Back to list

Results

9. Copenhagen Cadet Circuit
DEN København
December 4, 2021 - December 5, 2021

Epee Men's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N PERCHUK Maksym 2006 M UKR
2 N BÜLAU Matthew 2005 M GER Heidenheimer SB (GER)
3 N MERIC Murat 2005 M TUR
3 N CHORNOGOD Illia 2005 M UKR
5 N POMCHENKO Antonio 2005 M UKR
6 N COMPAROTTO Giorgio 2005 M ITA
7 N YETER Yalgin 2005 M TUR
8 N ÖNER Cengizhan 2006 M TUR Alanya Eskrim SK (TUR)
9 N RASPOPTSIS Evangelos 2005 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
10 N STELLA Davide 2005 M ITA
11 N PULITI Lucio 2005 M ITA
12 N BRANDBERG Hugo 2005 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
13 N SENA Cristiano 2006 M ITA
14 N DU PLESSIS DE RICHELIEU Jakob 2005 M DEN Hellerup FK (DEN)
15 N DE LAMPER Aeneas 2005 M BEL Confrerie Gent (BEL)
16 N SOMMA Salvatore 2005 M ITA
17 N PIETROBELLI Giacomo Patrick 2005 M ITA
18 N MYKYTENKO Maksym 2007 M UKR
19 N SIMEONE Alessandro 2006 M ITA
20 N REDLICH Tobias Anon 2005 M DEN Glostrup FK (DEN)
21 N MEDISAUSKAS Matas 2005 M LTU Gaja-Dvikova (LTU)
22 N RASHAIDA Rahim 2005 M BUL
23 N RAHAMEFY Aina 2006 M FRA
24 N SLIUSAREV Mykhailo 2005 M UKR
25 N MAZUR Daniil 2005 M UKR
26 N KOSKI Ilkka 2006 M FIN Turun Miekkailijat (FIN)
27 N BOUMEDIENNE Sami 2005 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
28 N ŠITIKOV Nikita 2005 M EST Tallinna Mook (EST)
29 N KRASIKOVAS Emilis 2005 M NOR Stavanger FK (NOR)
30 N TOCH Lars 2005 M BEL Confrerie Gent (BEL)
31 N JAHU Edvin 2006 M EST Tallinna Mook (EST)
32 N SKYDAN Mykolai 2005 M UKR KIEW (UKR)
33 N MALVIK Aleksander 2005 M NOR Titan Fekteklubb (NOR)
33 N KUMMER Horant 2005 M GER Heidenheimer SB (GER)
35 N HOLMEN Franz Philip Pap 2006 M NOR Bygdø FK (NOR)
36 N KOHLWEG Marwin 2005 M AUT FCT Treibach (AUT)
37 N HORETSKYY Marian-Anton 2005 M UKR
38 N DORONIN Nikita 2005 M EST SBSK Draakon (EST)
39 N COLLING Herve 2007 M BEL SC Parcival Leuven (BEL)
40 N DI LILLO Danilo 2005 M ITA
41 N NORDTVEIT Didrik 2005 M NOR Stavanger FK (NOR)
42 N SZURLEJ Maciej 2005 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
43 N MURUMAA Mathias 2005 M EST Tallinna Mook (EST)
44 N MAISTRENKO Lev 2005 M UKR
45 N SIPAVICIUS Mindaugas 2006 M LTU Gaja-Dvikova (LTU)
46 N MAVROMATIS Achilleas 2005 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
47 N KUZNETSOV Daniil 2005 M EST Tallinna Mook (EST)
48 N SOLA SEGURA Rafael 2005 M ESP
49 N COSTE Daniel 2005 M BRA CMIL Rio de Janeiro (BRA)
50 N DE LA CAL GUIJARRO Jaime 2005 M ESP
51 N GUMENIUK Andriy 2005 M UKR Khmelnitskiy (UKR)
52 N FELTZ Flavien 2006 M BEL CRE Arlon (BEL)
53 N CIRCO Leonardo 2007 M ITA
54 N RUPPENTHAL Julius 2005 M GER SV Waldkirch (GER)
55 F SANTANGELO Stefano 2006 M ITA
56 N DE BOCK Cyrille 2005 M BEL KSSMA Ronse (BEL)
57 N REMMEN Maurits 2005 M NED s.v. RobbSchermen (NED)
58 N HECKMANN Lucas 2006 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
59 N GERM Ingemar 2005 M EST En Garde Haapsalu (EST)
60 N KEW Liam 2005 M GBR Redhill and Reigate EC (GBR)
61 N FRIIS MADSEN Benjamin 2005 M DEN KFK Kalundborg (DEN)
62 N PONIKVAR Lars 2005 M SLO SK Ljubljana (SLO)
63 N PAHKALA Peik 2005 M FIN Habda Helsinki (FIN)
64 N POCSI Tomi 2006 M SWE DIF Stockholm (SWE)
65 N KOLESNIK Aleks 2006 M EST Tallinna Mook (EST)
66 N PERSSON TÖRN Caspian 2005 M SWE YFK Ystad (SWE)
67 N ELG Elwin 2007 M SWE KFA Köping (SWE)
68 N PETKANTCHIN Samuel 2006 M FRA
69 N OXHOLM WAGNER Alec 2005 M DEN Hellerup FK (DEN)
