Back to list

Héraklész Budapest Cup
HUN Budapest
January 5, 2019 - January 5, 2019

Sabre Women's U20 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
BENADOUDA Chaima 2003 ALG DRBEE Alger Centre
R 91 inscribed
BENCHEKOR Naila 2004 ALG CSA Formation d'Oran
R 88 inscribed
KEHLI Zohra Nora 2001 ALG
L 58 inscribed
MOHAMED BELKEBIR Kaouther 2003 ALG DRBEE Alger Centre
R 42 inscribed
GUTSCHI Eva-Maria 2000 AUT FC Villach
R 292 inscribed
MIZRAK Iasmina 2000 AUT Wiener SC
R 414 inscribed
TANZMEISTER Franziska 2004 AUT ASC Wien
R 390 inscribed
TEICHERT Lena 2000 AUT ASC Wien
R 367 inscribed
AHADOVA Aysel 2001 AZE
R 186 inscribed
JAFAROVA Narmina 1999 AZE
R 294 inscribed
AELVOET Floriane 2001 BEL Confrerie Gent
R 217 inscribed
CORTEYN Jolien 2001 BEL SG de Klauwaerts
R 40 inscribed
CORTEYN Saartje 2000 BEL SG de Klauwaerts
R 124 inscribed
VAN RIJCKEGHEM Nan 2001 BEL Confrerie Gent
R 195 inscribed
RAHACHEUSKAYA Katsiaryna 2001 BLR Minsk Trade Unions
L 109 inscribed
CHIERIGHINI Pietra 2003 BRA CAP Paulistano
R 66 inscribed
BLIZNAKOVA Aneliya 2001 BUL Trakiya
R 279 inscribed
EFIMOVA Ioanna 1999 BUL Svechnikov
R 255 inscribed
ILIEVA Yoana 2001 BUL Svechnikov
L 1 inscribed
IVANOVA Beloslava 2003 BUL CSKA
R 281 inscribed
NEDYALKOVA Simona 2000 BUL Svechnikov
L 148 inscribed
STANIMIROVA Elitsa 2001 BUL Svechnikov
R 216 inscribed
VUTOVA Teodora 2001 BUL CSKA
R 74 inscribed
ZHIVKOVA Katrin-Maria 2000 BUL
R 278 inscribed
BALDO Zoe Marie 2001 CRO MK Spada
R 95 inscribed
GOMEZ DE AGUERO Sandra 2001 ESP
R 408 inscribed
HERNANDEZ Elena 1999 ESP SAMA-M
R 68 inscribed
MARTINEZ FARGO Celia 2001 ESP EHB-B
R 215 inscribed
VENTURA Maria 2000 ESP CEB-M
R 55 inscribed
AIME Amalia 2002 FRA ORLEANS CE
R 108 inscribed
CLAPIER Faustine 2001 FRA
R 100 inscribed
CONSCIENCE Pauline 1999 FRA PARIS RCF
R 33 inscribed
COUDERC Annah 2002 FRA MAISONS ALF
R 143 inscribed
DEBLECKER Nelly 2001 FRA
R --- inscribed
LASBLEIZ Anna 2001 FRA DINARD LAMES
R 275 inscribed
PALLOT Rachel 1999 FRA
R 105 inscribed
PERRIER Eleonore 2001 FRA GEMENOS
R 133 inscribed
POUPINET Anne 2000 FRA GEMENOS
L 19 inscribed
SUZANNE Coline 1999 FRA ORLEANS CE
R 46 inscribed
TRANQUILLE Lola 2003 FRA
R 118 inscribed
VULETIC Ornella 2002 FRA ROUBAIX CE
R 76 inscribed
BRAY Jenna 1999 GBR Truro Fencing Club
R 198 inscribed
CLEMENT Alex 2001 GBR
R 393 inscribed
FASHOKUN Maia 2001 GBR Truro Fencing Club
R 187 inscribed
HASLEGRAVE Phoebe 2000 GBR
R 289 inscribed
KHAN Zahra 2000 GBR North London SC
R 366 inscribed
MAXWELL Caitlin 1999 GBR Truro Fencing Club
L 7 inscribed
MOORE Alice 2000 GBR
R 406 inscribed
O'REILLY Hannah 2001 GBR
R 254 inscribed
