Back to list

Campeonato Paranaense Cadete e Juvenil
BRA Curitiba
September 3, 2022 - September 4, 2022

Epee Women's U17 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
DIAS Aydee 2007 BRA AMK Mestre Kato
R --- inscribed
IVANCHECHE Alice 2007 BRA AMK Mestre Kato
R --- inscribed
ROSSA Lais 2009 BRA AMK Mestre Kato
R --- inscribed

3 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Epee Women's U20 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
CYRILLO Jordana 2002 BRA AMK Mestre Kato
R --- inscribed
DIAS Aydee 2007 BRA AMK Mestre Kato
R --- inscribed
IVANCHECHE Alice 2007 BRA AMK Mestre Kato
R --- inscribed
POLO Carolina 2002 BRA AMK Mestre Kato
R --- inscribed

4 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Epee Men's U17 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
ARMANI Luca 2008 BRA AMK Mestre Kato
R --- inscribed
CAVALHEIRO João 2005 BRA AMK Mestre Kato
R --- inscribed
LEAL Felipe 2006 BRA AMK Mestre Kato
R --- inscribed

3 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Epee Men's U20 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
ARMANI Luca 2008 BRA AMK Mestre Kato
R --- inscribed
CAVALHEIRO João 2005 BRA AMK Mestre Kato
R --- inscribed
LEAL Felipe 2006 BRA AMK Mestre Kato
R --- inscribed
NEVES Vitor 2002 BRA AMK Mestre Kato
R --- inscribed
PETRICH Pedro 2003 BRA AMK Mestre Kato
R --- inscribed
RAMOS Pedro 2002 BRA AMK Mestre Kato
R --- inscribed

6 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Sabre Women's U20 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
CYRILLO Jordana 2002 BRA AMK Mestre Kato
R --- inscribed
SILVA Ana Laura 2002 BRA Instituto Mais Esporte
R --- inscribed

2 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Sabre Men's U17 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
DELLAROSA Felipe 2005 BRA Instituto Mais Esporte
R --- inscribed
OLIVEIRA Ana Clara 2008 BRA Instituto Mais Esporte
R --- inscribed
RUBIALE Alberto 2006 BRA Instituto Mais Esporte
R --- inscribed
VELASQUI Juan Pablo 2006 BRA Instituto Mais Esporte
R --- inscribed
VOESE Rodolfo 2007 BRA Instituto Mais Esporte
R --- inscribed

5 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Sabre Men's U20 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
DELLAROSA Felipe 2005 BRA Instituto Mais Esporte
R --- inscribed
KOGUT Nicollas 2003 BRA Instituto Mais Esporte, Avulso
R --- inscribed
OLIVEIRA Ana Clara 2008 BRA Instituto Mais Esporte
R --- inscribed
RUBIALE Alberto 2006 BRA Instituto Mais Esporte
R --- inscribed
VELASQUI Juan Pablo 2006 BRA Instituto Mais Esporte
R --- inscribed
VOESE Rodolfo 2007 BRA Instituto Mais Esporte
R --- inscribed

6 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials