38 N GIONFRIDDO Niccolo' 2005 M ITA BGPOL - Polisportiva Scherma Bergamo (ITA)
39 N FERRANDINA Lawrence Pascal Paolo 2005 M ITA
40 N SIMEONE Alessandro 2006 M ITA
41 N ILIUSHIN Pavel 2005 M RUS
42 N SITA Stefan 2005 M ROU
43 N COLLING Herve 2007 M BEL SC Parcival Leuven (BEL)
44 N CHERNYKH Egor 2005 M RUS
45 N BOULIERE Clement 2005 M FRA
46 N CIMPAN Anton 2005 M ROU
47 N SPREMBERG Paul 2006 M GER TV Markkleeberg (GER)
48 N MEZINGER Marton 2005 M ROU
49 N KUNNIG Carl 2006 M GER Fechtcentrum Halle (GER)
50 N MIKHAILUK Aleksandr 2006 M RUS
51 N PETRACHE George 2006 M ROU
51 N SCHMIDT Jann-Rouven 2005 M GER TV Wetzlar (GER)
53 N PETERSEN Bertil 2005 M GER SV Einheit Altenburg (GER)
54 N GIANOLI Riccardo 2005 M ITA
55 N VACHOVEC Matěj 2005 M CZE
56 N VELTRUP Ole 2005 M GER Fecht Club Krefeld (GER)
57 N WALKOWIAK Szymon 2006 M POL AZS AWF Wroclaw (POL)
58 N WIDMER Neel 2005 M SUI SECH Chaux-de-Fonds (SUI)
59 N PROCHAZKA Ondrej 2005 M CZE
60 N SKALSKI Jan 2005 M POL
61 N SCHUMACHER Rafael 2005 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
62 N PUCHALA Mikolaj 2005 M POL WLKS Kmicic Częstochowa (POL)
63 N PETKANTCHIN Samuel 2006 M FRA
64 N ARUSLANOV Raul 2005 M AZE
65 N CHECCO Filippo 2005 M ITA
66 N LOEMAN Leandro 2005 M BEL Confrerie Gent (BEL)
67 N RAVELO DE TOVAR Samuel 2005 M FRA
68 N TERRIBILINI Alessandro 2005 M SUI CEB Biel/Bienne (SUI)
69 N BOSSO Sebastiano 2005 M ITA
70 N LADEMANN Louis 2005 M GER FC Leipzig (GER)
70 N FAVRE Arthur 2006 M SUI FCB Bern (SUI)
70 N KAPIAS Augustyn 2005 M POL RMKS Rybnik (POL)
73 N PETERSEN Ole 2007 M GER SV Einheit Altenburg (GER)
74 N GO Daniil 2005 M RUS
75 N DE LAMPER Aeneas 2005 M BEL Confrerie Gent (BEL)
76 N SAFIN Danil 2006 M RUS
76 N MORLANG Nick 2005 M GER Lohausener SV (GER)
78 N BUSCH Erik 2006 M GER Heidenheimer SB (GER)
79 N MAZUR Daniil 2005 M UKR
79 N SIERGIEJ Adam 2005 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
81 N KUMMER Horant 2005 M GER Heidenheimer SB (GER)
82 N ELOVIKOV Georgii 2005 M RUS
83 N GLADYSZCZAK Michał 2005 M POL Akademia Szermierki W-WA (POL)
84 N BORER Pavlo 2006 M SUI BFC Basel (SUI)
85 N PADUREANU David 2006 M ROU
86 N APARASCHITEI Andrei Tudor 2006 M ROU
87 N SALIN Liam 2006 M FRA
88 N VON JONQUIERES Johannes 2005 M GER SSV Ettal (GER)
89 N DURIN GILLE Paul 2006 M FRA
90 N BOKHONCHIK Igor 2006 M RUS
91 N STROOP Preston Ridley 2006 M NED
92 N PFEIFER Paul 2006 M SUI CEB Biel/Bienne (SUI)
93 N PEREZ Raphael 2005 M FRA NIMES SE (FRA)
94 N KERN Pierre 2005 M FRA
95 N SCHNEIDER Tim Raymond 2005 M GER FG Segeberg (GER)
95 N MEDISAUSKAS Matas 2005 M LTU Gaja-Dvikova (LTU)
97 N CHARBONNET Samuel 2007 M SUI SES Sion (SUI)
98 N NAD Viktor Matti 2006 M GER FC Grunewald (GER)
99 N FILEK Ireneusz 2005 M POL SKS GRASS-HOPPER KALWARIA (POL)
100 N POHL Marc Arthur 2006 M GER OFC Bonn (GER)
101 N HEUBERGER Marwin 2006 M GER ETSV Offenburg (GER)
101 N KLUGHARDT Hubert 2005 M POL UKS MDK Olimp (POL)
