Back to list

Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter
SWE Karlskrona
August 14, 2021 - August 15, 2021
Required: National license

Epee Women's U15 Team

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
FFF STOCKHOLM
FFF Stockholm (SWE)
SWE --- inscribed  
FFF STOCKHOLM 2
FFF Stockholm (SWE)
SWE --- inscribed  
LOFK LIDINGO
LöFK Lidingö (SWE)
SWE --- inscribed  
LOFK LIDINGO 2
LöFK Lidingö (SWE)
SWE --- inscribed  

4 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

F BAKHUREVICH Madelina SWE AFiL Lund
F BJÖRNSSON Ingolfur ISL DIF Stockholm
B HEJRSKOV Mads-Vetli DEN FKC Karlskrona
F KÄNNGÅRD Tomas SWE LöFK Lidingö
F MELANDER Ylvali SWE LUGI Lund
F ULFSSON FALKNER Per SWE FFF Stockholm
F ULLTJÄRN Bianca SWE LFK Linköping
F VIKLUND Birgitta SWE FKC Karlskrona
E WIKSTRÖM Olle SWE FKC Karlskrona
E ZANDER Anders SWE MF19 Malmö

Epee Women's U15 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
HARDING Alma 2006 SWE AFiL Lund
R --- inscribed
TAMMERT Miranda 2007 SWE EGF Solna
R --- inscribed
CEDERLUND Elsa 2006 SWE FFF Stockholm
R 2 inscribed
ERIKSSON Hilma 2007 SWE FFF Stockholm
R 7 inscribed
ERIKSSON Linnea 2008 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
HALLBERG Chloe 2008 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
KVIE Hedda 2008 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
LJUNGBERG Clara 2007 SWE FFF Stockholm
R 4 inscribed
SVENSSON Madeleine 2007 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
ÖFORS Tyra 2008 SWE GoFK Visby
L --- inscribed
THUNBERG KALISZEWSKA Sonja 2007 SWE GoFK Visby
R 5 inscribed
LINDHOLM Ingrid 2006 SWE KF99 Kungsbacka
R --- inscribed
AXHED Isabelle 2007 SWE KFK Kalmar
L --- inscribed
ULLTJÄRN Estrid 2012 SWE LFK Linköping
R --- inscribed
ULLTJÄRN Louise 2006 SWE LFK Linköping
R 1 inscribed
AGLANDER Malou 2009 SWE LöFK Lidingö
R --- inscribed
AGLANDER Noelle 2007 SWE LöFK Lidingö
L 6 inscribed
ELMFELDT ÖHRSKOG Elsa 2008 SWE LöFK Lidingö
R --- inscribed
KÄNNGÅRD Clara 2007 SWE LöFK Lidingö
R --- inscribed
LIPPERT Neolie 2007 SWE LöFK Lidingö
L --- inscribed
SÖDERHOLM Jenny 2007 SWE LöFK Lidingö
R --- inscribed
WESTMAN Elda 2006 SWE MF19 Malmö
R 3 inscribed
COMÉN Vera 2006 SWE ÖFFK Östersund
R --- inscribed
HAMMARSTEDT Agnes 2006 SWE ÖFFK Östersund
R --- inscribed
SVENSSON Ella 2006 SWE SIF Nacka
R --- inscribed
BERGENHEIM Smilla 2008 SWE UF Uppsala
R --- inscribed
SWENNING Embla 2007 SWE UF Uppsala
R --- inscribed
OLSSON Liv 2007 SWE WFF Örebro
R --- inscribed
OZANOVA Filipa - SWE DIF Stockholm R 9 cancelled  
OLANDER Hanna - SWE LUGI Lund R --- cancelled  

28 Entries, 0 pending, 2 cancelled

Referees

F BAKHUREVICH Madelina SWE AFiL Lund
F BJÖRNSSON Ingolfur ISL DIF Stockholm
B HEJRSKOV Mads-Vetli DEN FKC Karlskrona
F KÄNNGÅRD Tomas SWE LöFK Lidingö
F MELANDER Ylvali SWE LUGI Lund
F ULFSSON FALKNER Per SWE FFF Stockholm
F ULLTJÄRN Bianca SWE LFK Linköping
F VIKLUND Birgitta SWE FKC Karlskrona
E WIKSTRÖM Olle SWE FKC Karlskrona
E ZANDER Anders SWE MF19 Malmö

Epee Women's U17 Team

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
FFF STOCKHOLM
FFF Stockholm (SWE)
SWE --- inscribed  
FFF STOCKHOLM 2
FFF Stockholm (SWE)
SWE --- inscribed  
FFF STOCKHOLM 3
FFF Stockholm (SWE)
SWE --- inscribed  
LOFK LIDINGO
LöFK Lidingö (SWE)
SWE --- inscribed  
AFK ALINGSAS
AFK Alingsås (SWE)
- --- cancelled  
EGF SOLNA
EGF Solna (SWE)
- --- cancelled  
LOFK LIDINGO 6
LöFK Lidingö (SWE)
- --- cancelled  

