Back to list

Results

12. Etropolski’s sabre
BUL Sofia
November 27, 2021 - November 28, 2021

Sabre Women's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N SKARBONKIEWICZ Magda 2005 F USA
2 N SHOMAN Jenna 2006 F USA
3 N SPIESZ Anna 2005 F HUN VASAS Budapest (HUN)
3 N NEIKOVA Emma 2005 F BUL
5 N POSSICK Lola 2005 F USA
6 N SULLIVAN Siobhan 2005 F USA
7 N SZABÓ Polli 2007 F HUN
8 N BRIERLEY Bethany 2005 F GBR
9 N ATANASOVA Kalina 2006 F BUL
10 N KUNASHEVA Malena 2006 F RUS
11 N LEE Alexandra 2005 F USA
12 N KEFALA Konstantina 2005 F GRE E.KOSTEA GEITONA (GRE)
13 N EROKHOVA Sofya 2005 F RUS
14 N KOVACS Zsanett 2005 F HUN
15 N MIKA Veronica 2006 F USA
16 N BLUM Leah 2005 F USA
17 N CHIOLDI Mina 2005 F USA
17 N ENGELMAN-SANZ Madeline 2006 F USA
17 N ZHDANOVA Iuliia 2006 F RUS
20 N DELSOIN Chelsea 2005 F USA
21 N PAPAPETROPOULOU Alexandra 2006 F GRE E.KOSTEA GEITONA (GRE)
22 N FREEDMAN Janna 2006 F USA
22 N MARSEE Samantha 2005 F USA
22 N FAUR Elea 2005 F FRA BLAGNAC (FRA)
25 N PAPATHEODOROU Antonia Argyro 2005 F GRE E.KOSTEA GEITONA (GRE)
26 N KOZANECKA Sonia 2005 F POL
27 N HIRSCHFELD Anastasija 2005 F GER TSG Eislingen (GER)
28 N ZAKHARENKO Arina 2005 F RUS
29 N SEREBRENNIKOVA Anastasiia 2006 F RUS
30 N CHABROL Roxane 2005 F FRA
31 N GEORGIEVA Mariela 2006 F BUL
32 N OARGA Teodora 2006 F ROU CSTA Bucuresti (ROU)
33 N JULIEN Michelle 2005 F USA
34 N WIECKIEWICZ Maria 2005 F POL Akademia Integracji (POL)
35 N ANDRES Charmaine 2007 F USA
36 N COVALIU Amalia 2008 F ROU
37 N GÖMÖRI Gréta 2006 F HUN
38 N JANE Melissa 2005 F GBR
39 N KANAREEVA Anastasiia 2006 F RUS
40 N KOZLOWSKA Aniela 2005 F POL UKS HAJDUCZEK OLSZTYN (POL)
41 N MISHAKINA Polina 2005 F RUS
42 N BOGNAR Liza 2005 F HUN
43 N MACIT Serra 2005 F TUR
44 N TALLADA Karina 2006 F RUS
45 N ELDOKSH Renad 2006 F EGY
46 N NAUMKINA Sofia 2007 F RUS
47 N SOKOLOVA Anna 2006 F RUS
48 N CSONKA Dorottya 2007 F HUN
49 N GUNGOR Nil 2005 F TUR
50 N BENDE Barbara 2005 F HUN
51 N KRASTEVA Vasilena 2006 F BUL
52 N HUSEYNOVA Zarifa 2006 F AZE
53 N KER Grace 2021 F USA
54 N FELFÖLDI Nóra 2005 F HUN UTE Budapest (HUN)
55 N STAN Amalia 2005 F ROU CSS Unirea Iasi (ROU)
56 N GITTON Camille 2006 F FRA ANNECY (FRA)
57 N PATRICE Aurore 2006 F FRA GEMENOS (FRA)
57 N LI Amanda 2006 F USA
59 N CALLAHAN Chase 2005 F USA
60 N DEMIRKOL Damla 2006 F TUR
61 N SERBANOIU Andreea 2005 F ROU
62 N OVESIA Anna 2005 F ROU CSM Brasov (ROU)
63 N ARRIBET Emma 2006 F FRA
64 N ANDRES Katherine 2005 F USA
65 N NIKOLOVA Mihaela 2005 F BUL Korsar (BUL)
66 N HABRYN Emilia 2005 F POL TMS Sosnowiec (POL)
