Back to list

Results

ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΦΗΒΩΝ
GRE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚH
October 13, 2018 - October 14, 2018

Foil Men's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N MAKK Domonkos 2002 M HUN Torekves (HUN)
2 N SPOLJAR Borna 2002 M CRO MK ZSM (CRO)
3 N KUCHTA Leopold Marc 2003 M SVK Mannheimer FC (GER)
3 N TUNCER Poyraz 2003 M TUR Altinyurt S.K. (TUR)
5 N GYÖRGY Bendeguz 2004 M SVK KS Samorin (SVK)
6 N NIELSEN Christopher 2004 M DEN Trekanten København (DEN)
7 N LAVALLÉE Damien 2002 M BEL CRE Huy (BEL)
8 N LESKOVAC Janko 2003 M CRO MK Musketiri (CRO)
9 N CETINEL Baha Baykal 2002 M TUR Altinyurt S.K. (TUR)
10 N EYUPOGLU Alp 2002 M TUR Altinyurt S.K. (TUR)
11 N GUMA Arnau 2003 M ESP CESJV-B (ESP)
12 N SECER Neset 2002 M TUR Izmir Buyuksehir Bel SK (TUR)
13 N WILMONT JEINER Ruben 2003 M DEN Trekanten København (DEN)
14 N SARMANY Zoltan 2002 M SVK KS Samorin (SVK)
15 N ZELJKOVIC Dusan 2004 M SRB
16 N KAMPANIARIS Georgios 2002 M GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
17 N MILANO Alexander 2004 M ITA
18 N ROSU Vlad 2003 M ROU ACS Balestra BUCURESTI (ROU)
19 N KARLSEN Jonas 2004 M DEN Trekanten København (DEN)
19 E 1st round SLAVCHEV Ivan 2002 M BUL Volov (BUL)
20 N MAJEWSKI Blazej 2003 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
21 N SEZER Tan 2005 M TUR
22 N NIKOLIC Noa 2002 M CRO MK ZSM (CRO)
23 N THORBEK Julius Manz 2004 M DEN Trekanten København (DEN)
24 N SURCEL Petru 2003 M ROU ACS Balestra BUCURESTI (ROU)
25 N LEVIN Michael 2004 M BLR
26 N PLASZCZEWSKI Mikolaj 2003 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
27 N FINSTERBUSH Ori 2003 M ISR Hapoel Gilboa (ISR)
28 N STOE Ionut 2004 M ROU
29 N BRESSLAUER Tobias 2002 M AUT FU Mödling (AUT)
30 N GEUDVERT Oscar 2004 M BEL
31 N STAMATOPOULOS Konstantinos 2004 M GRE O.X.GLYFADAS (GRE)
32 N OZYALCIN Utku 2002 M TUR
33 N DOWNAR Wiktor 2003 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
34 N POULSEN Silas 2002 M DEN Trekanten København (DEN)
35 N LEONARD Alexandre 2003 M BEL NEUFCHATEL (FRA)
36 N ERMAN Tolga 2003 M TUR Izmir Buyuksehir Bel SK (TUR)
37 N KECELI Engin 2003 M TUR
38 N DESPALATOVIC Toni 2004 M CRO MK Rapir (CRO)
39 N MCMULLAN Finn 2002 M IRL
40 N HUSSEIN Khaled Aref 2003 M QAT
41 N AL-MUTAWA Hussain 2002 M QAT
42 N RUSKI Mateja 2002 M SRB MK Vojvodina (SRB)
43 N KAYA Egemen 2002 M TUR
44 N GKAIGKER Iason 2002 M GRE O.X.GLYFADAS (GRE)
45 N CUFADAR Mustafa Burak 2004 M TUR
46 N TERTIPIS Konstantinos 2003 M GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
47 N PAVEL Gabriel 2003 M ROU CSTA Bucuresti (ROU)
48 N TELCI Mert 2002 M TUR
49 N ALKIS Can 2003 M TUR
50 N DOYAROGLU Yusuf Arhan 2004 M TUR
51 N MOSCHOPOULOS Dimitrios 2003 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
51 N KHALIFA Abdullah ismail 2003 M QAT