4 Entries, 0 pending, 3 cancelled

Referees

E ANDERSSON Tim SWE KFK Kalmar
F BAKHUREVICH Madelina SWE AFiL Lund
F BJÖRNSSON Ingolfur ISL DIF Stockholm
F MELANDER Ylvali SWE LUGI Lund
F ULFSSON FALKNER Per SWE FFF Stockholm
F ULLTJÄRN Bianca SWE LFK Linköping
F ULLTJÄRN Gabriel SWE LFK Linköping
F VIKLUND Birgitta SWE FKC Karlskrona
E WIKSTRÖM Olle SWE FKC Karlskrona
E ZANDER Anders SWE MF19 Malmö

Epee Women's U17 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
HARDING Alma 2006 SWE AFiL Lund
R 1.14 inscribed
FREDÉN Anna 2004 SWE DIF Stockholm
R 1.9 inscribed
KIS Lili 2005 SWE EGF Solna
R --- inscribed
ÅBERG Elin 2005 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
ERIKSSON Ebba 2005 SWE FFF Stockholm
R 1.15 inscribed
ERIKSSON Hilma 2007 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
ERIKSSON Linnea 2008 SWE FFF Stockholm
R 1.12 inscribed
KÄLLSTRÖM Selma 2004 SWE FFF Stockholm
R 1.8 inscribed
LJUNGBERG Clara 2007 SWE FFF Stockholm
R 1.3 inscribed
RENDA Eden Rose 2005 SWE FFF Stockholm
R 1.4 inscribed
STRÅLIN Greta 2005 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
SVENSSON Madeleine 2007 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
OLSSON Natalie 2004 SWE FKC Karlskrona
L 1.18 inscribed
SENNERLIN HOLM Engla 2004 SWE FKC Karlskrona
R 1.2 inscribed
OLSSON Ebba 2005 SWE GFK Göteborg
R --- inscribed
LINDHOLM Ingrid 2006 SWE KF99 Kungsbacka
R 1.21 inscribed
MAANINKA Moa 2004 SWE KF99 Kungsbacka
R 1.1 inscribed
AXHED Isabelle 2007 SWE KFK Kalmar
L 1.19 inscribed
ULLTJÄRN Louise 2006 SWE LFK Linköping
R 1.7 inscribed
AGLANDER Noelle 2007 SWE LöFK Lidingö
L --- inscribed
KÄNNGÅRD Clara 2007 SWE LöFK Lidingö
R --- inscribed
LIPPERT Neolie 2007 SWE LöFK Lidingö
L --- inscribed
SÖDERHOLM Jenny 2007 SWE LöFK Lidingö
R --- inscribed
SCHMIDT Emma 2005 SWE LUGI Lund
L 1.16 inscribed
WESTMAN Elda 2006 SWE MF19 Malmö
R 1.5 inscribed
COMÉN Vera 2006 SWE ÖFFK Östersund
R --- inscribed
EKEROTH Tuva 2005 SWE ÖFFK Östersund
R 1.13 inscribed
HAMMARSTEDT Agnes 2006 SWE ÖFFK Östersund
R --- inscribed
SJÖMÄLING Hanna 2005 SWE ÖFFK Östersund
R 1.11 inscribed
LÖDERUP Natalia 2004 SWE SIF Nacka
R 1.25 inscribed
NYGÅRDS-EKBERG Liv 2004 SWE SIF Nacka
R 1.24 inscribed
SWENNING Embla 2007 SWE UF Uppsala
R --- inscribed
RIEMER Paula 2005 SWE WFF Örebro
L 1.10 inscribed

33 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

E ANDERSSON Tim SWE KFK Kalmar
F BAKHUREVICH Madelina SWE AFiL Lund
F BJÖRNSSON Ingolfur ISL DIF Stockholm
F MELANDER Ylvali SWE LUGI Lund
F ULFSSON FALKNER Per SWE FFF Stockholm
F ULLTJÄRN Bianca SWE LFK Linköping
F ULLTJÄRN Gabriel SWE LFK Linköping
F VIKLUND Birgitta SWE FKC Karlskrona
E WIKSTRÖM Olle SWE FKC Karlskrona
E ZANDER Anders SWE MF19 Malmö

Epee Men's U15 Team

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
FFF STOCKHOLM
FFF Stockholm (SWE)
SWE --- inscribed  
FFF STOCKHOLM 2
FFF Stockholm (SWE)
SWE --- inscribed  
LOFK LIDINGO 3
LöFK Lidingö (SWE)
SWE --- inscribed  
LOFK LIDINGO
LöFK Lidingö (SWE)
SWE --- inscribed  
LOFK LIDINGO 2
LöFK Lidingö (SWE)
SWE --- inscribed  
LOFK LIDINGO 4
LöFK Lidingö (SWE)
- --- cancelled  
LOFK LIDINGO 5
LöFK Lidingö (SWE)
- --- cancelled  

5 Entries, 0 pending, 2 cancelled

Referees

F BAKHUREVICH Madelina SWE AFiL Lund
F BJÖRNSSON Ingolfur ISL DIF Stockholm
B HEJRSKOV Mads-Vetli DEN FKC Karlskrona
F KÄNNGÅRD Tomas SWE LöFK Lidingö
F MELANDER Ylvali SWE LUGI Lund
F ULFSSON FALKNER Per SWE FFF Stockholm
F ULLTJÄRN Bianca SWE LFK Linköping
F VIKLUND Birgitta SWE FKC Karlskrona
E WIKSTRÖM Olle SWE FKC Karlskrona
E ZANDER Anders SWE MF19 Malmö

Epee Men's U15 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
ASK Elias 2006 SWE AFiL Lund
R --- inscribed
IGELSTRÖM Erwin 2007 SWE AFK Alingsås
R --- inscribed
STRÖM Elliot 2006 SWE AFK Alingsås
R --- inscribed
SALA Carl 2007 SWE ÄFK Stockholm
R --- inscribed
SALA Vincent 2007 SWE ÄFK Stockholm
R --- inscribed
POCSI Tomi 2006 SWE DIF Stockholm
L 2 inscribed
DAHLIN Teodor 2008 SWE FFF Stockholm
L --- inscribed
DE GROAT August 2006 SWE FFF Stockholm
R 15 inscribed
FORSLIND COLLIN Caspian 2007 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
HOLMSTRÖM Sebastian 2006 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
SALGADO BENGTSSON Sebastian 2006 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
SELLMARK Theodor 2006 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
VIKLUND Maximiliam 2006 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
MARTINEZ Viktor 2007 SWE FKC Karlskrona
R 12 inscribed
GOLDMAN Jacob 2007 SWE GFK Göteborg
R --- inscribed
ALTHINI Alfred 2006 SWE GoFK Visby
R --- inscribed
BRANDBERG Nils 2008 SWE KF99 Kungsbacka
R 7 inscribed
HALVARSSON Ludvig 2006 SWE KF99 Kungsbacka
R --- inscribed
WESTLUND Jacob 2007 SWE KF99 Kungsbacka
R --- inscribed
ELG Elwin 2007 SWE KFA Köping
R 3 inscribed
ROVELSTAD Ivan 2006 SWE KFF Knivsta
L 11 inscribed
HELSTAD Marcus 2010 SWE LFK Linköping
R --- inscribed
SANDSTRÖM Emil 2009 SWE LFK Linköping
L --- inscribed
HOLMBERG Albin 2006 SWE LjFK Ljungby
R 4 inscribed
BOLMSTRAND Viggo 2007 SWE LöFK Lidingö
R 13 inscribed
GRELA Marcus 2008 SWE LöFK Lidingö
R --- inscribed
HECKMANN Lucas 2006 SWE LöFK Lidingö
R --- inscribed
HERLITZ Carl Johan 2008 SWE LöFK Lidingö
R --- inscribed
IOUCHMANOV Alexei 2008 SWE LöFK Lidingö
R --- inscribed
KALVELAGE BAJRASZEWSKI Felix 2008 SWE LöFK Lidingö
R --- inscribed
KINDBORG Edvard 2007 SWE LöFK Lidingö
R 17 inscribed
OLSSON Edward 2006 SWE LöFK Lidingö
R --- inscribed
ÖSTRING Alexander 2008 SWE LöFK Lidingö
R --- inscribed
RASIN Erik 2006 SWE LöFK Lidingö
L 1 inscribed
WESTRING Theo 2007 SWE LöFK Lidingö
R 10 inscribed
PALMSTIERNA Hugo 2006 SWE LUGI Lund
R --- inscribed
LONNERT Tor 2007 SWE MF19 Malmö
R 8 inscribed
ERIKSSON Felix 2006 SWE SAF Solna
R --- inscribed
ZINGMARK Hugo 2006 SWE SAF Solna
R --- inscribed
WHYTE Oliver 2006 SWE SIF Nacka
R 9 inscribed
SEIKO Oscar 2007 SWE WFF Örebro
R --- inscribed
ZIMMERMAN Filip 2008 SWE WFF Örebro
L 5 inscribed
TOPRAK Deniz 2008 TUR LFK Linköping
R --- inscribed
SYNNING Emanuel - SWE KFF Knivsta R --- cancelled  

43 Entries, 0 pending, 1 cancelled

Referees

F BAKHUREVICH Madelina SWE AFiL Lund
F BJÖRNSSON Ingolfur ISL DIF Stockholm
B HEJRSKOV Mads-Vetli DEN FKC Karlskrona
F KÄNNGÅRD Tomas SWE LöFK Lidingö
F MELANDER Ylvali SWE LUGI Lund
F ULFSSON FALKNER Per SWE FFF Stockholm
F ULLTJÄRN Bianca SWE LFK Linköping
F VIKLUND Birgitta SWE FKC Karlskrona
E WIKSTRÖM Olle SWE FKC Karlskrona
E ZANDER Anders SWE MF19 Malmö

