Display list
Athlete / Team | Seeding | State | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BABURINA Taissija | 2006 |
EST SBSK Draakon
|
R | --- | Inscribed | ||
MENDE Jana | 2007 |
EST SBSK Draakon
|
R | --- | Inscribed | ||
NOSSOV Alissija | 2007 |
EST SBSK Draakon
|
R | --- | Inscribed | ||
HOLLÄNDER Anni | 2008 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
R | 9 | Inscribed | ||
MÄHÖNEN Liina | 2005 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
7 | Inscribed | |||
NIEMISTÖ Michelle | 2006 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
8 | Inscribed |
6 Entries, 0 Pending, 0 Cancelled
Category | Name | Nation | Inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
B | ROMAN Mika | FIN | Tapanilan Erä Miekkailujaosto | ||
N1 | SALMINEN Sara | FIN | Tapanilan Erä Miekkailujaosto |
Name | Nation | Inscribed by | Role |
---|---|---|---|
Referees | |||
Officials |
Display list
Athlete / Team | Seeding | State | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BABURINA Taissija | 2006 |
EST SBSK Draakon
|
R | --- | Inscribed | ||
MENDE Jana | 2007 |
EST SBSK Draakon
|
R | --- | Inscribed | ||
NOSSOV Alissija | 2007 |
EST SBSK Draakon
|
R | --- | Inscribed | ||
OSSIPOVA Darja | 2004 |
EST SBSK Draakon
|
R | --- | Inscribed | ||
PITKÄNEN Riinaliisa | 1986 |
FIN Helsingin Nykyaikaiset 5ott
|
R | 4 | Inscribed | ||
MÄHÖNEN Liina | 2005 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
3 | Inscribed | |||
NIEMISTÖ Michelle | 2006 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
8 | Inscribed | |||
VAN VLIET Wilhelmina | 1964 |
FIN Turun Miekkailijat
|
10 | Inscribed |
8 Entries, 0 Pending, 0 Cancelled
Category | Name | Nation | Inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
B | ROMAN Mika | FIN | Tapanilan Erä Miekkailujaosto | ||
N1 | SALMINEN Sara | FIN | Tapanilan Erä Miekkailujaosto |
Name | Nation | Inscribed by | Role |
---|---|---|---|
Referees | |||
Officials |
2021 | Kansallinen ranking Senior Women's Sabre | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Kansallinen ranking Senior Women's Sabre | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Kansallinen ranking V40-V70 Women's Sabre | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2021 | Kansallinen ranking V40-V70 Women's Sabre | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2021 | Kansallinen ranking Senior Women's Sabre | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Display list
Athlete / Team | Seeding | State | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GAVVA Miron | 2006 |
EST
|
R | --- | Inscribed | ||
CALLES TAPONEN Oscar | 2007 |
FIN Miekka Miehet
|
R | 2 | Inscribed | ||
RAATIKAINEN Teemu | 2006 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
R | --- | Inscribed | ||
HÄYRYNEN Eliel | 2005 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
--- | Inscribed | |||
PEREZ VILLALBA Leo | 2006 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
1 | Inscribed | |||
SKOGSTER Jori | 2007 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
5 | Inscribed | |||
TOROI Leo | 2007 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
3 | Inscribed | |||
VOUTILAINEN Xander | 2007 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
R | --- | Inscribed |
8 Entries, 0 Pending, 0 Cancelled
Category | Name | Nation | Inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
B | ROMAN Mika | FIN | Tapanilan Erä Miekkailujaosto | ||
N1 | SALMINEN Sara | FIN | Tapanilan Erä Miekkailujaosto |
Name | Nation | Inscribed by | Role |
---|---|---|---|
Referees | |||
Officials |
Display list
Athlete / Team | Seeding | State | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GAVVA Miron | 2006 |
EST
|
R | --- | Inscribed | ||
ASPLUND Max | 1997 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
R | 6 | Inscribed | ||
CALLES TAPONEN Oscar | 2007 |
FIN Miekka Miehet
|
R | 18 | Inscribed | ||
MAHLAMÄKI Olli | 1982 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
R | 1 | Inscribed | ||
PEREZ VILLALBA Leo | 2006 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
--- | Inscribed | |||
RAATIKAINEN Teemu | 2006 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
R | 22 | Inscribed | ||
LYYTINEN Joonas | 1976 |
FIN Ylioppilasmiekkailijat
|
R | 14 | Inscribed | ||
SIPOLA Elmeri | 2002 |
FIN Miekka Miehet
|
R | 3 | Inscribed | ||
VUENTO Sami | 2004 |
FIN Miekka Miehet
|
R | 2 | Inscribed | ||
KESKINIVA Arto | 1964 |
FIN Porvoon Miekkailijat
|
R | 5 | Inscribed | ||
HÄYRYNEN Eliel | 2005 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
--- | Inscribed | |||
SALMEVAARA Joonas | 2002 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
21 | Inscribed | |||
SKOGSTER Jori | 2007 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
--- | Inscribed | |||
TOROI Leo | 2007 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
--- | Inscribed | |||
VOUTILAINEN Xander | 2007 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
R | 10 | Inscribed | ||
TAATILA Vesa | 1969 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 13 | Inscribed |
16 Entries, 0 Pending, 0 Cancelled
Category | Name | Nation | Inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
B | ROMAN Mika | FIN | Tapanilan Erä Miekkailujaosto | ||
N1 | SALMINEN Sara | FIN | Tapanilan Erä Miekkailujaosto |
Name | Nation | Inscribed by | Role |
---|---|---|---|
Referees | |||
Officials |
2021 | Kansallinen ranking Senior Men's Sabre | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Kansallinen ranking Senior Men's Sabre | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Kansallinen ranking V40-V70 Men's Sabre | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2021 | Kansallinen ranking V40-V70 Men's Sabre | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2021 | Kansallinen ranking Senior Men's Sabre | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Display list
Athlete / Team | Seeding | State | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FJODOROV Klim | 2009 |
EST SBSK Draakon
|
R | --- | Inscribed | ||
KOROBEINIKOV Denis | 2011 |
EST SBSK Draakon
|
R | --- | Inscribed | ||
MIHHAILOV Artur | 2009 |
EST SBSK Draakon
|
R | --- | Inscribed | ||
SAFONOV Georgi | 2009 |
EST SBSK Draakon
|
R | --- | Inscribed | ||
LOMMA Julia | 2009 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
--- | Inscribed | |||
NUUTINEN Venho | 2009 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
--- | Inscribed | |||
VUORENMAA Akseli | 2009 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
--- | Inscribed | |||
PIRINEN Siina | 2010 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
--- | Inscribed |
8 Entries, 0 Pending, 0 Cancelled
Category | Name | Nation | Inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
B | ROMAN Mika | FIN | Tapanilan Erä Miekkailujaosto | ||
N1 | SALMINEN Sara | FIN | Tapanilan Erä Miekkailujaosto |
Name | Nation | Inscribed by | Role |
---|---|---|---|
Referees | |||
Officials |