Back to list

Masters osakilpailu 4, Suurkisat
FIN Espoo
March 15, 2019 - March 17, 2019
Required: National license

Epee Women's U15 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
ALBERG Sandra 2006 EST En Garde Haapsalu
21 inscribed
JAANI Kleer 2005 EST En Garde Haapsalu
9 inscribed
LAASIK Madli 2007 EST En Garde Haapsalu
17 inscribed
PROOSVÄLI Anneli 2006 EST En Garde Haapsalu
1 inscribed
TRYNOVA Julia 2008 EST En Garde Haapsalu
11 inscribed
TRYNOVA Svetlana 2005 EST En Garde Haapsalu
3 inscribed
NOVOSJOLOVA Luiza 2004 EST Le Glaive
5 inscribed
TRUUSE Gabriela 2004 EST Pohjakotkas
L 23 inscribed
ANIS Dinara 2006 EST Tallinna Mook
10 inscribed
AUS Sandra 2005 EST Tallinna Mook
L 19 inscribed
NILISK Kristiin 2004 EST Tallinna Mook
12 inscribed
VELLESTE Karoliina 2004 EST Tallinna Mook
30 inscribed
MYLLYPERKIÖ Krista 2005 FIN Turun Miekkailijat
R 18 inscribed
PALMÉN Mandi 2005 FIN Habda Helsinki
4 inscribed
WETHERILL Hilla 2004 FIN Helsingin Miekkailijat
16 inscribed
PALLASVESA Inka 2005 FIN Espoon Miekkailijat
39 inscribed
ALIKLAAVU Venla 2004 FIN Helsingin Miekkailijat
R --- inscribed
MONTONEN Jaana 2004 FIN Hyvinkään Miekkailijat
15 inscribed
LUNDELL Moa Ruut Maleena 2006 FIN Miekka Miehet
6 inscribed
HOFFREN Helmi 2005 FIN Porvoon Miekkailijat
7 inscribed
SAIKKO Pinja 2004 FIN Saimaan Säilät
24 inscribed
VEHVILÄINEN Vilma 2004 FIN Turun Miekkailijat
R 2 inscribed
PISAREVA Elizaveta 2005 RUS FORT FC St. Petersburg
20 inscribed
KULAKOVA Elizaveta 2005 RUS Start St. Petersburg
R 8 inscribed

24 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Referees/umpires

KORHONEN Jonni FIN Saimaan Säilät
LUNDGREN Laura FIN Helsingin Miekkailijat
MOOSUS Martti EST Espoon Miekkailijat
PÄÄKKÖNEN Juhani FIN Helsingin Miekkailijat
PIRHONEN Mika FIN Espoon Miekkailijat
PÖYSTI Laura FIN Helsingin Miekkailijat
PRUGINIC Dimitar FIN Espoon Miekkailijat
SANI Ville FIN Helsingin Miekkailijat
SAVELAINEN Janne FIN Espoon Miekkailijat
TAURIAINEN Simo FIN Espoon Miekkailijat
TERHO Markku FIN Kalpaveljet
VALMARI Saga FIN Espoon Miekkailijat

