Back to list

Results

2022 Challenge Eugene Fillol
SWE Stockholm
March 19, 2022 - March 20, 2022

Epee Men's Senior Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N HEREY Anatolii 1989 M UKR Njård Fekting (NOR)
2 N JØRGENSEN Patrick 1991 M DEN Hellerup FK (DEN)
3 N GEITUNG Tomas 2000 M NOR Bergens FK (NOR)
3 N BOBROV Ilian 2000 M EST SBSK Draakon (EST)
5 N POCSI Tomi 2006 M SWE DIF Stockholm (SWE)
6 N BESKIN Grigori 1987 M ISR FFF Stockholm (SWE)
7 N KELLY Christopher 2003 M SWE DIF Stockholm (SWE)
8 N PERSSON TÖRN Caspian 2005 M SWE YFK Ystad (SWE)
9 N ALTUNIN Valentin 2004 M EST SBSK Draakon (EST)
10 N LANDO TROTTEIN Remy 1995 M SWE UF Uppsala (SWE)
11 N TOBIAS Erik 2004 M EST SBSK Draakon (EST)
12 N KUTTI David 2003 M SWE WFF Örebro (SWE)
13 N BRANDBERG Hugo 2005 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
14 N SVENSSON Jonathan 1999 M SWE DIF Stockholm (SWE)
15 N PIASECKI Bartosz 1986 M NOR Bygdø FK (NOR)
16 N TIVENIUS Jan 1961 M SWE FFF Stockholm (SWE)
17 N ERIKSSON Filip 2000 M SWE UF Uppsala (SWE)
18 N DAHLBO Benjamin 2001 M NOR Njård Fekting (NOR)
19 N WENDT Carl-Henrik 1964 M SWE FFF Stockholm (SWE)
20 N FORSSE Tor 1972 M SWE FFF Stockholm (SWE)
20 N LAI Darius 1994 M HKG FFF Stockholm (SWE)
22 N OXHOLM WAGNER Alec 2005 M DEN Hellerup FK (DEN)
23 N RUUD Emil Friis 1998 M NOR Bygdø FK (NOR)
24 N BROBAKKEN Marcus Vokes 2002 M NOR Njård Fekting (NOR)
25 N FAGERSTEDT Jakob 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
26 N KAPING Karsten 1972 M SWE FFF Stockholm (SWE)
27 N POURMAND Nima 2004 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
28 N KROHN Otthar Andreas 1996 M NOR Njård Fekting (NOR)
29 N NYHOLM Adam 2003 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
30 N KLAVENESS Andreas 2002 M NOR Bygdø FK (NOR)
31 N FJERMESTAD Tord 1996 M NOR Bygdø FK (NOR)
32 N LEWIN Johan 1998 M SWE DIF Stockholm (SWE)
33 N LINDQVIST Joakim 1989 M SWE JFK Järfälla (SWE)
34 N HERLITZ Filip 1978 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
35 N ÅKERBERG Thomas 1959 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
36 N FRIDMAN Milton 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
37 N HOLMEN Franz Philip Pap 2006 M NOR Bygdø FK (NOR)
38 N ISLAS FLYGARE Lucas 2004 M SWE UF Uppsala (SWE)
39 N HALVARSSON Ludvig 2006 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
40 N FORSMAN Emil 2005 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
41 N RASIN Erik 2006 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
42 N ELG Elwin 2007 M SWE KFA Köping (SWE)
43 N BÄCKSTRÖM Ian 2004 M SWE FFF Stockholm (SWE)
44 N FRIDH Simon 2003 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
45 N ELMFELDT Axel 2004 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
46 N WIK Hugo 2003 M SWE FFF Stockholm (SWE)
47 N JARL Henrik 1992 M SWE DIF Stockholm (SWE)
48 N BREIVIK Viktor Jarl Hagen 2006 M NOR Bygdø FK (NOR)
49 N SOERUM Inge 2004 M NOR Bygdø FK (NOR)
50 N GERDIN Viktor 1985 M SWE UF Uppsala (SWE)
51 N HOFF Erik 2004 M NOR Bygdø FK (NOR)
52 N WHYTE Oliver 2006 M SWE SIF Nacka (SWE)