POTTER Sophia 2000 GBR Shakespeare Swords
R 135 inscribed
THOMSON Catriona 2001 GBR
R 256 inscribed
WOOD Molly 2001 GBR Truro Fencing Club
R 371 inscribed
JIJIEISHVILI Lika 1999 GEO FC Tbilisi
R 21 inscribed
BECKER Madeleine 2000 GER FC Würth Künzelsau
R 153 inscribed
BÜRKERT Anna-Lena 1999 GER FC Würth Künzelsau
R 60 inscribed
EIFLER Larissa 1999 GER TSV Bayer Dormagen
L 23 inscribed
FUNKE Julika 2000 GER FC Würth Künzelsau
R 31 inscribed
GETTE Elisabeth 2000 GER FC Würth Künzelsau
R 11 inscribed
MEKA Marietta 1999 GER
R 224 inscribed
PETER Katharina 1999 GER TSV Bayer Dormagen
R 185 inscribed
RÜTGERS Lisa 2000 GER TSV Bayer Dormagen
R 183 inscribed
SINGER Paula 2000 GER TSG Eislingen
R 213 inscribed
STAPF Vienna 2001 GER FC Würth Künzelsau
R 245 inscribed
ZIOB Laura 2004 GER TSV Bayer Dormagen
R 175 inscribed
BALOGH Zita 1999 HUN BVSC
R 274 inscribed
BATHORY Kata 2002 HUN Vasas
R 132 inscribed
BATTAI Sugar Katinka 2003 HUN TFSE
R 53 inscribed
BERCZY Dorottya 1999 HUN BVSC
R 34 inscribed
BEVIZ Dorottya 2002 HUN GEAC
R 192 inscribed
FENYOSI Zita 2003 HUN Vasas
R 252 inscribed
KELEMEN Adel 2001 HUN UTE
R 387 inscribed
KERN Bianka 1999 HUN Kertvaros
L 121 inscribed
KESZEI Kira 2003 HUN Vasas
R 146 inscribed
KOBRA Virag 2003 HUN BVSC
R 405 inscribed
KOOS Greta 2000 HUN Karpati
R 80 inscribed
KOTAN Adrienn 2001 HUN UTE
R 291 inscribed
LANTOS Eszter 2000 HUN BVSC
R 249 inscribed
MISSURAI Palma 2003 HUN GEAC
R 193 inscribed
NAGY Valentina 2001 HUN BVSC
R 28 inscribed
PAPAI Viktoria Zoe 2004 HUN UTE
L 268 inscribed
POTZ-NAGY Fanni 2001 HUN BVSC
R 190 inscribed
PUSZTAI Liza 2001 HUN BVSC
R 5 inscribed
SZEPLAKI Virag Zsofia 2001 HUN UTE
R 251 inscribed
SZUCS Luca 2002 HUN BVSC
L 107 inscribed
OLAFSDOTTIR Anna Margret 2001 ISL FC Reykjavik
R 340 inscribed
ARPINO Giulia 1999 ITA SAL Lugano
R 14 inscribed
BONANNI Flavia 2000 ITA
R 211 inscribed
CECERE Greta 2000 ITA
R 106 inscribed
DI CARLO Alessia 2001 ITA
R 136 inscribed
GIOVANNELLI Vally 2001 ITA
R 130 inscribed
ISANI Mari Ludovica 2001 ITA
R --- inscribed
MAZZAROTTO Livia 2000 ITA
R 176 inscribed
PAGANO FUSCO Chiara 1999 ITA
R 50 inscribed
ROTILI Claudia 2000 ITA
L 35 inscribed
TARICCO Benedetta 2001 ITA
R 3 inscribed
VESTIDELLO Maddalena 2001 ITA
R 82 inscribed
HAYASHI Yumi 1999 JPN
L 373 inscribed
ISHIBASHI Saki 2001 JPN
R 282 inscribed
KATO Rei 1999 JPN
R 400 inscribed
OZATO Yukiha 1999 JPN
L 288 inscribed
JANG Jiwon 2003 KOR
R 244 inscribed
LEE Yunseo 2004 KOR
R 389 inscribed
BUGAEVSCHI Vladislava 2000 MDA CSTA Bucuresti
R 152 inscribed
BUGAEVSKI Natalia 2000 MDA CSTA Bucuresti
L 94 inscribed
BOTELLO Natalia 2002 MEX