Epee Women's U17 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
ALBERG Sandra 2006 EST En Garde Haapsalu
--- inscribed
JAANI Kleer 2005 EST En Garde Haapsalu
19 inscribed
MELLES Anne-Mai 2003 EST Tallinna Mook
R 13 inscribed
PROOSVÄLI Anneli 2006 EST En Garde Haapsalu
6 inscribed
TRYNOVA Svetlana 2005 EST En Garde Haapsalu
5 inscribed
NOVOSJOLOVA Luiza 2004 EST Le Glaive
11 inscribed
TRUUSE Gabriela 2004 EST Pohjakotkas
L 15 inscribed
ARMON Rashel Nicole 2003 EST Rünnak
24 inscribed
BOBROVA Elizaveta 2005 EST SBSK Draakon
R 20 inscribed
ANIS Dinara 2006 EST Tallinna Mook
17 inscribed
AUS Sandra 2005 EST Tallinna Mook
L 26 inscribed
BEIMANOVA Karina 2004 EST Tallinna Mook
R 27 inscribed
NILISK Kristiin 2004 EST Tallinna Mook
8 inscribed
VELLESTE Karoliina 2004 EST Tallinna Mook
25 inscribed
IKONEN Aino 2003 FIN Pyhän Olavin Miekkailijat
10 inscribed
PAK Sofia 2003 FIN Espoon Miekkailijat
9 inscribed
SOHLBERG Oona 2002 FIN Espoon Miekkailijat
R 2 inscribed
HOFFSTADT Lena 2003 FIN Habda Helsinki
23 inscribed
NISKALA Viena 2003 FIN Habda Helsinki
7 inscribed
MIKHAILOVA Ilona 2003 FIN Helsingin Miekkailijat
R 18 inscribed
PÖYSTI Laura 2002 FIN Helsingin Miekkailijat
R 1 inscribed
MONTONEN Jaana 2004 FIN Hyvinkään Miekkailijat
28 inscribed
TERHO Liisa 2002 FIN Kalpaveljet
R 4 inscribed
HEISKARI Vilhelmiina 2003 FIN Oulun Miekkailuseura
14 inscribed
VEHVILÄINEN Vilma 2004 FIN Turun Miekkailijat
R 3 inscribed
SAVOLA Iisa - FIN Pyhän Olavin Miekkailijat R --- cancelled  

25 Inscriptions, 0 pending, 1 cancelled

Referees/umpires

HAKKARAINEN Tero FIN Turun Miekkailijat
KORHONEN Jonni FIN Saimaan Säilät
MOOSUS Martti EST Espoon Miekkailijat
PÄÄKKÖNEN Juhani FIN Helsingin Miekkailijat
SAVOLAINEN Katri FIN Helsingin Miekkailijat
THODEN Kaisa FIN Espoon Miekkailijat
VALMARI Saga FIN Espoon Miekkailijat

Epee Women's U20 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
MELLES Anne-Mai 2003 EST Tallinna Mook
R 13 inscribed
NOVOSJOLOVA Luiza 2004 EST Le Glaive
15 inscribed
TRUUSE Gabriela 2004 EST Pohjakotkas
L 18 inscribed
ANIS Dinara 2006 EST Tallinna Mook
--- inscribed
AUS Sandra 2005 EST Tallinna Mook
L --- inscribed
NILISK Kristiin 2004 EST Tallinna Mook
16 inscribed
OSSIPOV Oliivia 1999 EST Tallinna Mook
R --- inscribed
VELLESTE Karoliina 2004 EST Tallinna Mook
14 inscribed
LEISTI Miina 2001 FIN Habda Helsinki
6 inscribed
JAAKKOLA Outi 2001 FIN Espoon Miekkailijat
L 1 inscribed
KARKOLA Kassandra 2001 FIN Espoon Miekkailijat
8 inscribed
SAAVALAINEN Hannah 2001 FIN Espoon Miekkailijat
R 7 inscribed
SOHLBERG Oona 2002 FIN Espoon Miekkailijat
R 5 inscribed
RITAKALLIO Rilla 2001 FIN Helsingin Miekkailijat
R 3 inscribed
NISKALA Viena 2003 FIN Habda Helsinki
12 inscribed
MIKHAILOVA Ilona 2003 FIN Helsingin Miekkailijat
R 21 inscribed
PÖYSTI Laura 2002 FIN Helsingin Miekkailijat
R 2 inscribed
TERHO Liisa 2002 FIN Kalpaveljet
R 4 inscribed
HEISKARI Vilhelmiina 2003 FIN Oulun Miekkailuseura
20 inscribed
VEHVILÄINEN Vilma 2004 FIN Turun Miekkailijat
R 11 inscribed