53 N SJÖDAHL Fredrik 1963 M SWE SAF Solna (SWE)
54 N ROVELSTAD Ivan 2006 M SWE UF Uppsala (SWE)
55 N HECKMANN Lucas 2006 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
56 N WIBERG Carl 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
57 N PELLETTA Francesco 2005 M SWE FFF Stockholm (SWE)
58 N KUVAJA Ville 1978 M FIN Miekka Miehet (FIN)
59 N WESTRING Theo 2007 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
60 N OLSSON Edward 2006 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
61 N ADOLFSSON HEDIN Stefan 1976 M SWE SAF Solna (SWE)
62 N SÖNNERGREN Simon 2005 M SWE MF19 Malmö (SWE)
63 N Round AFANASSIEV Nikita 2003 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
64 N Round SANDGREN Per 1966 M SWE FFF Stockholm (SWE)
65 N Round VRETHAMMAR Olof 1979 M SWE FFF Stockholm (SWE)
66 N Round RAMSBERG David 2004 M SWE FFF Stockholm (SWE)
67 N Round SKARVE Viktor 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
68 N Round BALIC Mijo 1966 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
69 N Round AGERBERG MALMROT Henrik 1992 M SWE SAF Solna (SWE)
70 N Round PALIJAN Roko 2004 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
71 N Round STRÖM Johan 1959 M SWE FFF Stockholm (SWE)
72 N Round WERLEFELT Karl 1993 M SWE LFK Linköping (SWE)
73 N Round SEGUINARD Alban 1994 M FRA FFF Stockholm (SWE)
74 N Round BRUNELIUS Anders 1980 M SWE FFF Stockholm (SWE)
75 N Round BOLMSTRAND Viggo 2007 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
76 N Round KRÖCKEL Emil 2004 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
77 N Round PETTERSSON Isac 2005 M SWE UF Uppsala (SWE)
78 N Round SWENNING Joar 1967 M SWE UF Uppsala (SWE)
79 N Round PIETINEN Jukka 1962 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
80 N Round VUORINEN Juha 1961 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
81 N Round ENGSTRÖM Urban 1958 M SWE SAF Solna (SWE)
82 N Round KIMONDO ÖBERG Mio 2005 M SWE FFF Stockholm (SWE)
83 N Round FREDRIKSSON Gunnar 1960 M SWE EFK Eskilstuna (SWE)
84 N Round KALLSTRÖM Markus 2005 M SWE EGF Solna (SWE)
85 N Round SJÖNNEBY Ola 1964 M SWE EFK Eskilstuna (SWE)
86 N Round MATHAI George 1983 M SWE MF19 Malmö (SWE)
87 N Round BILLING Jonas 1968 M SWE FFF Stockholm (SWE)
88 N Round MALHOTRA Dev 1972 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
89 N Round TORESSON Clas 1962 M SWE FFF Stockholm (SWE)
90 N Round PERTOFT Jens 1968 M SWE SAF Solna (SWE)
91 N Round LESSE Matteo 2006 M SWE SIF Nacka (SWE)
92 N Round HELLSTRÖM Johan 1971 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
93 N Round VIKLUND Nils 1962 M SWE FFF Stockholm (SWE)
94 N Round AFANASSIEV Igor 1974 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
95 N Round PETRINI Filip 1999 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
96 N Round WESTCOTT Shawn 1978 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
97 N Round ARONOWITSCH Zeev 2002 M SWE DIF Stockholm (SWE)
97 N Round ASK Theo 2004 M SWE AFiL Lund (SWE)
97 N Round LARSSON Peter 1961 M SWE AFiL Lund (SWE)
97 N Round PERSSON Jonas 2000 M SWE UF Uppsala (SWE)