L 4 inscribed
BUITENHUIS Marleen 2001 NED s.v. Porthos
L 73 inscribed
BARTOSZ Roksana 2002 POL Dragon Lodz
R 184 inscribed
CIESLAR Julia 2002 POL Zaglebiowski Klub Szerm
R 99 inscribed
CIESLAR Zuzanna 2000 POL Zaglebiowski Klub Szerm
R 29 inscribed
GALECKA Natalia 2002 POL AZS AWF Warszawa
R 293 inscribed
KOZIEL Klaudia 2003 POL TMS Sosnowiec
R 280 inscribed
LENKIEWICZ Zuzanna 2004 POL
R --- inscribed
MALGREM Klaudia 2003 POL UKS HAJDUCZEK OLSZTYN
R 392 inscribed
NOWINOWSKA Natalia 1999 POL KKSz Konin
R 246 inscribed
OKINE Marta 2000 POL AZS AWF Warszawa
R 131 inscribed
PORADA Zuzanna 2004 POL TMS Sosnowiec
R 250 inscribed
ROWINSKA Emilia 2002 POL AZS AWF Warszawa
R 271 inscribed
ZAWODNIAK Malgorzata 2000 POL KKSz Konin
R 123 inscribed
ALEXANDRESCU Theodora 2000 ROU CS RIPOSTA
L 270 inscribed
CIOBANU Ana Maria 1999 ROU CSM IASI
R 272 inscribed
CRETU Diana 2000 ROU CSM Brasov
R 343 inscribed
GHEORGHE Andreea Cristina 2004 ROU CSA Steaua Bucuresti
R 284 inscribed
IACOB Felicia 2001 ROU CSA Steaua Bucuresti
R 182 inscribed
LUPU Andreea 1999 ROU CSM IASI
L 41 inscribed
LUTEA Tania 2001 ROU CSA Steaua Bucuresti
R 247 inscribed
MARTIS Sabina 2000 ROU CSA Steaua Bucuresti
R 97 inscribed
MATEI Maria 2001 ROU CS Dinamo Bucuresti
R 154 inscribed
PANTIS Ilinca 2003 ROU CS RIPOSTA
L 98 inscribed
RADU Ioana 2000 ROU CSS Unirea Iasi
R 125 inscribed
TIPISCA Catrinel 2000 ROU CSM IASI
R 144 inscribed
DROZD Dariya 2001 RUS
R 6 inscribed
ELKINA Anastasya 2000 RUS
R 36 inscribed
KLIUCHNIKOVA Alina 2001 RUS
R 57 inscribed
KOBZEVA Valeria 2001 RUS
R 20 inscribed
KOROLEVA Anna 1999 RUS
R 8 inscribed
KUDRYAEVA Anna 2000 RUS
R 27 inscribed
SHOROKHOVA Anastasia 2001 RUS
R 10 inscribed
VANKOVA Anna 2000 RUS
R 38 inscribed
ZINYUKHINA Mariya 2002 RUS
R 25 inscribed
LEE Kar Moon 2000 SGP SSP
R 69 inscribed
PEJIC Andjelika 2000 SRB MK Sindjelic, Kristiansand FK
R 290 inscribed
LEBEL Ariane 2000 SUI CEF Founex
R 134 inscribed
PELET Luna 2001 SUI THONON EC, CHCH Châtelaine
L 209 inscribed
JONSSON Mimmi 2001 SWE UFK Umeå
R 407 inscribed
LUNDGREN Ingrid 2000 SWE LUGI Lund
R 409 inscribed
CAKIR Aylin 2001 TUR Bursa Ferdi
R 72 inscribed
UNLUDAG Deniz Selin 2001 TUR Izmir Buyuksehir Bel SK
R 22 inscribed
BONDAR Oleksandra 2003 UKR Nikolaev
R 39 inscribed
DUBOVA Anna 2000 UKR Nikolaev
L 397 inscribed
GONTSOVA Daria 2002 UKR Nikolaev
R 147 inscribed
HNIDASHEVA Valeriia 2000 UKR Cherkasy
R 210 inscribed
PROCHENKO Valeriia 2001 UKR Nikolaev
R 61 inscribed
PYSARENKO Olena 2000 UKR KIEW
L 64 inscribed
SMIRNOVA Margarita 1999 UKR Musketeer Odessa
R 32 inscribed
KURTH Emily - GER TSV Bayer Dormagen R 344 cancelled  