20 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Referees/umpires

KORHONEN Jonni FIN Saimaan Säilät
LUNDGREN Laura FIN Helsingin Miekkailijat
MOOSUS Martti EST Espoon Miekkailijat
PÄÄKKÖNEN Juhani FIN Helsingin Miekkailijat
PIRHONEN Mika FIN Espoon Miekkailijat
PÖYSTI Laura FIN Helsingin Miekkailijat
PRUGINIC Dimitar FIN Espoon Miekkailijat
SANI Ville FIN Helsingin Miekkailijat
SAVELAINEN Janne FIN Espoon Miekkailijat
TAURIAINEN Simo FIN Espoon Miekkailijat
TERHO Markku FIN Kalpaveljet
VALMARI Saga FIN Espoon Miekkailijat

Epee Men's U15 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
SIIDRA Aron 2005 EST Tallinna Mook
36 inscribed
LAASIK Oliver 2005 EST En Garde Haapsalu
2 inscribed
SILDE Ken 2007 EST En Garde Haapsalu
22 inscribed
AIGRO Airon 2006 EST Le Glaive
28 inscribed
ZABELIN Eldar 2004 EST Le Glaive
29 inscribed
NOVOSELTSEV Ivan 2004 EST SBSK Draakon
30 inscribed
TOBIAS Erik 2004 EST SBSK Draakon
R 20 inscribed
MEIER Jaan 2004 EST Tallinna Mook
42 inscribed
MURUMAA Mathias 2005 EST Tallinna Mook
5 inscribed
PEVKUR Jan Joonas 2004 EST Tallinna Mook
15 inscribed
SALM Markus 2004 EST Tallinna Mook
R 17 inscribed
ŠITIKOV Nikita 2005 EST Tallinna Mook
6 inscribed
RANTALA Einar 2005 FIN Helsingin Miekkailijat
56 inscribed
VIIDIK Renar 2006 FIN Espoon Miekkailijat
9 inscribed
HASU Jere 2004 FIN Espoon Miekkailijat
3 inscribed
SOHLBERG Akseli 2005 FIN Espoon Miekkailijat
R 47 inscribed
NISKALA Eelis 2005 FIN Habda Helsinki
14 inscribed
GENEVET Martti 2005 FIN Helsingin Miekkailijat
12 inscribed
JÄRVI Kerkko 2007 FIN Helsingin Miekkailijat
L 19 inscribed
KARLSSON Neo 2004 FIN Helsingin Miekkailijat
1 inscribed
PUSKALA Tiitus 2004 FIN Helsingin Miekkailijat
R 4 inscribed
SARASTE Onni 2005 FIN Kalpaveljet
10 inscribed
PAHKALA Peik 2005 FIN Kyrkslätt IF/UR33
R 8 inscribed
DIMITROV Velizar 2005 FIN Saimaan Säilät
26 inscribed
TARKIAINEN Akusti 2004 FIN Saimaan Säilät
23 inscribed
KILJANDER Joel 2005 FIN Turun Miekkailijat
13 inscribed
MARKKULA Henri 2005 FIN Turun Miekkailijat
7 inscribed
LOZAKOVICH Nikita 2006 RUS Helsingin Miekkailijat
R 46 inscribed
ABRAMENKO Iakov 2006 RUS KSHWSM
--- inscribed
MARKOV-BUTYRSKII Aleksei 2005 RUS Start St. Petersburg
R 33 inscribed
MARKOV-BUTYRSKII Maksim 2007 RUS Start St. Petersburg
R --- inscribed
RAVELA Taisto - FIN Helsingin Miekkailijat R --- cancelled  

31 Inscriptions, 0 pending, 1 cancelled

Referees/umpires

KORHONEN Jonni FIN Saimaan Säilät
LUNDGREN Laura FIN Helsingin Miekkailijat
MOOSUS Martti EST Espoon Miekkailijat
PÄÄKKÖNEN Juhani FIN Helsingin Miekkailijat
PIRHONEN Mika FIN Espoon Miekkailijat
PÖYSTI Laura FIN Helsingin Miekkailijat
PRUGINIC Dimitar FIN Espoon Miekkailijat
SANI Ville FIN Helsingin Miekkailijat
SAVELAINEN Janne FIN Espoon Miekkailijat
TAURIAINEN Simo FIN Espoon Miekkailijat
TERHO Markku FIN Kalpaveljet
VALMARI Saga FIN Espoon Miekkailijat