103 N GLASER Moritz 2006 M GER FC Kassel (GER)
104 N FELTZ Flavien 2006 M BEL CRE Arlon (BEL)
105 N BESKOROVAJNYI Anton 2005 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
106 N SOJKA Adam 2005 M POL RMKS Rybnik (POL)
107 N VAN DE STEENE Adrian 2006 M BEL Confrerie Gent (BEL)
108 N WOJCIECHOWSKI Szymon 2006 M POL
109 N MITRAIL Theo 2007 M FRA
110 N WINKER Leonard 2007 M GER TV Augsburg (GER)
111 N GIEDROJC Jerzy 2005 M POL KS Szpada Wroclaw (POL)
112 N WICHT Gianluca 2007 M SUI SEG Geneve (SUI)
112 N LOISON Aurélien 2006 M FRA
114 N MÜLLER Benno 2007 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
115 N PRINZ Jonathan Luis 2006 M GER Fechtzentrum Solingen (GER)
116 N PERCOLLA Jacopo 2005 M ITA
117 N TOCH Lars 2005 M BEL Confrerie Gent (BEL)
118 N SIGMUND Philip 2005 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
119 N WASIK Tadeusz 2007 M POL
120 N SQUIERI Juliano Nicola 2007 M SUI CEB Biel/Bienne (SUI)
121 N ISCHI Eric 2006 M SUI SEVM Vevey (SUI)
122 N VAN COPPENOLLE Nicolas 2006 M BEL SC Parcival Leuven (BEL)
123 N CHOUN Karim 2005 M CZE
124 N POPESCU Alexandru Stefan 2005 M ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
124 N KNABENREICH Julian 2005 M GER FS Bielefelder TG (GER)
126 N ROZE Clement 2005 M FRA
127 N BUSCH Max 2005 M GER Heidenheimer SB (GER)
128 N VÍTEK Jan 2005 M CZE
129 N DENG Levi 2008 M GER Eintracht Frankfurt (GER)
130 N PONIKVAR Lars 2005 M SLO SK Ljubljana (SLO)
131 N JURTSCHAK Tim 2006 M GER Heidenheimer SB (GER)
132 N COTTE Alexis 2005 M FRA
133 N REINEKE Nepomuk 2006 M GER SSV Ettal (GER)
133 N FERAL Loic Clement 2005 M FRA
135 N PUCHELLE Tom 2006 M FRA LILLE VAUBAN (FRA)
136 N STÄHELI Maurice 2007 M SUI CEFL Florimont (SUI)
137 N ZIMMERMANN Frederik 2007 M GER Heidenheimer SB (GER)
138 N RAPPA Domenico 2006 M SUI ZFC Zürich (SUI)
139 N VACH Daniel 2005 M CZE TJ Lokomotiva Teplice (CZE)
140 N WIENANDS Jeremy 2005 M GER Fechtzentrum Solingen (GER)
141 N DESMEULES Nathanael 2006 M SUI CAL Lausanne (SUI)
142 N ENGLER Emil 2006 M SUI SEB Basel (SUI)
143 N SZURLEJ Maciej 2005 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
144 N ADDO-DJAN Teodor 2006 M CZE
145 N LENHARDT Paul 2006 M GER TSF Ditzingen (GER)
146 N SAMYN Ward 2007 M BEL SC Parcival Leuven (BEL)
147 N VOLAK Patrik 2007 M CZE
148 N WALLER Jonas 2008 M CZE
148 N KÖPF Johannes 2007 M GER Heidenheimer SB (GER)
150 N BALOG David 2005 M SVK Akademia sermu (SVK)
151 N KLADDE Ole 2006 M GER Osnabrücker SC (GER)
152 N HOCHWALD Samuel 2005 M GER TSF Ditzingen (GER)
153 N BOIS ROLET Paolo 2005 M FRA
154 N PIETERS Kyano 2007 M NED SC Den Bosch (NED)
155 N VAN EDEREN Adam 2006 M NED Holland Schermen (NED)
156 N HILPERT Philip 2005 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
156 N SCHRUMPF Vincent 2007 M GER Fechtzentrum Solingen (GER)
158 N 1st round BINGENER Tim 2006 M GER Lüdenscheider TV (GER)
159 N 1st round HIDAYATOV Jamil 2005 M AZE