Epee Men's U17 Team

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
AFK ALINGSAS
AFK Alingsås (SWE)
SWE --- inscribed  
DIF STOCKHOLM
DIF Stockholm (SWE)
SWE --- inscribed  
DIF STOCKHOLM 2
DIF Stockholm (SWE)
SWE --- inscribed  
EGF SOLNA 5
EGF Solna (SWE)
SWE --- inscribed  
FFF STOCKHOLM
FFF Stockholm (SWE)
SWE --- inscribed  
FFF STOCKHOLM 2
FFF Stockholm (SWE)
SWE --- inscribed  
LOFK LIDINGO
LöFK Lidingö (SWE)
SWE --- inscribed  
LOFK LIDINGO 2
LöFK Lidingö (SWE)
SWE --- inscribed  
LOFK LIDINGO 3
LöFK Lidingö (SWE)
SWE --- inscribed  
MF19 MALMO
MF19 Malmö (SWE)
BJARTMAR Otto (2004 R)
LONNERT Tor (2007 R)
SÖNNERGREN Simon (2005 L)
GUSTAFSSON Elias (2004 R)
SWE --- inscribed  
LOFK LIDINGO 7
LöFK Lidingö (SWE)
- --- cancelled  
LOFK LIDINGO 8
LöFK Lidingö (SWE)
- --- cancelled  
LOFK LIDINGO 9
LöFK Lidingö (SWE)
- --- cancelled  

10 Entries, 0 pending, 3 cancelled

Referees

E ANDERSSON Tim SWE KFK Kalmar
F BAKHUREVICH Madelina SWE AFiL Lund
F BJÖRNSSON Ingolfur ISL DIF Stockholm
F MELANDER Ylvali SWE LUGI Lund
F ULFSSON FALKNER Per SWE FFF Stockholm
F ULLTJÄRN Bianca SWE LFK Linköping
F ULLTJÄRN Gabriel SWE LFK Linköping
F VIKLUND Birgitta SWE FKC Karlskrona
E WIKSTRÖM Olle SWE FKC Karlskrona
E ZANDER Anders SWE MF19 Malmö

Epee Men's U17 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
ASK Elias 2006 SWE AFiL Lund
R 1.45 inscribed
ASK Theo 2004 SWE AFiL Lund
R 1.29 inscribed
IGELSTRÖM Erwin 2007 SWE AFK Alingsås
R --- inscribed
PETTERSSON Maximilian 2004 SWE AFK Alingsås
L 1.36 inscribed
SAHLÉN André 2005 SWE AFK Alingsås
R --- inscribed
ELMFELDT Axel 2004 SWE ÄFK Stockholm
L --- inscribed
SALVIGSEN Bendik 2005 SWE ARA Helsingborg
R 1.42 inscribed
HOFLING Leon 2005 SWE C4 Kristianstad
R --- inscribed
BECKEMAN Erik 2004 SWE DIF Stockholm
R 1.2 inscribed
FAGERSTEDT Jakob 2004 SWE DIF Stockholm
R 1.5 inscribed
FRIDMAN Milton 2004 SWE DIF Stockholm
L 1.13 inscribed
POCSI Tomi 2006 SWE DIF Stockholm
L 1.12 inscribed
SKARVE Viktor 2004 SWE DIF Stockholm
R 1.34 inscribed
STÅHL Gösta 2004 SWE DIF Stockholm
R 1.6 inscribed
WIBERG Carl 2004 SWE DIF Stockholm
R 1.8 inscribed
FAHLVIK Axel 2004 SWE EGF Solna
R --- inscribed
KALLSTRÖM Markus 2005 SWE EGF Solna
R 1.32 inscribed
LUNDGREN Vilgot 2005 SWE EGF Solna
R --- inscribed
PENKER Hugo 2005 SWE EGF Solna
L --- inscribed
WIDÉN Emil 2005 SWE EGF Solna
R --- inscribed
BÄCKSTRÖM Ian 2004 SWE FFF Stockholm
R 1.11 inscribed
DAHLSTRÖM Ludvig 2005 SWE FFF Stockholm
R 1.23 inscribed
DE GROAT August 2006 SWE FFF Stockholm
R 1.37 inscribed
FALKNER Gustaf 2004 SWE FFF Stockholm
L 1.18 inscribed
HOLMSTRÖM Sebastian 2006 SWE FFF Stockholm
R 1.25 inscribed
ROS PALMKLINT Hugo 2004 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
SELLMARK Theodor 2006 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
VIKLUND Maximiliam 2006 SWE FFF Stockholm
R 1.44 inscribed
FORSMAN Emil 2005 SWE FKC Karlskrona
L 1.19 inscribed
ANDÉN Max 2005 SWE GFK Göteborg
R --- inscribed
KVERNES Isak 2005 SWE GFK Göteborg
R --- inscribed
BRANDBERG Hugo 2005 SWE KF99 Kungsbacka
R 1.3 inscribed
BRANDBERG Nils 2008 SWE KF99 Kungsbacka
R 1.27 inscribed
HALVARSSON Ludvig 2006 SWE KF99 Kungsbacka
R 1.40 inscribed
ELG Elwin 2007 SWE KFA Köping
R 1.35 inscribed
PETTERSSON Isac 2005 SWE KFF Knivsta
R 1.15 inscribed
ROVELSTAD Ivan 2006 SWE KFF Knivsta
L 1.31 inscribed
BERG Gabriel 2005 SWE KFK Kalmar
R --- inscribed
HJORTSMARKER Knut 2005 SWE LFK Linköping
R 1.21 inscribed
ULLTJÄRN Julius 2004 SWE LFK Linköping
R 1.10 inscribed
HOLMBERG Albin 2006 SWE LjFK Ljungby
R --- inscribed
BOLMSTRAND Viggo 2007 SWE LöFK Lidingö
R 1.53 inscribed
BOUMEDIENNE Sami 2005 SWE LöFK Lidingö
R 1.7 inscribed
HECKMANN Lucas 2006 SWE LöFK Lidingö
R --- inscribed
KINDBORG Edvard 2007 SWE LöFK Lidingö
R --- inscribed
OLSSON Edward 2006 SWE LöFK Lidingö
R --- inscribed
POURMAND Liam 2005 SWE LöFK Lidingö
R 1.28 inscribed
POURMAND Nima 2004 SWE LöFK Lidingö
L 1.1 inscribed
RASIN Erik 2006 SWE LöFK Lidingö
L 1.14 inscribed
WESTRING Theo 2007 SWE LöFK Lidingö
R 1.48 inscribed
PALMSTIERNA Hugo 2006 SWE LUGI Lund
R --- inscribed
SIMONSSON Erik 2004 SWE LUGI Lund
R 1.9 inscribed
BJARTMAR Otto 2004 SWE MF19 Malmö
R 1.47 inscribed
GUSTAFSSON Elias 2004 SWE MF19 Malmö
R --- inscribed
LONNERT Tor 2007 SWE MF19 Malmö
R --- inscribed
SÖNNERGREN Simon 2005 SWE MF19 Malmö
L 1.49 inscribed
AXRUP Oscar 2004 SWE ÖFFK Östersund
R 1.26 inscribed
BACKMAN Markus 2004 SWE SAF Solna
R 1.50 inscribed
ZINGMARK Hugo 2006 SWE SAF Solna
R 1.30 inscribed
SEIKO Pontus 2004 SWE WFF Örebro
R 1.17 inscribed
PERSSON TÖRN Caspian 2005 SWE YFK Ystad
R 1.4 inscribed
TOPRAK Deniz 2008 TUR LFK Linköping
R --- inscribed
LITHNER Alvyn - SWE ÖFFK Östersund R --- cancelled  
WHYTE Oliver - SWE SIF Nacka R 1.51 cancelled  

