Back to list

Glostrup B+U Ranglistestævne
DEN Glostrup
March 8, 2020 - March 8, 2020

Epee Women's U12 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
ZEB Sana 2009 DEN Taastrup FK
R --- inscribed
KRISTIANSSON Sif Lykke 2008 DEN Trekanten Vordingborg
R --- inscribed
SVANE Flora 2008 DEN Trekanten Vordingborg
R --- inscribed

3 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees/umpires

HANSEN Michael DEN Taastrup FK
STILLER Zarina DEN Glostrup FK

Epee Women's U14 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
ENGSBRO Mikkeline 2006 DEN Glostrup FK
R --- inscribed
REDLICH Fenja Apsarah 2007 DEN Glostrup FK
R --- inscribed
ZANDBERG Evelyn 2007 DEN Hellerup FK
--- inscribed
HANSEN Ida Marie 2007 DEN Taastrup FK
R --- inscribed
PRÆSTEGAARD ANDERSEN Emilie 2006 DEN Trekanten Vordingborg
R --- inscribed
VERGO Ida 2007 DEN Trekanten Vordingborg
R --- inscribed
WESTMAN Elda 2006 SWE MF19 Malmö
R --- inscribed

7 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees/umpires

HANSEN Michael DEN Taastrup FK
STILLER Zarina DEN Glostrup FK

Epee Women's U17 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
CHILD Melissa Steinicke 2004 DEN Glostrup FK
R --- inscribed
REDLICH Fenja Apsarah 2007 DEN Glostrup FK
R --- inscribed
STILLER Natalja 2004 DEN Glostrup FK
R --- inscribed
VIDEBÆK CHRISTENSEN Julie 2005 DEN Glostrup FK
R --- inscribed

4 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees/umpires

HANSEN Michael DEN Taastrup FK
STILLER Zarina DEN Glostrup FK

Epee Men's U12 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
LARSEN Sirius 2008 DEN Dragon Sport Fencing
R --- inscribed
MYLSTED Jacob 2009 DEN Dragon Sport Fencing
L --- inscribed
DAHL Frederik Norsj 2009 DEN Flèche Holbæk
R --- inscribed
NIELSEN Frederik Holger Bøjer 2008 DEN Glostrup FK
R --- inscribed
PEDERSEN Adrian 2008 DEN Hellerup FK
R --- inscribed
RICHARDT Chayenn 2008 DEN Hellerup FK
--- inscribed
WINTHER Theo 2008 DEN Hellerup FK
R --- inscribed
SACALA Alexandru 2009 DEN Taastrup FK
R --- inscribed
ANDERSEN Buster 2009 DEN Trekanten Vordingborg
L --- inscribed
BOEST Frederik 2009 DEN Trekanten Vordingborg
R --- inscribed
MULDER Carlos Luca Rosenkilde 2008 DEN Trekanten Vordingborg
R --- inscribed
ZIEGLER Julius 2009 DEN Trekanten Vordingborg
L --- inscribed

12 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees/umpires

HANSEN Michael DEN Taastrup FK
STILLER Zarina DEN Glostrup FK

Epee Men's U14 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
ENGELSHOLM Magnus 2006 DEN Glostrup FK
R --- inscribed
VINDING Christian 2006 DEN Glostrup FK
R --- inscribed
LEHMANN ANDERSSON Johannes 2007 DEN Albertslund FK
R --- inscribed
CHILD Nichlaes Steinicke 2006 DEN Glostrup FK
R --- inscribed
VØLUND Jonas 2006 DEN KFK Kalundborg
R --- inscribed
BONEFELD Ludvig 2006 DEN Rudersdal FK
--- inscribed
ODGAARD-JENSEN Johan 2006 DEN Rudersdal FK
--- inscribed
WULFF Oliver 2007 DEN Taastrup FK
L --- inscribed
ZIEGLER Mikkel 2007 DEN Trekanten Vordingborg
L --- inscribed
THORNDAHL Anton 2006 DEN Vejle FK
R --- inscribed
CRAMER NIKI - DEN Taastrup FK --- cancelled  

10 Entries, 0 pending, 1 cancelled

Referees/umpires

HANSEN Michael DEN Taastrup FK
STILLER Zarina DEN Glostrup FK

Epee Men's U17 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
MADSEN Anton Møller 2005 DEN Glostrup FK
R --- inscribed
BÆKMAND Nicky 2004 DEN Hellerup FK
R --- inscribed
BRANDES Magnus 2004 DEN Hellerup FK
L --- inscribed
OXHOLM WAGNER Alec 2005 DEN Hellerup FK
R --- inscribed
REDLICH Tobias Anon 2005 DEN Hellerup FK
R --- inscribed
SANDORFF Andreas 2004 DEN Hellerup FK
L --- inscribed
CLAUSEN Sofus Rekdal 2004 DEN KFK Kalundborg
R --- inscribed
FRIIS MADSEN Benjamin 2005 DEN KFK Kalundborg
R --- inscribed
HVIIS-ELKROG Alexander 2003 DEN KFK Kalundborg
R --- inscribed
HANSEN Malthe 2004 DEN Odense FK
R --- inscribed
PERSSON TÖRN Caspian 2005 SWE YFK Ystad
R --- inscribed
VOERSAA Christian - DEN Vejle FK R --- cancelled  

11 Entries, 0 pending, 1 cancelled

Referees/umpires

HANSEN Michael DEN Taastrup FK
STILLER Zarina DEN Glostrup FK

Epee open U10 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
LÜTZEN Ruben 2011 DEN Nyborg FK
R --- inscribed
DØSSING Mikkel 2010 DEN Glostrup FK
R --- inscribed
MAHMOOD Eliyana 2011 DEN Glostrup FK
R --- inscribed
MAHMOOD Reshayil 2010 DEN Glostrup FK
R --- inscribed
RASMUSSEN Clara 2010 DEN Glostrup FK
R --- inscribed
WATT-BOOLSEN Carl Filip 2010 DEN Glostrup FK
R --- inscribed
BRYLA Robert 2011 DEN Hellerup FK
R --- inscribed
EL-HAMALAWI Ibrahim 2011 DEN Hellerup FK
--- inscribed
FREDERIKSEN Noam 2012 DEN Hellerup FK
R --- inscribed
ZABALLOS Pepe 2011 DEN Hellerup FK
L --- inscribed
HADBERG Claudia 2012 DEN Taastrup FK
R --- inscribed
HADBERG Diego 2013 DEN Taastrup FK
L --- inscribed
HADBERG Lucia 2012 DEN Taastrup FK
--- inscribed
ELHOLM NIELSEN Frederik Emil 2012 DEN Trekanten Vordingborg
R --- inscribed
NIELSEN Claudio Elias Steffen 2012 DEN Trekanten Vordingborg
R --- inscribed
REYNHEIM Elliot 2010 DEN Trekanten Vordingborg
R --- inscribed

16 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees/umpires

HANSEN Michael DEN Taastrup FK
STILLER Zarina DEN Glostrup FK