Back to list

Results

19. President of Konin City’s Cup Sabre Tournament
POL Konin
September 15, 2018 - September 16, 2018

Sabre Women's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N BONDAR Oleksandra 2003 F UKR Nikolaev (UKR)
2 N LACKMANN Xenia 2004 F GER TV Achern FA (GER)
3 N CIESLAR Julia 2002 F POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
3 N ROWINSKA Emilia 2002 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
5 N BULBA Daria 2003 F UKR Nikolaev (UKR)
6 N BARTOSZ Roksana 2002 F POL Dragon Lodz (POL)
7 N COTOLONI Martina 2002 F ITA
8 N SKONIECZNA Daria 2002 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
9 N GONTSOVA Daria 2002 F UKR Nikolaev (UKR)
10 N ZAJAC Ewa 2003 F POL TMS Sosnowiec (POL)
11 N GOLOVKINA Sofia 2005 F UKR KIEW (UKR)
12 N KUPOVYKH Irina 2002 F UKR
13 N ZIOB Laura 2004 F GER Mainzer TV (GER)
13 N SMYRNOVA Anna 2002 F UKR KIEW (UKR)
15 N MALGREM Klaudia 2003 F POL UKS HAJDUCZEK OLSZTYN (POL)
16 N KASHINA Polina 2005 F LAT Salvo (LAT)
17 N LENKIEWICZ Zuzanna 2004 F POL TMS Sosnowiec (POL)
18 N MELNYCHUK Yelyzaveta 2002 F UKR KIEW (UKR)
19 N CHIANG Enli 2002 F NED s.v. Surtout (NED)
20 N BONO Gaia 2002 F ITA
20 N SAVCHUK Kateryna 2003 F UKR
22 N KORSAK Oleksandra 2002 F UKR Nikolaev (UKR)
23 N MARTIN GOMEZ Candela 2003 F ESP
24 N MALAZHAVAYA Alisiya 2003 F BLR Minsk Trade Unions (BLR)
25 N GALECKA Natalia 2002 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
26 N BEVIZ Dorottya 2002 F HUN GEAC Gödöllö (HUN)
27 N PORADA Paulina 2004 F POL TMS Sosnowiec (POL)
28 N KOZIEL Klaudia 2003 F POL TMS Sosnowiec (POL)
29 N NOWICKA Malgorzata 2002 F POL TMS Sosnowiec (POL)
30 N SALATA Amelia 2004 F POL TMS Sosnowiec (POL)
31 N SZLAGA Julia 2003 F POL
32 N SVOBODOVA Michaela 2003 F CZE SK Houstka (CZE)
33 N PORADA Zuzanna 2004 F POL TMS Sosnowiec (POL)
34 N GRAUDINS Victoria 2005 F GER Mainzer TV (GER)
35 N GUBAREVYCH Emiliya 2003 F UKR KIEW (UKR)
36 N MIKULEVICA Anna 2003 F LAT Salvo (LAT)
37 N VENTURA Eva 2003 F ESP CEB-M (ESP)
38 N MISSURAI Palma 2003 F HUN GEAC Gödöllö (HUN)
39 N KOLESNYCHENKO Yuliia 2003 F UKR KIEW (UKR)
40 N LASKOWSKA Natalia 2003 F POL
41 N KISLYAK Alisa 2004 F BLR Minsk Trade Unions (BLR)
42 N VASENKO Dariia 2002 F UKR Musketeer Odessa (UKR)
43 N BAHLAI Dana 2004 F UKR Nikolaev (UKR)
44 N BECHYNOVA Karolina 2004 F CZE DDM serm Chomutov (CZE)
44 N MALISZEWSKA Weronika 2002 F POL UKS 13 Bialystok (POL)
44 N MARHALIK Alina 2003 F BLR SCAF RB (BLR)
44 N TURCHANINOVA Olena 2003 F UKR Nikolaev (UKR)
48 N ROVIRA Paula 2003 F ESP CEB-M (ESP)
49 N BUSELT Zuzanna 2004 F POL KKSz Konin (POL)
50 N SHMALUN Sofiia 2003 F UKR
51 N KOZLOWSKA Aniela 2005 F POL UKS HAJDUCZEK OLSZTYN (POL)
52 N STEPCZYNSKA Emilia 2003 F POL
53 N WOJCIK Gabriela 2006 F POL
54 N DRAHORADOVA Kristyna 2004 F CZE SK Houstka (CZE)
54 N HOHENADEL Cecile 2002 F ITA
56 N ZRALIKOVA Natalie 2003 F CZE DDM serm Chomutov (CZE)
57 N NAGORSKA Anastazja 2004 F POL OS AZS Poznan (POL)
58 N LILLO Rosario 2003 F ESP CEB-M (ESP)
59 N TANZMEISTER Franziska 2004 F AUT ASC Wien (AUT)
60 N SKOWRONSKA Jagoda 2002 F POL
61 N KORDEL Kalina 2004 F POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
62 N WIECKIEWICZ Maria 2005 F POL Akademia Integracji (POL)
62 N KONDRUSIK Nina 2004 F POL
64 N LASKOWSKA Marta 2002 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
65 N Round PILEWSKA Julia 2005 F POL
66 N Round DZIECIELAK Martyna 2003 F POL KKSz Konin (POL)
67 N 1st round GRAUDINS Catalin 2006 F GER Mainzer TV (GER)
67 N 1st round SIDAROVICH Palina 2003 F BLR
A 1st round HABRYN Emilia 2005 F POL
A 1st round KARLICKA Maja 2006 F POL