154 Inscriptions, 0 pending, 1 cancelled

Athlete Federation lic N R
BUCHMANN Vivien 2002 GER TSG Eislingen R GER 16
HARTMANN Lea 2000 GER TSG Eislingen R GER 13
KRAMER Annette 2000 GER TSG Eislingen R GER 20
KUHN Shannen 2001 GER TSG Eislingen R GER 19
MÄSCHKE Clara 2002 GER TSG Eislingen R GER 18
TREFFKORN Celina 2001 GER TSG Eislingen L GER 24
FÖRSTER Evi 2000 GER TSV Bayer Dormagen R GER 17

7 Preinscriptions

Confirmed invitations

Referee / umpire B BUJDOSO Gergö GER Deutscher Fechter-Bund e.V.
Referee / umpire B MÖLLER Tom GER Deutscher Fechter-Bund e.V.

Sabre Men's U20 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
BENMAROUF Lokman 2001 ALG CSA Formation d'Oran
R 75 inscribed
BOUNABI Akram 1999 ALG Mouloudia Club d'Alger
R 33 inscribed
IZEM Adem Abdelhacib 2001 ALG DRBEE Alger Centre
R 111 inscribed
BENEDICT Nicolaus 2000 AUT FU Mödling
R 200 inscribed
CHIARI Lukas 2003 AUT Wiener SC
R 462 inscribed
AGHAKISHIYEV Javanshir 1999 AZE
R 48 inscribed
DE RIDDER Arne 2000 BEL SG de Klauwaerts
R 14 inscribed
HEMELSOET Elias 2001 BEL Confrerie Gent
R 241 inscribed
PROSSE Mael 2001 BEL CE Sabre Noir
R 197 inscribed
VAN DYCK Jasper 2001 BEL SG de Klauwaerts
R 303 inscribed
PINCHUK Maksim 1999 BLR SCAF RB
R 15 inscribed
SALLES Fabio 2002 BRA CAP Paulistano
R 121 inscribed
EFIMOV Hristo 2001 BUL
R 143 inscribed
GENOV Galin 2000 BUL Plovdiv BG
R 32 inscribed
RAIKIN Dimitar 2002 BUL Svechnikov
R 206 inscribed
STOYCHEV Todor 2003 BUL Svechnikov
R 344 inscribed
TONCHEV Teodor 2001 BUL CSKA
R 315 inscribed
TRAIKOV Daniel 2000 BUL Sparta
R 175 inscribed
TSVETKOV Dobromir 2000 BUL Plovdiv BG
R 440 inscribed
ZLATEV Velizar 2002 BUL
R 409 inscribed
ASHOUR Omar 2001 EGY
R 329 inscribed
MOATAZ Adham 2003 EGY
R 63 inscribed
MOATAZ Medhat 2000 EGY
R 23 inscribed
ARELLANO Francisco 2000 ESP CE SAM de Barcelona
R 261 inscribed
CABALLERO Rogelio 2001 ESP EHB-B
R 177 inscribed
FLOREZ Carlos 2001 ESP
R 129 inscribed
LOPEZ DE GUERENU Jorge 2000 ESP SAMA-M
R 58 inscribed
LOPEZ PLA Adria 2002 ESP EHB-B
R 459 inscribed
MESTRES Gabriel 1999 ESP CE SAM de Barcelona
R 238 inscribed
SOLER Pau 2001 ESP EHB-B
R 258 inscribed
VALLHONRAT Nil 1999 ESP CE SAM de Barcelona
R 341 inscribed
VICO Alejandro 2001 ESP
R 461 inscribed