Epee Men's U17 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
TUHA Oskar 2002 EST Le Glaive
25 inscribed
HANSTEIN Braian 2002 EST En Garde Haapsalu
L 28 inscribed
LAASIK Oliver 2005 EST En Garde Haapsalu
16 inscribed
PRIIMAGI Henrik 2003 EST Tallinna Mook
R 15 inscribed
ZABELIN Eldar 2004 EST Le Glaive
23 inscribed
LUTSENKO Ilja 2003 EST SBSK Draakon
R 30 inscribed
NOVOSELTSEV Ivan 2004 EST SBSK Draakon
20 inscribed
SAPOVALOV Kirill 2003 EST SBSK Draakon
37 inscribed
TOBIAS Erik 2004 EST SBSK Draakon
R 21 inscribed
MEIER Jaan 2004 EST Tallinna Mook
40 inscribed
MURUMAA Mathias 2005 EST Tallinna Mook
24 inscribed
PEVKUR Jan Joonas 2004 EST Tallinna Mook
17 inscribed
SALM Markus 2004 EST Tallinna Mook
R 18 inscribed
ŠITIKOV Nikita 2005 EST Tallinna Mook
33 inscribed
BALDSCHUN Tilman 2003 FIN Hyvinkään Miekkailijat
44 inscribed
KUHTA Marko 2003 FIN Espoon Miekkailijat
R 2 inscribed
KUULA Kimi 2003 FIN Espoon Miekkailijat
42 inscribed
LEHTINEN Kasper 2003 FIN Espoon Miekkailijat
13 inscribed
PIRHONEN Petri 2002 FIN Espoon Miekkailijat
R 6 inscribed
RANTANEN Joona 2003 FIN Espoon Miekkailijat
R 3 inscribed
TUOMINEN Joona 2003 FIN Espoon Miekkailijat
27 inscribed
RAVELA Taisto 2004 FIN Helsingin Miekkailijat
R 45 inscribed
SANI Ville 2003 FIN Helsingin Miekkailijat
R 5 inscribed
JÄNTTI Jan 2002 FIN Kuopion Miekkailuseura
41 inscribed
PAHKALA Pyry 2002 FIN Kyrkslätt IF/UR33
R 12 inscribed
KOJO Ville-Valtteri 2002 FIN Porvoon Miekkailijat
L 10 inscribed
KYKKÄNEN Robert 2003 FIN Porvoon Miekkailijat
R 4 inscribed
RISSANEN Aapo 2003 FIN Pyhän Olavin Miekkailijat
R 7 inscribed
KANGASNIEMI Aaro 2002 FIN Turun Miekkailijat
8 inscribed
AIGRO Airon - EST Le Glaive 46 cancelled  
AFANASSIEV Nikita - FIN Espoon Miekkailijat 9 cancelled  
HEINÄMAA Akseli - FIN Kalpaveljet R 1 cancelled  
KARLSSON Neo - FIN Helsingin Miekkailijat 11 cancelled  

29 Inscriptions, 0 pending, 4 cancelled

Referees/umpires

HAKKARAINEN Tero FIN Turun Miekkailijat
KORHONEN Jonni FIN Saimaan Säilät
MOOSUS Martti EST Espoon Miekkailijat
NOVOSELTSEV Stanislav EST Espoon Miekkailijat
PÄÄKKÖNEN Juhani FIN Helsingin Miekkailijat
SAVOLAINEN Katri FIN Helsingin Miekkailijat
THODEN Kaisa FIN Espoon Miekkailijat
VALMARI Saga FIN Espoon Miekkailijat