67 N EPITROPOVA Siana 2006 F BUL
68 N PERRIER Louann 2006 F FRA
69 N KOZLOVA Anna 2005 F RUS
70 N MARTINEZ ALMANSA Ezechielle 2005 F FRA ORLEANS CE (FRA)
71 N ERDÉLYI Hédi 2005 F HUN
72 N LEGARET Emmy 2006 F FRA
73 N KARGATOVA Varvara 2005 F RUS
74 N MABIALA MOUSSIROU Yuka 2005 F FRA
75 N PILEWSKA Julia 2005 F POL TMS Sosnowiec (POL)
76 N KEREM Zehra 2006 F TUR
77 N ARABACI Duru 2008 F TUR
78 N DOGAN Ayse Betul 2006 F TUR
79 N BUTUM Adelina Elena 2006 F ROU
80 N POPA Patricia 2005 F ROU ACS DUEL BUCURESTI (ROU)
81 N GOLLU Akya 2007 F TUR
82 N DUMITRU Catinca 2005 F ROU
83 N BABANDO Mathilde 2007 F FRA
84 N FUSEA Anastasia 2007 F ROU
85 N SISIK Pinar Miray 2005 F TUR
86 N WIGGERS Susan 2006 F USA
86 N KOCER Ezgi 2005 F TUR
88 N KAVELI Evangelia Martha 2008 F GRE OLYMPIACOS (GRE)
89 N WASILEWSKA Ewa 2006 F POL
90 N KUVAEVA Alexandra 2007 F GEO
91 N ALEXE Maria 2005 F ROU
91 N KOUROUSI Anna Kalliopi 2008 F GRE APOLLON VRILISSION (GRE)
93 N CHATZAKOU Kalliopi 2006 F GRE E.KOSTEA GEITONA (GRE)
94 N CHATZAKOU Ioanna 2006 F GRE E.KOSTEA GEITONA (GRE)
95 N MANGA Alejandra 2005 F FRA CHARENTON (FRA)
95 A HORVATH Emma 2006 F HUN
97 N HEGAZY Alanoud 2006 F EGY
98 N PAUN Iulia Maria 2006 F ROU
99 N USTUN Gokce Sena 2005 F TUR
100 N TUDORANCEA Rebeca 2008 F ROU
100 N SPASOVA Natalia 2006 F BUL
102 N LEES Lucia 2006 F GBR
103 N PAUL Honor 2006 F GBR
104 N TSAOUSI Lida 2005 F GRE APOLLON VRILISSION (GRE)
105 N CHATZIKOKKINOU Aikaterini Maria 2006 F GRE APOLLON VRILISSION (GRE)
106 N ALKAYA Begum 2005 F TUR
107 N GUNES Ela 2007 F TUR
108 N VASILEVA Veronika 2005 F AUS
109 N HAYKIR Ekin 2006 F TUR
110 N CODY Alexandra 2005 F USA
111 N JUILLET Manon 2005 F FRA MAISONS ALF (FRA)
111 N CRAZE Lexie 2005 F GBR
113 N CERMEN Alara 2006 F TUR
114 N BENCIU Rosemarie 2006 F ROU CS RIPOSTA (ROU)
115 N MEDARSKA Sofia-Aleksandra 2005 F BUL
116 N GULIYEVA Fidan 2006 F AZE
117 N HOFMAN Karolina 2006 F POL TMS Sosnowiec (POL)
118 N PRIGENT Emilie 2005 F FRA
119 N SZANISZLO Dorottya 2005 F HUN UTE Budapest (HUN)
120 N MKRTCHYAN Polina 2006 F RUS
121 N DEBES Marie 2006 F FRA
122 N SEZILLE Hui Xin 2009 F GBR
123 N THEODOSI Vasiliki 2005 F GRE A.O.ASPIDA (GRE)
124 N RYMASZEWSKA Antonina 2006 F POL
125 N GEATARA Adriana Maria 2007 F ROU
126 N ELKAFOURY Mariam 2005 F EGY
127 N FRAGKOPOULOU Anastasia 2007 F GRE OLYMPIACOS (GRE)
128 N SCHMIDT Katell 2005 F FRA
129 N MICHINEVA Natali 2007 F BUL
130 N ELMILADI Lina 2006 F TUR
131 N DAVIES Ava 2007 F GBR
132 N SEREGINA Yana 2006 F BUL
133 N CIHAN Zehra Nehir 2007 F TUR