70 N BUSCH Erik 2006 M GER Heidenheimer SB (GER)
71 N THEODOROPOULOS Panagiotis 2006 M GRE A.O.ARISTON PAIANIAS (GRE)
72 N VAN COPPENOLLE Nicolas 2006 M BEL SC Parcival Leuven (BEL)
73 N TURKDIL Burak 2005 M TUR
74 N BRANDBERG Nils 2008 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
75 N AKKUNCU Semih 2005 M TUR
76 N FORSMAN Emil 2005 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
77 N PROKOFIEV Arsenii 2007 M UKR
78 N BREIVIK Viktor Jarl Hagen 2006 M NOR Bygdø FK (NOR)
79 N SPIEGEL Robert Casper 2005 M AUT FTS Dornbirn (AUT)
80 N KATSINOS Stylianos 2006 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
80 N ERSS Ott Henrik 2007 M EST Tallinna Mook (EST)
80 N ÖGÜT Cinar 2005 M TUR
83 N MYKYTENKO Oleh 2007 M UKR
83 N LEPORATI Ettore 2007 M ITA
85 N SÖNNERGREN Simon 2005 M SWE MF19 Malmö (SWE)
85 N GAILIS Archibalds 2006 M LAT BJSS Ridzene (LAT)
87 N BUONINCONTRI Andrea 2006 M ITA
88 N PISNENKO Oskar 2006 M EST En Garde Haapsalu (EST)
89 N RANTALA Einar 2005 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
90 N AL QAHTANI Meshaal 2006 M QAT Qatar Fencing Academy (QAT)
91 N STROOP Preston Ridley 2006 M NED
92 N VØLUND Jonas 2006 M DEN KFK Kalundborg (DEN)
93 N MORANO Tommaso 2006 M ITA
94 N SYDOROV Mykhailo 2006 M UKR
95 N BALBUZA Vladyslav 2005 M UKR
95 N VAN EDEREN Adam 2006 M NED Holland Schermen (NED)
97 N OZER Kerem 2005 M TUR
98 N PETTERSSON Isac 2005 M SWE UF Uppsala (SWE)
99 N PELLETTA Francesco 2005 M SWE FFF Stockholm (SWE)
100 N SOUREK Karlo 2005 M CRO
101 N LAMBINEN Nikita 2008 M EST Tallinna Mook (EST)
102 N POURMAND Liam 2005 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
103 N DAHLSTRÖM Ludvig 2005 M SWE FFF Stockholm (SWE)
104 N AL-FADAAQ Jaber 2005 M QAT
105 N 1st round HALVARSSON Ludvig 2006 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
106 N 1st round DELEVACQUE Maxime 2007 M FRA
107 N 1st round TSOKAS Vasileios 2008 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
108 N 1st round SOSNA Daniel 2005 M LTU Gintarine spaga (LTU)
109 N 1st round LAURÉN Linus 2005 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
110 N 1st round RASIN Erik 2006 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
111 N 1st round SAMYN Ward 2007 M BEL SC Parcival Leuven (BEL)
112 N 1st round ZAMKOVOJS Daniils 2006 M LAT BJSS Ridzene (LAT)
113 N 1st round SCHENKENGEL Joannes 2006 M GER Heidenheimer SB (GER)
114 N 1st round EDELMANN Julius 2007 M NOR Bergens FK (NOR)
115 N 1st round CAMPBELL-OKOLO Omari 2005 M GBR
116 N 1st round LADEFOGED Rasmus 2007 M DEN Hellerup FK (DEN)
117 N 1st round VISSER Zeb 2006 M NED Fencing Ermelo (NED)
118 N 1st round AL-HOTHI Mohammed 2007 M QAT Qatar Fencing Academy (QAT)
119 N 1st round UGAZ VIDAL Mateo 2005 M ESP
120 N 1st round PISTACCHI Valerio 2005 M ITA
121 N 1st round ZIEGLER Mikkel 2007 M DEN Dragon Sport Fencing (DEN)
122 N 1st round ASK Elias 2006 M SWE AFiL Lund (SWE)
122 N 1st round IZERGIN Markus 2006 M NOR Bygdø FK (NOR)
124 N 1st round BOLMSTRAND Viggo 2007 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
125 N 1st round DEKKERS Cas 2005 M NED
126 N 1st round CAMBIERI Pietro 2007 M ITA
127 N 1st round CHILD Nichlaes Steinicke 2006 M DEN Glostrup FK (DEN)
128 N 1st round PEDERSEN Adrian 2008 M DEN Hellerup FK (DEN)
129 N 1st round BENTIVOGLI Leonardo 2007 M NED Leidsche Schermvereniging AEW (NED)
130 N 1st round VOERSAA Christian 2005 M DEN Vejle FK (DEN)