62 Entries, 0 pending, 2 cancelled

Referees

E ANDERSSON Tim SWE KFK Kalmar
F BAKHUREVICH Madelina SWE AFiL Lund
F BJÖRNSSON Ingolfur ISL DIF Stockholm
F MELANDER Ylvali SWE LUGI Lund
F ULFSSON FALKNER Per SWE FFF Stockholm
F ULLTJÄRN Bianca SWE LFK Linköping
F ULLTJÄRN Gabriel SWE LFK Linköping
F VIKLUND Birgitta SWE FKC Karlskrona
E WIKSTRÖM Olle SWE FKC Karlskrona
E ZANDER Anders SWE MF19 Malmö

Foil Women's U15 Team

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
EGF SOLNA
EGF Solna (SWE)
SWE --- inscribed  
GFK GOTEBORG
GFK Göteborg (SWE)
SWE --- inscribed  

2 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

F BAKHUREVICH Madelina SWE AFiL Lund
F ELMFELDT Mathias SWE ÄFK Stockholm
F HELLSTRÖM Lukas SWE ÄFK Stockholm
F KAJBJER Petter SWE FKC Karlskrona
F RYKARV Daniel SWE ÄFK Stockholm
F SCHREIBER Ester SWE GFK Göteborg
E WICKMAN Elis SWE EGF Solna
F WIKSTRÖM Olle SWE FKC Karlskrona

Foil Women's U15 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
SU Motong 2009 CHN GFK Göteborg
R --- inscribed
MIKULAK Sara 2006 SWE ÄFK Stockholm
R 1 inscribed
ANDERSSON Mathilda 2008 SWE EGF Solna
R --- inscribed
RYBERG Filippa 2006 SWE EGF Solna
R 2 inscribed
TAMMERT Miranda 2007 SWE EGF Solna
R 8 inscribed
EKLÖF Siri 2007 SWE GFK Göteborg
R 4 inscribed
JECHIL Maria 2008 SWE GFK Göteborg
R 3 inscribed
MCCOY Amy 2007 SWE GFK Göteborg
R 5 inscribed
VON POST Ariel 2006 SWE MFFG Malmö
R 6 inscribed
SVENSSON Ella - SWE SIF Nacka R --- cancelled  