BOUREAU Paco 2001 FRA PAU SECTION
R 64 inscribed
DESMONS Tanguy 2000 FRA ORLEANS CE
R 196 inscribed
DRUON Valentin 1999 FRA MOUVAL EC
R 443 inscribed
GERAUD Jules 2001 FRA TARBES ATE
R 36 inscribed
GLENADEL Duncan 2001 FRA PAU SECTION
R 244 inscribed
HUSTACHE Aime 2000 FRA
L 60 inscribed
JARRY Samuel 2001 FRA PAU SECTION
R 153 inscribed
LACAZE Alexandre 2003 FRA VINCENNES CE
L 330 inscribed
LEONE Samuel 1999 FRA LOUVIERS CE
R 68 inscribed
OLLIVIER Leandre 1999 FRA PARIS USM
R 248 inscribed
PERRIER Clement 1999 FRA GEMENOS
R 49 inscribed
SCHICKELE Florian 2000 FRA TARBES ATE
L 148 inscribed
BOORNE Samuel 2001 GBR
L 338 inscribed
CRAZE Jamie 1999 GBR Truro Fencing Club
R 71 inscribed
DOWSE Kieran 1999 GBR
L 413 inscribed
EDWARDS James 2000 GBR
R 92 inscribed
HALLIWELL Barnaby 2000 GBR Shakespeare Swords
R 53 inscribed
HAMILTON Zachary 1999 GBR Shakespeare Swords
R 141 inscribed
HOLDSWORTH Bertie 2000 GBR Truro Fencing Club
R 165 inscribed
LE MAITRE Alexander 2000 GBR Guernsey Fencing Club
R 299 inscribed
LLEWELLYN Ethan 1999 GBR
R 351 inscribed
MATRICCIANI Noah 2000 GBR
L 332 inscribed
REN Ian 2001 GBR Russell Swords
R 89 inscribed
RICHARDS II Julian 2001 GBR Bergens FK
R 100 inscribed
ROBERTSON Ewan 2001 GBR Salle Ossian
R 442 inscribed
RETCHIA Vaja 1999 GEO FC Kutaisi
R 61 inscribed
SHENGELIA Nika 1999 GEO FC Tbilisi
L 31 inscribed
DEGEN Adrian 1999 GER TSG Eislingen
R 204 inscribed
DISLER Julian 2001 GER Fechtzentrum Solingen
R 235 inscribed
FRIEDHEIM Stefan 2000 GER TSV Bayer Dormagen
R 54 inscribed
HAAG Louis 2000 GER FC Tauberbischofsheim
R 52 inscribed
HEATHCOCK Antonio 2002 GER TSG Eislingen
R 26 inscribed
NALEWAJA Tim 2000 GER TSV Bayer Dormagen
L 237 inscribed
ROMMELSPACHER Ralph 1999 GER TSG Eislingen
R 242 inscribed
SCHLAFFER Leon 2000 GER TSV Bayer Dormagen
R 38 inscribed
SCHMITZ Peter 2001 GER Fechtzentrum Solingen
R 212 inscribed
SEEFELD Eric Simon 2001 GER Fechtzentrum Solingen
R 176 inscribed
WENNEMAR Bas 1999 GER TSV Bayer Dormagen
R 30 inscribed
FLORATOS Gerasimos 2001 GRE A.O. PERSEAS
R 208 inscribed
BAAKEN Matyas 2001 HUN KRVSE
R 215 inscribed
BAAKEN Solt 2002 HUN Kertvaros
R 451 inscribed
FROHLICH Balint 2001 HUN BVSC
R 136 inscribed
GYORGY Lehel 1999 HUN UTE
R 62 inscribed