53 N BEKIC Kaya Berke 2002 M TUR MUGLA FERDI (TUR)
54 N LEWICKI Tymon 2004 M POL D'Artagnan Ursynow (POL)
55 N GLASSON Joseph 2006 M AUS NSW Fencing Ass (AUS)
56 A 1st round BAYRAKTAR Murat 2002 M TUR
57 N GINDA Piotr 2005 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
58 N DEMIR Ahmet Tarik 2003 M TUR
59 N MALTEZAKIS Panagiotis 2003 M GRE O.X.GLYFADAS (GRE)
60 N GARCIA MUR Adria 2003 M ESP CESJV-B (ESP)
61 N OIKONOMOU Thomas-Nikanor 2003 M GRE A.X.I.A. ATHENS (GRE)
62 N WIECZOREK Michal 2004 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
63 N TARIMCI Arda 2005 M TUR
64 N PAPADATOS Charalampos 2002 M GRE A.X.I.A. ATHENS (GRE)
65 N ILMAN Poyraz Ege 2005 M TUR
66 N MATEEV Matey 2005 M BUL Trakiya (BUL)
67 N BARSI Patrik 2004 M SRB
68 N SACHINIDIS Dimitrios 2005 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
69 N MARIN Stefan 2004 M ROU CSTA Bucuresti (ROU)
70 N GJALDBÆK Steffen 2002 M DEN Trekanten København (DEN)
71 N OZALTIN Bora 2004 M TUR
72 N IONITA Luca 2003 M ROU ACS Balestra BUCURESTI (ROU)
72 N NIKOLOV Dragomir 2005 M BUL Trakiya (BUL)
74 N BURCEA Radu 2003 M ROU ACS Balestra BUCURESTI (ROU)
75 N ALBEANU Justin 2002 M ROU
76 N APOSTOLOPOULOS Emmanouil 2006 M GRE A.X.I.A. ATHENS (GRE)
77 N APOSTOLOPOULOS Epaminondas 2003 M GRE A.X.I.A. ATHENS (GRE)
77 N ALSOWAIDI Faisal 2003 M QAT
79 N MOCANU Radu 2002 M ROU ACS Balestra BUCURESTI (ROU)
80 N SOFRAS Dimitrios-Nikolaos 2004 M GRE O.X.GLYFADAS (GRE)
81 N ZHELYAZKOV Nikola 2004 M BUL Escalibur (BUL)
83 N 1st round LECHEV Viktor 2004 M BUL Shumen (BUL)
84 N 1st round CHAVDAROV Viktor 2003 M BUL
85 N 1st round PROSOLI Lovro 2004 M CRO
86 N 1st round BALLOS Georgios 2004 M GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
87 N 1st round LASIC Vigo 2004 M CRO MK Rapir (CRO)
88 N 1st round BOYER-DRÆBY Milo Oskar 2003 M DEN Trekanten København (DEN)
88 N 1st round BONCHEV Preslav 2004 M BUL Escalibur (BUL)
90 N 1st round TOMOV Stefan 2002 M BUL
91 N 1st round MLADENOV Lyuboslav 2004 M BUL Shumen (BUL)
92 N 1st round GJALDBÆK Mikkel 2004 M DEN Trekanten København (DEN)
93 N 1st round MAZLUMOGLU Batuhan 2005 M TUR
94 N 1st round GKIKAS Dimitrios 2006 M GRE A.X.I.A. ATHENS (GRE)
95 N 1st round IVANOV Kaloyan 2002 M BUL Escalibur (BUL)
95 N 1st round PANOURGIAS Ioannis-Pavlos 2005 M GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
97 N 1st round DABIC Juraj 2003 M CRO
98 N 1st round NIKOLOV Ilian 2003 M BUL
99 N 1st round KOULIS Andreas 2002 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
99 N 1st round STOYCHEV Velin 2004 M BUL Escalibur (BUL)
101 N 1st round SEGEV Jonatan 2002 M ISR
101 N 1st round GEROSIDERIS Sotiris 2006 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
101 N 1st round KANELLOS Christos 2005 M GRE A.X.I.A. ATHENS (GRE)
104 N 1st round TZOVANIS Artemios 2006 M GRE A.O.X. EGALEO (GRE)