9 Entries, 0 pending, 1 cancelled

Referees

F BAKHUREVICH Madelina SWE AFiL Lund
F ELMFELDT Mathias SWE ÄFK Stockholm
F HELLSTRÖM Lukas SWE ÄFK Stockholm
F KAJBJER Petter SWE FKC Karlskrona
F RYKARV Daniel SWE ÄFK Stockholm
F SCHREIBER Ester SWE GFK Göteborg
E WICKMAN Elis SWE EGF Solna
F WIKSTRÖM Olle SWE FKC Karlskrona

Foil Women's U17 Team

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
ÄFK STOCKHOLM
ÄFK Stockholm (SWE)
SWE --- inscribed  
EGF SOLNA 2
EGF Solna (SWE)
SWE --- inscribed  
GFK GOTEBORG 3
GFK Göteborg (SWE)
SWE --- inscribed  
LOFK LIDINGO 5
LöFK Lidingö (SWE)
- --- cancelled  

3 Entries, 0 pending, 1 cancelled

Referees

F BAKHUREVICH Madelina SWE AFiL Lund
F ELMFELDT Mathias SWE ÄFK Stockholm
B HEJRSKOV Mads-Vetli DEN FKC Karlskrona
F KAJBJER Petter SWE FKC Karlskrona
F RYKARV Daniel SWE ÄFK Stockholm
F SCHREIBER Ester SWE GFK Göteborg
E WICKMAN Elis SWE EGF Solna
F WIKSTRÖM Olle SWE FKC Karlskrona

Foil Women's U17 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
SU Motong 2009 CHN GFK Göteborg
R --- inscribed
GRANÉR Emma 2005 SWE ÄFK Stockholm
R 1.6 inscribed
MIKULAK Sara 2006 SWE ÄFK Stockholm
R 1.1 inscribed
ORRMALM HEIMFORS India 2005 SWE ÄFK Stockholm
R 1.5 inscribed
RAIHLE Svea 2004 SWE ARA Helsingborg
L 1.7 inscribed
KIS Lili 2005 SWE EGF Solna
R 1.2 inscribed
LARSSON Karin 2004 SWE EGF Solna
R 1.4 inscribed
RYBERG Filippa 2006 SWE EGF Solna
R 1.8 inscribed
EKLÖF Siri 2007 SWE GFK Göteborg
R 1.9 inscribed
JECHIL Maria 2008 SWE GFK Göteborg
R --- inscribed
MCCOY Amy 2007 SWE GFK Göteborg
R 1.10 inscribed
OLSSON Ebba 2005 SWE GFK Göteborg
R 1.3 inscribed
SCHMIDT Emma 2005 SWE LUGI Lund
L --- inscribed
VON POST Ariel 2006 SWE MFFG Malmö
R --- inscribed

14 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

F BAKHUREVICH Madelina SWE AFiL Lund
F ELMFELDT Mathias SWE ÄFK Stockholm
B HEJRSKOV Mads-Vetli DEN FKC Karlskrona
F KAJBJER Petter SWE FKC Karlskrona
F RYKARV Daniel SWE ÄFK Stockholm
F SCHREIBER Ester SWE GFK Göteborg
E WICKMAN Elis SWE EGF Solna
F WIKSTRÖM Olle SWE FKC Karlskrona

Foil Men's U15 Team

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
ÄFK STOCKHOLM
ÄFK Stockholm (SWE)
SWE --- inscribed  
ÄFK STOCKHOLM 2
ÄFK Stockholm (SWE)
SWE --- inscribed  
EGF SOLNA 3
EGF Solna (SWE)
SWE --- inscribed  
EGF SOLNA 4
EGF Solna (SWE)
SWE --- inscribed  
GFK GOTEBORG 2
GFK Göteborg (SWE)
SWE --- inscribed  
GFK GOTEBORG 5
GFK Göteborg (SWE)
SWE --- inscribed  

6 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

F BAKHUREVICH Madelina SWE AFiL Lund
F ELMFELDT Mathias SWE ÄFK Stockholm
F HELLSTRÖM Lukas SWE ÄFK Stockholm
F KAJBJER Petter SWE FKC Karlskrona
F RYKARV Daniel SWE ÄFK Stockholm
F SCHREIBER Ester SWE GFK Göteborg
E WICKMAN Elis SWE EGF Solna
F WIKSTRÖM Olle SWE FKC Karlskrona