HORVATH Gergo 2002 HUN Vasas
R 169 inscribed
HUNYADY Bendeguz 2001 HUN Vasas
R 321 inscribed
HUNYADY Daniel 2003 HUN Vasas
R 432 inscribed
KAISER Balazs 2001 HUN UTE
R 98 inscribed
KIS-TAMAS Bence 2002 HUN Vasas
R 354 inscribed
KOTI Lorand 2000 HUN Karpati
R 283 inscribed
KOZMANOVICS Gabor 1999 HUN UTE
R 162 inscribed
NAGY Kristof 2001 HUN UTE
R 171 inscribed
NOSEDA Szabolcs 2001 HUN Szigetszentmiklos
R 105 inscribed
ONDRIK Konrad 2003 HUN BVSC
R 357 inscribed
PAPAI Roland 2001 HUN
R --- inscribed
PINTER Levente 2002 HUN Szigetszentmiklos
R 327 inscribed
RABB Krisztian 2001 HUN Vasas
L 18 inscribed
SZANTO Zoltan 2002 HUN Vasas
R 438 inscribed
SZLAMA Vilmos 1999 HUN Szigetszentmiklos
R 233 inscribed
URBAN Tamas 2001 HUN BVSC
R 41 inscribed
HEGARTY Christian 1999 IRL
R 466 inscribed
KRISTJANSSON Franklin Ernir 2002 ISL
R 450 inscribed
MAGNUSSON Daniel Hugi 2001 ISL FH Hafnarfjordur
R 398 inscribed
MATEEV Andri Nikolaysson 2000 ISL FC Reykjavik
R 142 inscribed
CASTELLANI Edoardo 2000 ITA
R 194 inscribed
CEDERLE Matteo 1999 ITA
L 74 inscribed
FERIOLI Nico 1999 ITA
R 146 inscribed
FIORETTO Luca 2000 ITA
L 29 inscribed
FRANCIOSA Daniele 2001 ITA
R 72 inscribed
GALLO Michele 2001 ITA
R 12 inscribed
MIGNUZZI Giacomo 1999 ITA
R 7 inscribed
NERI Matteo 1999 ITA
R 3 inscribed
NIGRI Alberto 2001 ITA
R 131 inscribed
REA Mattia 2001 ITA
R 124 inscribed
ROMA Lorenzo 2000 ITA
R 1 inscribed
SCISCIOLO Fabrizio Maria 1999 ITA
R 90 inscribed
KASHIWAGI Jiri 1999 JPN
R 158 inscribed
MIZUNO Tomoyuki 1999 JPN
R 427 inscribed
NARITA Takenori 2000 JPN
R 352 inscribed
YAMAMOTO Shintaro 1999 JPN
R 325 inscribed
LEE Donghyun 2004 KOR
R 335 inscribed
NA Minuk 2003 KOR
R 356 inscribed
ALFADHLI Mohammed 2003 KUW SHA
R 13 inscribed
BUSER Jimi 2000 NED T.S.V. Rapier
R 400 inscribed
BIALECKI Cezary 1999 POL MUKS VICTOR
R 163 inscribed
BRONISZEWSKI Jakub 2001 POL MUKS VICTOR
R 170 inscribed
CZAJKOWSKI Ksawery 2001 POL Kolejarz 24 Katowice
R 358 inscribed
LADEMANN Karol 1999 POL AZS AWF Warszawa
R 51 inscribed
LIPINSKI Marcin 2000 POL Zaglebiowski Klub Szerm
R 107 inscribed
NOWAK Franciszek 2001 POL AZS AWF Warszawa
R 239 inscribed
SOSULSKI Piotr 2000 POL Zaglebiowski Klub Szerm
R 305 inscribed
SZCZEPANIK Piotr 2000 POL MUKS VICTOR