Epee Men's U20 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
TUHA Oskar 2002 EST Le Glaive
32 inscribed
HANSTEIN Braian 2002 EST En Garde Haapsalu
L 35 inscribed
PRIIMAGI Henrik 2003 EST Tallinna Mook
R 18 inscribed
AIGRO Airon 2006 EST Le Glaive
41 inscribed
ZABELIN Eldar 2004 EST Le Glaive
40 inscribed
BOBROV Ilian 2000 EST SBSK Draakon
R 34 inscribed
DJATSUK Filipp 1999 EST SBSK Draakon
R 26 inscribed
MEIER Jaan 2004 EST Tallinna Mook
--- inscribed
PEVKUR Jan Joonas 2004 EST Tallinna Mook
38 inscribed
SALM Markus 2004 EST Tallinna Mook
R 36 inscribed
ADLERCREUTZ Albert 1999 FIN Habda Helsinki
24 inscribed
KUHTA Marko 2003 FIN Espoon Miekkailijat
R 11 inscribed
LEHTINEN Kasper 2003 FIN Espoon Miekkailijat
39 inscribed
PIRHONEN Petri 2002 FIN Espoon Miekkailijat
R 8 inscribed
RANTANEN Joona 2003 FIN Espoon Miekkailijat
R 14 inscribed
SAVELAINEN Joonas 1999 FIN Espoon Miekkailijat
R 10 inscribed
TAURIAINEN Topias 1999 FIN Espoon Miekkailijat
R 1 inscribed
HEINÄMAA Akseli 2002 FIN Kalpaveljet
R 2 inscribed
PAAVOLAINEN Väinö 1999 FIN Helsingin Miekkailijat
R 9 inscribed
SKOGSTER Amos 2000 FIN Helsingin Miekkailijat
R 16 inscribed
SKOGSTER Moritz 1999 FIN Helsingin Miekkailijat
R 12 inscribed
JUSSILA Johannes 2001 FIN Hyvinkään Miekkailijat
R 17 inscribed
KURRI Joona 2001 FIN Hyvinkään Miekkailijat
22 inscribed
SAVOLAINEN Riku 2001 FIN Hyvinkään Miekkailijat
23 inscribed
KALLIO Matias 2001 FIN Kalpaveljet
R 5 inscribed
KERÄNEN Miika 2001 FIN Kalpaveljet
R 19 inscribed
TERHO Jussi 1999 FIN Kalpaveljet
R 6 inscribed
PAHKALA Pyry 2002 FIN Kyrkslätt IF/UR33
R 21 inscribed
PUTKONEN Petri 2000 FIN Mikkelin Miekkailijat
31 inscribed
KYKKÄNEN Robert 2003 FIN Porvoon Miekkailijat
R 13 inscribed
KANGASNIEMI Aaro 2002 FIN Turun Miekkailijat
20 inscribed
KILJANDER Oskar 1999 FIN Turun Miekkailijat
L 3 inscribed
OJALA Tuomas 2001 FIN Turun Miekkailijat
R 7 inscribed
KIM Anatolii 2000 RUS Start St. Petersburg
R 28 inscribed
AFANASSIEV Nikita - FIN Espoon Miekkailijat 33 cancelled  
JUTILA Julius - FIN Helsingin Miekkailijat L 4 cancelled  

34 Inscriptions, 0 pending, 2 cancelled

Referees/umpires

KORHONEN Jonni FIN Saimaan Säilät
LUNDGREN Laura FIN Helsingin Miekkailijat
MOOSUS Martti EST Espoon Miekkailijat
PÄÄKKÖNEN Juhani FIN Helsingin Miekkailijat
PIRHONEN Mika FIN Espoon Miekkailijat
PÖYSTI Laura FIN Helsingin Miekkailijat
PRUGINIC Dimitar FIN Espoon Miekkailijat
SANI Ville FIN Helsingin Miekkailijat
SAVELAINEN Janne FIN Espoon Miekkailijat
TAURIAINEN Simo FIN Espoon Miekkailijat
TERHO Markku FIN Kalpaveljet
VALMARI Saga FIN Espoon Miekkailijat