Foil Men's U15 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
KONG Jonathan 2011 CHN ÄFK Stockholm
R --- inscribed
OZOLINS Jekabs 2008 LAT ÄFK Stockholm
L 1 inscribed
ÅHBLOM Emil 2008 SWE ÄFK Stockholm
L --- inscribed
ENSTRÖM Erik 2007 SWE ÄFK Stockholm
R 11 inscribed
KNAGGE Mauritz 2008 SWE ÄFK Stockholm
R --- inscribed
LINDGREN Charlie 2007 SWE ÄFK Stockholm
R --- inscribed
SALA Carl 2007 SWE ÄFK Stockholm
R 6 inscribed
SALA Vincent 2007 SWE ÄFK Stockholm
R --- inscribed
SALZMAN Olle 2008 SWE ÄFK Stockholm
R --- inscribed
STENSON Oskar 2006 SWE ÄFK Stockholm
R --- inscribed
BENGTSSON Mose 2008 SWE ARA Helsingborg
R --- inscribed
RAIHLE Hjalmar 2006 SWE ARA Helsingborg
R --- inscribed
ABRAHAMSSON Anton 2008 SWE EGF Solna
R --- inscribed
AHRLING Alvar 2009 SWE EGF Solna
R 13 inscribed
CARLEN Victor 2008 SWE EGF Solna
L --- inscribed
GRELA Tristan 2006 SWE EGF Solna
R 3 inscribed
LIU Andy 2008 SWE EGF Solna
R 16 inscribed
NYBERG Viktor 2008 SWE EGF Solna
R --- inscribed
AXELSSON Ludvig 2006 SWE GFK Göteborg
R --- inscribed
GOLDMAN Jacob 2007 SWE GFK Göteborg
R --- inscribed
MARINOV Kaj 2006 SWE GFK Göteborg
L --- inscribed
MOHOLI Elvis 2008 SWE GFK Göteborg
R 4 inscribed
MONCATAR JUNGERMANN Hugo 2006 SWE GFK Göteborg
R --- inscribed
RIENÄCKER Thomas 2007 SWE GFK Göteborg
L 12 inscribed
TABUTEAU-HARRISON David 2006 SWE GFK Göteborg
L --- inscribed
WESTESSON Ture 2006 SWE GFK Göteborg
R 2 inscribed
LUNDQVIST Kristoffer 2007 SWE JFK Järfälla
R 9 inscribed
ANDERSSON WREIBO Elliot 2008 SWE KFK Kalmar
L --- inscribed
CELEBI Deniz 2007 TUR EGF Solna
R 14 inscribed

29 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

F BAKHUREVICH Madelina SWE AFiL Lund
F ELMFELDT Mathias SWE ÄFK Stockholm
F HELLSTRÖM Lukas SWE ÄFK Stockholm
F KAJBJER Petter SWE FKC Karlskrona
F RYKARV Daniel SWE ÄFK Stockholm
F SCHREIBER Ester SWE GFK Göteborg
E WICKMAN Elis SWE EGF Solna
F WIKSTRÖM Olle SWE FKC Karlskrona

Foil Men's U17 Team

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
ÄFK STOCKHOLM 3
ÄFK Stockholm (SWE)
SWE --- inscribed  
ÄFK STOCKHOLM 4
ÄFK Stockholm (SWE)
SWE --- inscribed  
EGF SOLNA
EGF Solna (SWE)
SWE --- inscribed  
EGF SOLNA 2
EGF Solna (SWE)
SWE --- inscribed  
GFK GOTEBORG 4
GFK Göteborg (SWE)
SWE --- inscribed  
GFK GOTEBORG
GFK Göteborg (SWE)
SWE --- inscribed  

6 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

F BAKHUREVICH Madelina SWE AFiL Lund
F ELMFELDT Mathias SWE ÄFK Stockholm
B HEJRSKOV Mads-Vetli DEN FKC Karlskrona
F KAJBJER Petter SWE FKC Karlskrona
F RYKARV Daniel SWE ÄFK Stockholm
F SCHREIBER Ester SWE GFK Göteborg
E WICKMAN Elis SWE EGF Solna
F WIKSTRÖM Olle SWE FKC Karlskrona

Foil Men's U17 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
OZOLINS Jekabs 2008 LAT ÄFK Stockholm
L --- inscribed
ELMFELDT Axel 2004 SWE ÄFK Stockholm
L 1.20 inscribed
ENSTRÖM Erik 2007 SWE ÄFK Stockholm
R --- inscribed
GONZALEZ Kevin 2004 SWE ÄFK Stockholm
R 1.6 inscribed
LINDGREN Charlie 2007 SWE ÄFK Stockholm
R --- inscribed
LINDVALL Axel 2004 SWE ÄFK Stockholm
R 1.7 inscribed
NORDMAN RID Emil 2005 SWE TB Hamburg-Eilbeck, ÄFK Stockholm
L 1.8 inscribed
SJÖGREN Daniel 2004 SWE ÄFK Stockholm
R 1.4 inscribed
STENSON Oskar 2006 SWE ÄFK Stockholm
R --- inscribed
BENGTSSON Mose 2008 SWE ARA Helsingborg
R --- inscribed
RAIHLE Hjalmar 2006 SWE ARA Helsingborg
R 1.17 inscribed
FAHLVIK Axel 2004 SWE EGF Solna
R 1.1 inscribed
FASTESSON Rufus 2005 SWE EGF Solna
R 1.2 inscribed
GRELA Tristan 2006 SWE EGF Solna
R 1.11 inscribed
KALLSTRÖM Markus 2005 SWE EGF Solna
R 1.10 inscribed
LUNDGREN Vilgot 2005 SWE EGF Solna
R 1.13 inscribed
PENKER Hugo 2005 SWE EGF Solna
L 1.14 inscribed
WIDÉN Emil 2005 SWE EGF Solna
R 1.9 inscribed
BÄCKSTRÖM Ian 2004 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
ANDÉN Max 2005 SWE GFK Göteborg
R 1.21 inscribed
AXELSSON Ludvig 2006 SWE GFK Göteborg
R --- inscribed
BOUSTEDT Erik 2005 SWE GFK Göteborg
R 1.15 inscribed
KVERNES Isak 2005 SWE GFK Göteborg
R 1.5 inscribed
LUNDGREN Arthur 2005 SWE GFK Göteborg
R 1.19 inscribed
MARINOV Kaj 2006 SWE GFK Göteborg
L --- inscribed
MONCATAR JUNGERMANN Hugo 2006 SWE GFK Göteborg
R 1.18 inscribed
RIENÄCKER Thomas 2007 SWE GFK Göteborg
L 1.16 inscribed
STIGBERG Teo 2005 SWE GFK Göteborg
R 1.12 inscribed
TABUTEAU-HARRISON David 2006 SWE GFK Göteborg
L --- inscribed
WESTESSON Ture 2006 SWE GFK Göteborg
R 1.22 inscribed
OTTOSSON Alexander 2005 SWE KFK Kalmar
R --- inscribed
SALA Carl - SWE ÄFK Stockholm R --- cancelled  
GOLDMAN Jacob - SWE GFK Göteborg R --- cancelled  