R 46 inscribed
ZIARNOWSKI Rafal 1999 POL Zaglebiowski Klub Szerm
R 301 inscribed
AILINCA Rares 2001 ROU CSM Brasov
R 59 inscribed
CIDU Matei 2000 ROU CSS Unirea Iasi
R 147 inscribed
DINCA Elton 2002 ROU CS RIPOSTA
R 291 inscribed
DRAGOMIR George 1999 ROU CSS Slobozia
R 4 inscribed
PASTIN Andrei 2001 ROU CS Dinamo Bucuresti
R 82 inscribed
STANESCU Razvan 2000 ROU CSS Slobozia
R 45 inscribed
ZMAU Alexandru 2001 ROU CSM IASI
R 214 inscribed
ALEXANYAN Edgar 2001 RUS
R 133 inscribed
KHALIMBEKOV Magamed 2001 RUS
R 44 inscribed
MERKUSHKIN Alexander 1999 RUS
L 99 inscribed
OSHESTOV Roman 1999 RUS
R 78 inscribed
POZDNYAKOV Vladislav 1999 RUS
R 8 inscribed
TEREKHOV Artem 2002 RUS
R 161 inscribed
TKACHEV Andrey 1999 RUS
R 47 inscribed
TSELYSHEV Artem 1999 RUS
R 16 inscribed
TYULYUKOV Kirill 2001 RUS
R 10 inscribed
KRAJNC Peter 2003 SLO SAB Kamnik
R 312 inscribed
ZAVIRSEK ZORZ Tei 2001 SLO SAB Kamnik
R 340 inscribed
PERROUD Adrien 1999 SUI CEF Founex
R 302 inscribed
PERROUD Rémi 2001 SUI CEF Founex
R 337 inscribed
SRINUALNAD Voragun 1999 THA
R 19 inscribed
BOHOVIN Bohdan 2001 UKR Nikolaev
R 174 inscribed
HUMEN Vasyl 2002 UKR KIEW
R 125 inscribed
KUMPANSKYI Oleksandr 1999 UKR Cherkasy
R 454 inscribed
LYFAR Anton 2000 UKR Cherkasy
R 441 inscribed
PYSARENKO Ivan 2000 UKR KIEW
R 69 inscribed
ROHOZIAN Mykhailo 2000 UKR KIEW
R 434 inscribed
ROZVAZHAIEV Alejandro 2003 UKR Nikolaev
R 464 inscribed
YEREMENKO Daniel 2001 UKR PSV Rostock
R 255 inscribed
STOYCHEV Todor - BUL R --- cancelled  
MEKA Valentin - GER TSV Bayer Dormagen L 93 cancelled  
FRIEDHEIM Stefan - SUI R --- cancelled  

153 Inscriptions, 0 pending, 3 cancelled

Athlete Federation lic N R
KALTER Felix 2001 GER CTG Koblenz L GER 16
MOGG Leopold 2000 GER CTG Koblenz R GER 22
KUZMIN Leon 2002 GER FC Tauberbischofsheim R GER 14
BECHER Pascal 2000 GER Fechtzentrum Solingen R GER 15
KOCHENDÖRFER Ben 2002 GER Fechtzentrum Solingen R GER 20
VON BUCH Simon 2003 GER TSG Eislingen R GER 23
METHNER Philipp-Bernd 2004 GER TSV Bayer Dormagen R GER 21
SPRINGER Colm 2000 GER TSV Bayer Dormagen R GER 17

8 Preinscriptions

Confirmed invitations

Referee / umpire B ENACHE-MIJA Bianca GER Deutscher Fechter-Bund e.V.
Referee / umpire B KLUGER Vincent GER Deutscher Fechter-Bund e.V.