Epee open U9 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
KORBERG Vilora 2011 EST Tallinna Mook
--- inscribed
SALM Jürgen 2011 EST Tallinna Mook
--- inscribed
VALMARI Tim 2010 FIN Espoon Miekkailijat
--- inscribed
VUOLLE Julius 2011 FIN Espoon Miekkailijat
--- inscribed
OJANEN Joakim 2010 FIN Espoon Miekkailijat
--- inscribed

5 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Referees/umpires

KORHONEN Jonni FIN Saimaan Säilät
PÄÄKKÖNEN Juhani FIN Helsingin Miekkailijat

Epee open U11 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
AIGRO Charlton-Leonhard 2008 EST Le Glaive
12 inscribed
PASKOVSKI Georgi 2008 EST Rünnak
3 inscribed
LAMBINEN Nikita 2008 EST Tallinna Mook
22 inscribed
SALM Jürgen 2011 EST Tallinna Mook
28 inscribed
GENEVET Mari 2008 FIN Helsingin Miekkailijat
11 inscribed
MIETTINEN Ruth 2009 FIN Kuopion Miekkailuseura
15 inscribed
OJANEN Sofia Stella Maria 2008 FIN Espoon Miekkailijat
29 inscribed
OJANEN Joakim 2010 FIN Espoon Miekkailijat
14 inscribed
VIIDIK Romet 2008 FIN Espoon Miekkailijat
L 6 inscribed
ANTTILA Meri 2008 FIN Helsingin Miekkailijat
30 inscribed
MÄKELÄ Felix 2009 FIN Helsingin Miekkailijat
2 inscribed
MATIKAINEN Anna 2009 FIN Helsingin Miekkailijat
16 inscribed
LINDBERG Filip 2008 FIN Kyrkslätt IF/UR33
7 inscribed
OKABE Takasumi 2008 JPN Helsingin Miekkailijat
R 4 inscribed
ZAGVOZDINA Veronika 2008 RUS FORT FC St. Petersburg
R 18 inscribed
DUDARKAEVA Karina 2009 RUS FORT FC St. Petersburg
R 13 inscribed
PISAREV Elisey 2008 RUS KSHWSM
R 1 inscribed
PISAREV Yaroslav 2008 RUS KSHWSM
R 10 inscribed
KUNTCEVICH Elena 2008 RUS Start St. Petersburg
5 inscribed
SHPYRNIA Anisia 2009 RUS Start St. Petersburg
R --- inscribed

20 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Referees/umpires

KORHONEN Jonni FIN Saimaan Säilät
LUNDGREN Laura FIN Helsingin Miekkailijat
MOOSUS Martti EST Espoon Miekkailijat
OJANEN Jussi FIN Espoon Miekkailijat
PÄÄKKÖNEN Juhani FIN Helsingin Miekkailijat
PIRHONEN Mika FIN Espoon Miekkailijat
PÖYSTI Laura FIN Helsingin Miekkailijat
PRUGINIC Dimitar FIN Espoon Miekkailijat
SANI Ville FIN Helsingin Miekkailijat
SAVELAINEN Janne FIN Espoon Miekkailijat
TAURIAINEN Simo FIN Espoon Miekkailijat
TERHO Markku FIN Kalpaveljet
VALMARI Saga FIN Espoon Miekkailijat