31 Entries, 0 pending, 2 cancelled

Referees

F BAKHUREVICH Madelina SWE AFiL Lund
F ELMFELDT Mathias SWE ÄFK Stockholm
B HEJRSKOV Mads-Vetli DEN FKC Karlskrona
F KAJBJER Petter SWE FKC Karlskrona
F RYKARV Daniel SWE ÄFK Stockholm
F SCHREIBER Ester SWE GFK Göteborg
E WICKMAN Elis SWE EGF Solna
F WIKSTRÖM Olle SWE FKC Karlskrona

Sabre Women's U15 Team

Display list

Athlete / Team Seeding State lic

0 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

F BAKHUREVICH Madelina SWE AFiL Lund
CN HEJRSKOV Mads-Vetli DEN FKC Karlskrona
F SUNDSTRÖM Filip FIN ÄFK Stockholm

Sabre Women's U15 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
ÖHMAN Emma 2006 SWE LUGI Lund
R --- inscribed

1 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

F BAKHUREVICH Madelina SWE AFiL Lund
CN HEJRSKOV Mads-Vetli DEN FKC Karlskrona
F SUNDSTRÖM Filip FIN ÄFK Stockholm

Sabre Women's U17 Team

Display list

Athlete / Team Seeding State lic

0 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

F BAKHUREVICH Madelina SWE AFiL Lund
F SUNDSTRÖM Filip FIN ÄFK Stockholm

Sabre Women's U17 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
ÖHMAN Emma 2006 SWE LUGI Lund
R --- inscribed

1 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

F BAKHUREVICH Madelina SWE AFiL Lund
F SUNDSTRÖM Filip FIN ÄFK Stockholm

Sabre Men's U15 Team

Display list

Athlete / Team Seeding State lic

0 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

F BAKHUREVICH Madelina SWE AFiL Lund
CN HEJRSKOV Mads-Vetli DEN FKC Karlskrona
F SUNDSTRÖM Filip FIN ÄFK Stockholm

Sabre Men's U15 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
KONG Lingyu 2009 CHN ÄFK Stockholm
L --- inscribed
NAVEED MUMTAZ Haris 2010 SWE LUGI Lund
R --- inscribed
PERSSON Malte 2007 SWE LUGI Lund
R --- inscribed
PERSSON VOGES Noah 2007 SWE LUGI Lund
R --- inscribed
WARD Bror Henry 2008 SWE LUGI Lund
R --- inscribed
CELEBI Deniz 2007 TUR EGF Solna
R --- inscribed

6 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

F BAKHUREVICH Madelina SWE AFiL Lund
CN HEJRSKOV Mads-Vetli DEN FKC Karlskrona
F SUNDSTRÖM Filip FIN ÄFK Stockholm

Sabre Men's U17 Team

Display list

Athlete / Team Seeding State lic

0 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

F BAKHUREVICH Madelina SWE AFiL Lund
F SUNDSTRÖM Filip FIN ÄFK Stockholm

Sabre Men's U17 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
KONG Lingyu 2009 CHN ÄFK Stockholm
L --- inscribed
GONZALEZ Kevin 2004 SWE ÄFK Stockholm
R --- inscribed
FASTESSON Rufus 2005 SWE EGF Solna
R --- inscribed
EKDAHL Nils 2005 SWE LUGI Lund
R --- inscribed
FRIGYESI Gabriel 2005 SWE LUGI Lund
R --- inscribed
PERSSON Malte 2007 SWE LUGI Lund
R --- inscribed
PERSSON VOGES Noah 2007 SWE LUGI Lund
R --- inscribed
SYNNING Emanuel - SWE KFF Knivsta R --- cancelled  

7 Entries, 0 pending, 1 cancelled

Referees

F BAKHUREVICH Madelina SWE AFiL Lund
F SUNDSTRÖM Filip FIN ÄFK Stockholm