160 N 1st round RUPPENTHAL Julius 2005 M GER SV Waldkirch (GER)
161 N 1st round BAUMGÄRTNER Tim 2007 M GER SportVg Feuerbach (GER)
162 N 1st round SIPAVICIUS Mindaugas 2006 M LTU Gaja-Dvikova (LTU)
163 N 1st round MACHT Valentin Jannes 2005 M GER FC Leipzig (GER)
164 N 1st round DEKKERS Cas 2005 M NED
164 N 1st round ZWICKER Theodor 2008 M GER FC Konstanz (GER)
166 N 1st round HERTWECK Andri 2007 M GER Eintracht Frankfurt (GER)
167 N 1st round SCHMUTZ Kilian 2007 M GER Heidenheimer SB (GER)
168 N 1st round DOBRAWA Julin 2006 M GER TSV Berlin-Wittenau (GER)
169 N 1st round KUCHAR Matej 2006 M CZE SC Praha (CZE)
170 N 1st round MARTIN Jasper 2007 M GER Eintracht Frankfurt (GER)
171 N 1st round SCHULLER Stephan 2008 M GER Heidenheimer SB (GER)
172 N 1st round RANTALA Einar 2005 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
172 N 1st round KROCHMALSKI Filip 2007 M POL PKSz Warszawa (POL)
174 N 1st round HEIMANN Anton 2007 M GER Fechtzentrum Solingen (GER)
175 N 1st round VON SCHONBORN Leopold 2007 M SUI CAL Lausanne (SUI)
175 N 1st round NOUR-ELDIN Ahmed 2006 M GER Eintracht Frankfurt (GER)
177 N 1st round ELMIGER Aloys 2006 M SUI SEVM Vevey (SUI)
178 N 1st round GWALANI Nayan Carl 2006 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
179 N 1st round SMUTNÝ Richard 2005 M CZE USK Praha (CZE)
179 N 1st round DELLI ZOTTI Joe 2005 M LUX
181 N 1st round GLOGOWSKI Milosz 2005 M POL
182 N 1st round DENISOV Danila 2006 M RUS
183 N 1st round ZIAJOWSKI Aleksander 2007 M POL
184 N 1st round GAISLER Jakub 2005 M CZE TJ Lokomotiva Teplice (CZE)
185 N 1st round KESHK Nuri 2005 M POL WARSZAWIANKA (POL)
186 N 1st round CAVUS Abdullah Efe 2005 M TUR
187 N 1st round HASANLI Orkhan 2006 M AZE
188 N 1st round GROTKAMP Paul 2006 M GER FS Bielefelder TG (GER)
189 N 1st round MIKES Julian 2007 M GER Eintracht Frankfurt (GER)
190 N 1st round BRZEZOWSKI Jan 2005 M POL
190 N 1st round SHTANHIEIEV Vladyslav 2007 M UKR
192 N 1st round MORLANG Kim 2007 M GER Lohausener SV (GER)
192 N 1st round BENTIVOGLI Leonardo 2007 M NED Leidsche Schermvereniging AEW (NED)
194 N 1st round WALLER Adam 2007 M CZE
195 N 1st round HILDEBRANDT Clemens 2005 M GER Fechtcentrum Halle (GER)
196 N 1st round SEJKORA Adam 2007 M CZE
197 N 1st round GIANNOLO Valerio 2008 M GER Frankfurter TV (GER)
198 N 1st round NOE Louis 2007 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
198 N 1st round SHEHATA Hamza 2005 M GER SportVg Feuerbach (GER)
200 N 1st round BABBUCCI Gabriele 2006 M SLO
201 N 1st round VISSER Zeb 2006 M NED Fencing Ermelo (NED)
201 N 1st round LENNARTZ Daan 2007 M GER OFC Bonn (GER)
203 N 1st round BARBAS Sebastian 2008 M GER VFL Bad Nauheim (GER)
204 N 1st round WULF Lennart 2006 M GER Heidenheimer SB (GER)
0 1st round BOZIC Brin 2005 M SLO SK Ljubljana (SLO)
0 F 1st round SCHENKENGEL Joannes 2006 M GER Heidenheimer SB (GER)
0 F 1st round KOZAK Artem 2006 M RUS SKA St. Petersburg (RUS)