Epee open U13 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
AIGRO Charlton-Leonhard 2008 EST Le Glaive
68 inscribed
JOEMETS Karl-Egert 2006 EST Tallinna Mook
--- inscribed
VEIDEBAUM Karl-Oskar 2007 EST Le Glaive
72 inscribed
LAASIK Madli 2007 EST En Garde Haapsalu
10 inscribed
SILDE Ken 2007 EST En Garde Haapsalu
15 inscribed
TRYNOVA Julia 2008 EST En Garde Haapsalu
11 inscribed
AIGRO Airon 2006 EST Le Glaive
23 inscribed
KOZLOV Nikita 2007 EST Rünnak
9 inscribed
ERSS Ott Henrik 2007 EST Tallinna Mook
52 inscribed
JAHU Edvin 2006 EST Tallinna Mook
37 inscribed
PUHM Marek 2006 EST Tallinna Mook
43 inscribed
PUHM Marko 2006 EST Tallinna Mook
57 inscribed
ASTIKAINEN Eetu 2006 FIN Saimaan Säilät
26 inscribed
BJÖRKMAN Aku 2006 FIN Habda Helsinki
R 6 inscribed
HYTTINEN Ella 2007 FIN Espoon Miekkailijat
75 inscribed
LAINE Iiris 2007 FIN Turun Miekkailijat
74 inscribed
MÄENPÄÄ QUIÑONES Petri 2007 FIN Helsingin Miekkailijat
--- inscribed
OJALA Minea 2006 FIN Turun Miekkailijat
--- inscribed
RIIKONEN Venni 2008 FIN Hyvinkään Miekkailijat
--- inscribed
SAARENTO Annasofia 2006 FIN Turun Miekkailijat
20 inscribed
VÄLIAHDET Frans 2006 FIN Helsingin Miekkailijat
--- inscribed
VIIDIK Renar 2006 FIN Espoon Miekkailijat
4 inscribed
MÄNNIKKÖ Miikka 2006 FIN Espoon Miekkailijat
13 inscribed
THODÉN Tobias 2006 FIN Espoon Miekkailijat
1 inscribed
JÄRVI Kerkko 2007 FIN Helsingin Miekkailijat
L 3 inscribed
MARKELIN Cedric 2007 FIN Helsingin Miekkailijat
39 inscribed
VALKONEN Aarre 2006 FIN Helsingin Miekkailijat
32 inscribed
JÄNTTI Jonas 2006 FIN Kuopion Miekkailuseura
53 inscribed
LINDBERG Filip 2008 FIN Kyrkslätt IF/UR33
73 inscribed
LUNDELL Moa Ruut Maleena 2006 FIN Miekka Miehet
8 inscribed
JAKOBSSON Justus 2006 FIN Mikkelin Miekkailijat
62 inscribed
LAPPALAINEN Valtteri 2006 FIN Mikkelin Miekkailijat
49 inscribed
IKONEN Hanna 2007 FIN Pyhän Olavin Miekkailijat
R 31 inscribed
SAVOLA Iisa 2007 FIN Pyhän Olavin Miekkailijat
R 42 inscribed
TARKIAINEN Antti-Pekka 2006 FIN Saimaan Säilät
21 inscribed
KARPPINEN Lauri 2006 FIN Turun Miekkailijat
51 inscribed
PYYSALO Jussi 2006 FIN Turun Miekkailijat
12 inscribed
OKABE Takasumi 2008 JPN Helsingin Miekkailijat
R 25 inscribed
LOZAKOVICH Nikita 2006 RUS Helsingin Miekkailijat
R 17 inscribed
ABRAMENKO Iakov 2006 RUS KSHWSM
2 inscribed
PISAREV Elisey 2008 RUS KSHWSM
R 16 inscribed
PISAREV Yaroslav 2008 RUS KSHWSM
R 30 inscribed
MARKOV-BUTYRSKII Maksim 2007 RUS Start St. Petersburg
R 50 inscribed
NEZHEVENKO Mikhail 2006 RUS Start St. Petersburg
5 inscribed

44 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Referees/umpires

HAKKARAINEN Tero FIN Turun Miekkailijat
JÄRVI Juha FIN Espoon Miekkailijat
KORHONEN Jonni FIN Saimaan Säilät
MOOSUS Martti EST Espoon Miekkailijat
PÄÄKKÖNEN Juhani FIN Helsingin Miekkailijat
SAVOLAINEN Katri FIN Helsingin Miekkailijat
THODEN Kaisa FIN Espoon Miekkailijat
VALMARI Saga FIN Espoon Miekkailijat