134 N BABURINA Taissija 2006 F EST SBSK Draakon (EST)
135 N PIENIAZEK Zofia 2007 F POL
136 N APOSTU Raisa 2007 F ROU
137 N DONNELLY-SALLOWS Keira 2007 F GBR
138 N LEBEAUME Cloe 2006 F FRA
139 N BRENNER Borkoka 2006 F HUN
140 N LIVANOU Eirini 2006 F GRE A.O.ASPIDA (GRE)
141 N OCSKO Liliana 2005 F HUN
142 N CHICOS Teodora 2008 F ROU
143 N ABDALLAH Dalya 2006 F EGY
144 N KABADERE Neris Ada 2007 F TUR
145 N VLASEVA Iva 2008 F BUL
146 N PAUL Lucia 2006 F GBR
147 N LIPINSKA Natalia 2005 F POL
148 N MOUTOPOULOU Evangelia 2005 F GRE ILYSIAKOS A.O. (GRE)
149 N HILLIER Helka 2007 F HUN
150 N GONDOS Pálma 2006 F HUN
151 N ORUNCAK Defne Lal 2005 F TUR
152 N YILDIRIM Nehir 2006 F TUR
153 N 1st round CHOUZOURI Christina 2007 F GRE OLYMPIACOS (GRE)
154 N 1st round APOSTOLOPOULOU Christina 2006 F GRE APOLLON VRILISSION (GRE)
155 N 1st round LEWIS Nina 2006 F GBR
156 N 1st round KONECKA Maja 2007 F POL
157 N 1st round TSOKAROPOULOU Argyro 2006 F GRE OLYMPIACOS (GRE)
158 N 1st round FILIPOVA Alia 2006 F BUL
159 N 1st round AMIS Emilie 2005 F FRA
159 N 1st round KOLIMECHKOVA Ilona 2006 F BUL
161 N 1st round CORN Frida 2005 F AUT Wiener SC (AUT)
161 N 1st round HOWES Georgia 2006 F GBR
163 N 1st round BERGER Salome 2006 F FRA
164 N 1st round ROBINEAUX Rita 2006 F FRA
165 N 1st round ADANILOAIE Andreea Beatrice 2007 F ROU
166 N 1st round MARTEL Elfie 2005 F FRA
166 N 1st round WHITELEGG Aimee 2006 F GBR
168 N 1st round KACHULEVA Ana-Franceska 2006 F BUL
169 N 1st round KAZAKOU Olga 2008 F GRE ILYSIAKOS A.O. (GRE)
170 N 1st round CIRLIGEANU Ema 2007 F ROU CS RIPOSTA (ROU)
170 N 1st round LYTINA Ekaterini 2006 F GRE A.O.ASPIDA (GRE)
170 N 1st round UTAS Defne 2007 F TUR
173 N 1st round STEVENS Melanie 2007 F GBR
173 N 1st round ATHINAIOU Despina 2008 F GRE A.O.X. CHALKIDAS (GRE)
175 N 1st round AROYO Aya 1899 F BUL
175 N 1st round PSOFAKI Danai-Pigi 2006 F GRE E.KOSTEA GEITONA (GRE)
177 N 1st round NIKOLOVA Monika 2008 F BUL
178 N 1st round LEES Verity 2007 F GBR
178 N 1st round RZAGULIZADA Amina 2008 F AZE
180 N 1st round GALLAGHER Esme 2006 F GBR
181 N 1st round ANTONOVA Maya 2008 F BUL
182 N 1st round NGUYEN Anna 2006 F HUN
183 N 1st round ORONOVA Hristina 2005 F BUL
183 N 1st round VASILEVA Ana Maria 2008 F BUL
F 1st round KIS Abigel 2006 F HUN
F 1st round DOMONKOS Emese 2006 F HUN
F 1st round KÓNYA Csenge 2006 F HUN LUGI Lund (SWE)
F 1st round ÖHMAN Emma 2006 F SWE LUGI Lund (SWE)
F 1st round PETKOVA Daniela 2006 F BUL
F 1st round TOTH Nadin 2007 F HUN
F 1st round MARGINEANU Lorena 2005 F ROU
F 1st round MITRUS Alexandra 2006 F ROU