Back to list

Results

European Circuit
POL Gliwice
April 28, 2018 - April 28, 2018

Epee Men's Senior Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 LIMARDO GASCON Ruben 1985 M VEN
2 LUGO Grabiel 1996 M VEN
3 LIMARDO Francisco 1987 M VEN
3 BIELEC Maciej 1997 M POL KS Szpada Wroclaw (POL)
5 NEMEC Piotr 1988 M POL
6 SZKOP Wiktor 1999 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
7 WENGLARCZYK Jan 1993 M POL AZS AWF Katowice (POL)
8 BRZOZOWSKI Seweryn 1992 M POL St.Szerm Legia Warszawa (POL)
9 ANTKIEWICZ Mateusz 1993 M POL AZS AWF Katowice (POL)
10 BRONISZEWSKI Filip 1990 M POL AZS AWF Wroclaw (POL)
11 NIESTROJ Daniel 1995 M POL Piast Gliwice (POL)
12 SOBIECKI Jan 1991 M POL AZS AWF Krakow (POL)
13 ZAWROTNIAK Radoslaw 1981 M POL AZS AWF Krakow (POL)
14 MARCOL Daniel 1997 M POL KS Szpada Wroclaw (POL)
15 TRZEPIZUR Przemyslaw 1996 M POL AZS AWF Katowice (POL)
16 ADAMEK Michal 1987 M POL AZS AWF Wroclaw (POL)
17 BAS Marcel 1989 M POL Piast Gliwice (POL)
18 SZCZEPANOWSKI Tomasz 1992 M POL St.Szerm Legia Warszawa (POL)
19 OPALKA Michal 1997 M POL KS Szpada Wroclaw (POL)
20 LIMARDO Jesus 1996 M VEN
21 HERNANDEZ Eduardo Nazareth 1996 M VEN
22 NIKIEL Marcin 1998 M POL AZS AWF Wroclaw (POL)
23 SZLAMA Patryk 1996 M POL Piast Gliwice (POL)
23 KOLANCZYK Wojciech 1999 M POL UKS PGK Srem Mroz Manieczki (POL)
25 NYCZ Mateusz 1989 M POL Piast Gliwice (POL)
26 ZIELINSKI Dariusz 1969 M POL
27 MICHALAK Damian 1999 M POL Piast Gliwice (POL)
28 SALOKAS Arnas 1998 M LTU Gaja-Florete (LTU)
29 SZURLEJ Bartlomiej 2000 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
30 NAWROCKI Jerzy 1997 M POL KS Szpada Wroclaw (POL)
31 STASZULONEK Aleksander 1993 M POL Piast Gliwice (POL)
32 KOWALCZE Jakub 1992 M POL WARSZAWIANKA (POL)
33 FRAS Mieszko 1995 M POL KKS Krakow (POL)
34 KOLPA Piotr 2000 M POL UKS MDK Olimp (POL)
35 KOSTKA Karol 1986 M POL AZS AWF Krakow (POL)
36 KHADZHYNOV Kostyantyn 1993 M POL AZS AWF Krakow (POL)
37 KOC Franciszek 2000 M POL TS WISLA Krakow (POL)
37 STOCKI Piotr 1982 M POL WARSZAWIANKA (POL)
39 BUDEK Karol 1996 M POL KKS Krakow (POL)
39 KALUZINSKI Tomasz 2001 M POL UKS MDK Olimp (POL)
41 ROGUSKI Tomasz 1985 M POL WARSZAWIANKA (POL)
42 GOLEC Maciej 1997 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
43 MAJGIER Sebastian 1995 M POL Piast Gliwice (POL)
44 MICHALCZYK Sebastian 2001 M POL
45 KAZMIERSKI Maciej 2003 M POL MKS Gryf Mielec (POL)
46 TUMAS Marcin 2001 M POL RMKS Rybnik (POL)
47 KOC Tadeusz 1995 M POL TS WISLA Krakow (POL)
48 ZBIERADA Bartlomiej 2000 M POL PKSz Warszawa (POL)
49 GOLEC Pawel 1995 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
50 DEMBOWSKI Michal 1998 M POL ZERWIKAPTUR (POL)
51 STASZULONEK Bartosz 1997 M POL Piast Gliwice (POL)
52 GUZMAN Jose 1998 M VEN
53 MARCINIAK Jaroslaw 2000 M POL ZERWIKAPTUR (POL)
54 MANDRYSZ Sebastian 2002 M POL UKS TROJKA RADLIN (POL)
55 PIEKARZ Michal 2000 M POL ZERWIKAPTUR (POL)
56 NOGANOWICZ Karol 2001 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
57 JUKNA Rokas 1999 M LTU Gaja-Florete (LTU)
58 KALUZINSKI Ryszard 1999 M POL RMKS Rybnik (POL)
58 RALKO Filip 1999 M POL UKS Start Opole (POL)
