Back to list

Campeonato Paranaense Infantil e Veterano
BRA Curitiba
October 8, 2022 - October 9, 2022

Epee Women's U9 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
KASTRUP BOND Maria Alice 2014 BRA CC Curitibano
R --- inscribed
ORNAGHI Helena 2013 BRA CC Curitibano
R --- inscribed

2 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Epee Women's U11 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
ALTHEIM Ana Beatriz 2011 BRA CC Curitibano
R --- inscribed
DE LA TORRE Giovanna 2011 BRA CC Curitibano
R --- inscribed
KASTRUP BOND Maria Alice 2014 BRA CC Curitibano
R --- inscribed
TOSCANI Marina 2011 BRA CC Curitibano
L --- inscribed
ZANLORENSI Mariana 2011 BRA CC Curitibano
R --- inscribed
MACHADO Maria Eduarda 2011 BRA CMPR Parana
R --- inscribed

6 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Epee Women's U13 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
FERREIRA Ana Clara 2010 BRA AMK Mestre Kato
R --- inscribed
ROSSA Lais 2009 BRA AMK Mestre Kato
R --- inscribed
CECY Helena 2010 BRA CC Curitibano
R --- inscribed
DE LA TORRE Giovanna 2011 BRA CC Curitibano
R --- inscribed
DE LA TORRE Manuela 2009 BRA CC Curitibano
R --- inscribed
RUNNACLES Penelope 2009 BRA CC Curitibano
R --- inscribed
ZANLORENSI Mariana 2011 BRA CC Curitibano
R --- inscribed
MACHADO Maria Eduarda 2011 BRA CMPR Parana
R --- inscribed
BAGLIOLI Luana 2010 BRA Instituto Mais Esporte
R --- inscribed
DAMASIO Helena 2009 BRA Instituto Mais Esporte
R --- inscribed
PEIXOTO Hannah 2010 BRA Instituto Mais Esporte
R --- inscribed

11 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Epee Women's U15 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
DIAS Aydee 2007 BRA AMK Mestre Kato
R --- inscribed
IVANCHECHE Alice 2007 BRA AMK Mestre Kato
R --- inscribed
ROSSA Lais 2009 BRA AMK Mestre Kato
R --- inscribed
EMED Maria Luiza 2008 BRA CC Curitibano
R --- inscribed
MANCINI Isabela 2008 BRA CC Curitibano
R --- inscribed
PORTUGAL Gabriela 2007 BRA CC Curitibano
R --- inscribed
RUNNACLES Penelope 2009 BRA CC Curitibano
R --- inscribed
VOLACO Isabela 2008 BRA CC Curitibano
R --- inscribed
KLIMECK Olivia 2008 BRA CMPR Parana
R --- inscribed
RIBEIRO DA SILVA Maria 2008 BRA Sociedade Thalia
R --- inscribed

10 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Epee Women's Veteran Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
TEIXEIRA Fabiana 1972 BRA AMK Mestre Kato
R --- inscribed
RAMOS Kelly 1967 BRA Sociedade Thalia
L --- inscribed

2 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Epee Women's V40 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
SCHWANTES Lorana 1982 BRA AMK Mestre Kato
R --- inscribed
TEIXEIRA Fabiana 1972 BRA AMK Mestre Kato
R --- inscribed
FRANÇA Vanessa 1973 BRA CMPR Parana
R --- inscribed
RAMOS Simone 1979 BRA CMPR Parana
R --- inscribed
FRANCO Luciana 1974 BRA Sociedade Thalia
R --- inscribed
RAMOS Kelly 1967 BRA Sociedade Thalia
L --- inscribed
RIVAS Rossanna 1980 BRA Sociedade Thalia
R --- inscribed

7 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Epee Men's U9 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
LUZZI Bruno 2014 BRA CC Curitibano
R --- inscribed

1 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Epee Men's U11 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
NEGRELLO Alexandre 2011 BRA AMK Mestre Kato
R --- inscribed
JANOTTO Joshua 2011 BRA CMPR Parana
L --- inscribed
ROTONDO Matteo 2011 BRA Sociedade Thalia
R --- inscribed

3 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Epee Men's U13 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
NEGRELLO Alexandre 2011 BRA AMK Mestre Kato
R --- inscribed
POLLIO Matteo 2010 BRA AMK Mestre Kato
R --- inscribed
AUGUSTO Henrique 2009 BRA CC Curitibano
R --- inscribed
CALVET Arthur 2010 BRA CC Curitibano
R --- inscribed
MACEDO Lucas 2009 BRA CC Curitibano
R --- inscribed
BERGER Gustavo 2010 BRA CMPR Parana
R --- inscribed
DE FREYN Matteo 2009 BRA CMPR Parana
R --- inscribed
JANOTTO Joshua 2011 BRA CMPR Parana
L --- inscribed
MICHALTCHUK Erico 2010 BRA CMPR Parana
R --- inscribed
RAMOS Artur 2009 BRA CMPR Parana
R --- inscribed
BELO Enzo 2009 BRA Sociedade Thalia
R --- inscribed
MELANI Luigi 2009 BRA Sociedade Thalia
L --- inscribed
GONZALEZ Matteo 2010 POR Sociedade Thalia
R --- inscribed
KLEIN Caetano - BRA CC Curitibano R --- cancelled  

13 Entries, 0 pending, 1 cancelled

Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Epee Men's U15 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
ARMANI Luca 2008 BRA AMK Mestre Kato
R --- inscribed
AUGUSTO Henrique 2009 BRA CC Curitibano
R --- inscribed
KLAS Gustavo 2007 BRA CC Curitibano
R --- inscribed
MACEDO Lucas 2009 BRA CC Curitibano
R --- inscribed
DE FREYN Matteo 2009 BRA CMPR Parana
R --- inscribed
HOPFER Pedro 2008 BRA CMPR Parana
R --- inscribed
PORTO Arthur 2007 BRA CMPR Parana
R --- inscribed
SOUZA Matheus 2007 BRA CMPR Parana
L --- inscribed
BELO Enzo 2009 BRA Sociedade Thalia
R --- inscribed
MELANI Luigi 2009 BRA Sociedade Thalia
L --- inscribed

10 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Epee Men's Veteran Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
OLIVEIRA Robinson 1963 BRA AMK Mestre Kato
R --- inscribed
ACCIOLY Ricardo 1959 BRA CC Curitibano
R --- inscribed
JUSTEN Marcio 1971 BRA CC Curitibano
R --- inscribed
ZANNIN Paulo 1962 BRA CMPR Parana
R --- inscribed
LENARTOVICZ Eduardo 1970 BRA Sociedade Thalia
R --- inscribed

5 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Epee Men's V40 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
NUNES Gustavo 1981 BRA AMK Mestre Kato
L --- inscribed
OLIVEIRA Robinson 1963 BRA AMK Mestre Kato
R --- inscribed
ZANELLA Carlos 1967 BRA AMK Mestre Kato
--- inscribed
ACCIOLY Ricardo 1959 BRA CC Curitibano
R --- inscribed
JUSTEN Marcio 1971 BRA CC Curitibano
R --- inscribed
RUNNACLES Patricio 1974 BRA CC Curitibano
R --- inscribed
SOUZA Luciano 1973 BRA CMPR Parana
R --- inscribed
TEIXEIRA Iverson 1976 BRA CMPR Parana
R --- inscribed
ZANNIN Paulo 1962 BRA CMPR Parana
R --- inscribed
BELO Rafael 1973 BRA Sociedade Thalia
R --- inscribed
LENARTOVICZ Eduardo 1970 BRA Sociedade Thalia
R --- inscribed
MELANI Ronald 1976 BRA Sociedade Thalia
R --- inscribed

12 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Sabre Women's U13 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
BAGLIOLI Luana 2010 BRA Instituto Mais Esporte
R --- inscribed
DAMASIO Helena 2009 BRA Instituto Mais Esporte
R --- inscribed
GIRALDI Giovanna 2010 BRA Instituto Mais Esporte
R --- inscribed
PEIXOTO Hannah 2010 BRA Instituto Mais Esporte
R --- inscribed

4 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Sabre Women's U15 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
BAGLIOLI Luana 2010 BRA Instituto Mais Esporte
R --- inscribed
BEZERRA Ana Júlia 2008 BRA Instituto Mais Esporte
R --- inscribed
DAMASIO Helena 2009 BRA Instituto Mais Esporte
R --- inscribed
OLIVEIRA Ana Clara 2008 BRA Instituto Mais Esporte
R --- inscribed
PEIXOTO Hannah 2010 BRA Instituto Mais Esporte
R --- inscribed
VITÓRIA Hillary Vitória 2007 BRA Instituto Mais Esporte
R --- inscribed

6 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Sabre Women's U17 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
BEZERRA Ana Júlia 2008 BRA Instituto Mais Esporte
R --- inscribed
OLIVEIRA Ana Clara 2008 BRA Instituto Mais Esporte
R --- inscribed
VITÓRIA Hillary Vitória 2007 BRA Instituto Mais Esporte
R --- inscribed

3 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Sabre Men's U9 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
COSTA João 2014 BRA Instituto Mais Esporte
R --- inscribed

1 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Sabre Men's U11 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
AMORIM Lucas 2011 BRA Instituto Mais Esporte
R --- inscribed
FLORES Gabriel 2012 BRA Instituto Mais Esporte
R --- inscribed
OLIVEIRA Samuel 2012 BRA Instituto Mais Esporte
R --- inscribed

3 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Sabre Men's U13 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
OLIVEIRA Samuel 2012 BRA Instituto Mais Esporte
R --- inscribed

1 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Sabre Men's U15 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
VOESE Rodolfo 2007 BRA Instituto Mais Esporte
R --- inscribed

1 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Sabre Men's V40 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
SOUZA Luciano 1973 BRA CMPR Parana
R --- inscribed
ZANNIN Paulo 1962 BRA CMPR Parana
R --- inscribed
DA SILVA Erlon 1977 BRA Instituto Mais Esporte
R --- inscribed
SILVA Erlon - BRA Instituto Mais Esporte R --- cancelled  

3 Entries, 0 pending, 1 cancelled

Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Officials

SOUZA Luciano BRA Coach Sat Sun CMPR Parana