60 ZAK Jaroslaw 1985 M POL WARSZAWIANKA (POL)
61 GASCON Willian 1995 M VEN
62 STASIAK Sebastian 1994 M POL
63 CAICEDO Fabian 1999 M VEN
64 RUTZ Stanislaw 2001 M POL KS Szpada Wroclaw (POL)
65 MONCADA Alejandro 2001 M VEN
66 BETLEJA Artur 1984 M POL AZS AWF Katowice (POL)
67 NOWAK Michal 1980 M POL
68 URBAN Karol 1998 M POL MKS Gryf Mielec (POL)
69 MIGAS Piotr 2002 M POL Piast Gliwice (POL)
70 MIELNICZEK Ignacy 1995 M POL KKS Krakow (POL)
71 TARACHANOWICZ Kamil 1997 M POL
72 ADAMEK Dariusz 1983 M POL
73 HUWER Kamil 2001 M POL T.S. GÓRNIK RADLIN (POL)
74 FRAS Felix 1993 M POL KKS Krakow (POL)
75 RODRIGUEZ Jose 2002 M VEN
76 CNOTALSKI Przemyslaw 2002 M POL
77 PASECHNIK Oleg 1967 M UKR
78 BORON Pawel 1997 M POL AZS AWF Wroclaw (POL)
79 RACHWALIK Michal 2000 M POL UKS Start Opole (POL)
80 PAZERA Jakub 2001 M POL
81 ZABAWA Marek 1994 M POL T.S. GÓRNIK RADLIN (POL)
82 KONIECZNY Arkadiusz 1999 M POL UKS Start Opole (POL)
83 URBAN Pawel 2003 M POL MKS Gryf Mielec (POL)
84 KARDASZEWICZ Jan 2001 M POL
85 1st round GIDZINSKI Piotr 2000 M POL St.Szerm Legia Warszawa (POL)
86 1st round BARTOLEWSKI Waclaw 1998 M POL Piast Gliwice (POL)
87 1st round WASIEWICZ Tomasz 1999 M POL RMKS Rybnik (POL)
88 1st round MUSIOLIK Bartlomiej 2001 M POL T.S. GÓRNIK RADLIN (POL)
89 1st round KANIEWSKI Jan 1998 M POL
89 1st round GRYT Michal 1999 M POL
89 1st round KLUSEK Damian 1996 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
92 1st round STASIENIUK Pawel 2000 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
92 1st round ANTKIEWICZ Mikolaj 2000 M POL ZERWIKAPTUR (POL)
92 1st round RADOSZ Mikolaj 2002 M POL SKS GRASS-HOPPER KALWARIA (POL)
95 1st round KRUPA Kacper 2001 M POL WARSZAWIANKA (POL)
96 1st round GROMADA Roland 1985 M POL AZS AWF Wroclaw (POL)
96 1st round SMIEJA Wojciech 2003 M POL
98 1st round PYSZNY Karol 2002 M POL
98 1st round PARTYKA Marek 1973 M POL
100 1st round MALASINSKI Maciej 1982 M POL KKS Krakow (POL)
101 1st round CHYREK Kasper 1997 M POL AZS AWF Katowice (POL)
102 1st round PILUTKIEWICZ Igor 1975 M POL
103 1st round SZAJTHAUER Robert 1999 M POL T.S. GÓRNIK RADLIN (POL)
103 1st round WESOLOWSKI Mikolaj 2004 M POL Piast Gliwice (POL)
105 1st round MARCZAK Jan 2001 M POL SKS FLESZ Swidnica (POL)
106 1st round SZYMCZYK Bartosz 1980 M POL
107 1st round AUGUSTYN Adrian 1984 M ESP
108 1st round ZAMIAR Michal 1997 M POL AZS AWF Wroclaw (POL)
109 1st round PYTEL Piotr 1998 M POL SKS FLESZ Swidnica (POL)
109 1st round PAKULA Jan 2002 M POL WARSZAWIANKA (POL)
111 1st round GORCZYCA Marcin 1977 M POL
112 1st round KOCELUCH Nikodem 2002 M POL UKS Start Opole (POL)
113 1st round MIREK Krzysztof 1996 M POL AZS AWF Krakow (POL)
114 1st round GLOWACKI Mikolaj 2000 M POL WLKS Kmicic Częstochowa (POL)
114 1st round MALASINSKI Adam 1958 M POL AZS AWF Krakow (POL)
116 1st round TRZENSIOK Bernard 1970 M POL Piast Gliwice (POL)
116 1st round SOJKA Dominik 2002 M POL RMKS Rybnik (POL)
118 1st round FITKEVICIUS Algirdas 1997 M LTU Gaja-Florete (LTU)
119 1st round PLOTCZYK Pawel 2003 M POL
120 1st round TUSZYNSKI Piotr 1986 M POL WARSZAWIANKA (POL)