Back to list

Heidenheimer Pokal
GER Heidenheim
January 10, 2019 - January 11, 2019

Epee Men's Senior Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
DOMINGUEZ Jose Felix 1983 ARG
R 107 inscribed
TACCANI Alessandro 1992 ARG
R 157 inscribed
LUGONES RUGGERI Jesus Andres 1991 ARG ANGERS SCO
R 17 inscribed
ENGLISH Alexander 2000 AUS
L 454 inscribed
HAYES Isaac 1998 AUS
R 935 inscribed
RADFORD Kristian 1989 AUS
R 261 inscribed
SCHALLER Martin 1970 AUT TI Innsbruck
R 1046 inscribed
MÜLLER Luis 1998 AUT FTSJF Feldkirch
R 787 inscribed
HOFER Nikolaus 1985 AUT FU Linz
L 527 inscribed
MAHRINGER Josef 1997 AUT FU Linz
L 114 inscribed
PUCHACHER Lukas 1996 AUT KAC Klagenfurt
R 814 inscribed
KRAHER Martin 1998 AUT OÖ Landesfechtklub
R 532 inscribed
BUREZ Olivier 1991 BEL
R 1029 inscribed
PONCIN Nicolas 1998 BEL
R 390 inscribed
HAMOLINE Gautier 1995 BEL CE Braine Alleud
R 487 inscribed
LOYOLA Neisser 1998 BEL CE Pommeau d Or
R 175 inscribed
BAEKELANDT Maxime 1994 BEL Confrerie Gent
R 426 inscribed
BLOMMAERT Felix 1998 BEL Confrerie Gent
R 563 inscribed
AVAERT Arnaud 1980 BEL CE Damocles, Maison de l Escrime
R 418 inscribed
BERNARD Florian 1991 BEL Maison de l Escrime
R 928 inscribed
BOULANGE Nicolas 1984 BEL Maison de l Escrime
R 1034 inscribed
HUSSON Geoffroy 1993 BEL Maison de l Escrime
R 408 inscribed
DUBOUSKI Pavel 1997 BLR
L 858 inscribed
BAROUSKI Dzmitry 1991 BLR SC TUFB
R 892 inscribed
KARPOV Viacheslav 1997 BLR SCAF RB
R 1044 inscribed
PAULOUSKI Dzianis 1996 BLR SCAF RB
L 249 inscribed
BALLIVIAN Jose Fernando 1999 BOL
R 1049 inscribed
CAMARGO Alexandre 1999 BRA AMK Mestre Kato
L 103 inscribed
LAZAROTO Fabrizio 1999 BRA AMK Mestre Kato
R 399 inscribed
SCHWANTES Athos 1985 BRA AMK Mestre Kato
R 109 inscribed
BUSNARDO Lucas 2004 BRA ECP Pinheiros
R 508 inscribed
FERREIRA Nicolas 1992 BRA ECP Pinheiros
R 139 inscribed
GRUNHAUSER Richard 1991 BRA ECP Pinheiros
R 350 inscribed
ROUSEV Rosislav 1986 BUL
R 719 inscribed
HAREL Jason 1994 CAN
R 577 inscribed
FAFARD Fynn 2000 CAN
R 353 inscribed
SHI Gaofeng 1992 CHN
R 65 inscribed
YU Lefan 1998 CHN
R 257 inscribed
LAN Minghao 1996 CHN
R 47 inscribed
SONG Hongjie 1996 CHN
L 97 inscribed
WANG Zijie 1996 CHN
R 57 inscribed
XUE Yangdong 1996 CHN
L 126 inscribed
ZHAO Yufeng 1996 CHN
R 236 inscribed
ZHU Haiyu 1997 CHN
L 233 inscribed
CAMPOS ZARATE Andres Felipe 1983 COL
R 187 inscribed
COQUECO Gustavo 1985 COL
R 159 inscribed
LOMBANA MARTINEZ Simon 2002 COL
R 425 inscribed
RODRIGUEZ John Edison 1991 COL ST GRATIEN
L 33 inscribed
MOHR FALLAS Konrad 1997 CRC
R 1030 inscribed
HOYER Martin 1967 CZE
R 427 inscribed
JURKA Jakub 1999 CZE Dukla Olomouc
L 53 inscribed
BERAN Jiri 1982 CZE SC Praha
R 92 inscribed
CAPEK Martin 1983 CZE SC Praha
R 60 inscribed
D'AMICO Kristian 1997 CZE SC Praha
R 537 inscribed
CUPR Michal 1991 CZE Slavoj Litomerice
R 252 inscribed
RUBES Martin 1996 CZE TJ Lokomotiva Karlovy Vary
R 95 inscribed
POKORNY Richard 1991 CZE USK Praha
L 216 inscribed
JØRGENSEN Patrick 1991 DEN Hellerup FK
R 29 inscribed
LINNEMANN Christian Schack 1997 DEN Hellerup FK
L 315 inscribed
OLSEN Johannes Kristian 1997 DEN Hellerup FK
R 565 inscribed
ROBL Troels Christian 1993 DEN Hellerup FK
R 130 inscribed
VON DER OSTEN Frederik 1993 DEN Hellerup FK
R 87 inscribed
KNUDSEN Kenneth 1997 DEN KFK Kalundborg
R 253 inscribed
ELSAGHIR Ahmed 1986 EGY
R 394 inscribed
ELSOKKARY Ahmad 1997 EGY
L 41 inscribed
FAYEZ Ayman 1991 EGY
R 442 inscribed
MOHSEN Mahmoud 1995 EGY
L 80 inscribed
CASADO Elias 1991 ESP
R 313 inscribed
MIGALLON Guillermo 1993 ESP COE-M
R 345 inscribed
ROMERO Juan Pedro 1992 ESP CEP-M
R 377 inscribed
PEREIRA Yulen 1995 ESP COE-M
R 10 inscribed
FERNANDEZ PEREZ Javier 1998 ESP SAE-M
R 417 inscribed
BARGUES Manuel 1995 ESP SAES-BU
R 67 inscribed
IBANEZ Alvaro 1995 ESP SAES-BU
R 62 inscribed
ANDREU ALMANSA Marc 1996 ESP SEA-T
L 437 inscribed
FABREGAT Angel 1996 ESP SEA-T
R 121 inscribed
GAVALDA Eugeni 1996 ESP SEA-T
R 360 inscribed
GONELL Gerard 2000 ESP SEA-T
L 504 inscribed
SALM Juri 1984 EST
R 172 inscribed
PRIINITS Sten 1987 EST En Garde Haapsalu
R 69 inscribed
TURNAU Peeter 1994 EST En Garde Haapsalu
R 108 inscribed
BOBROV Ilian 2000 EST SBSK Draakon
R 365 inscribed
GEDZO Andzej 1999 EST SBSK Draakon
R 481 inscribed
ESKOV Ruslan 1998 EST Tartu Kalev
L 269 inscribed
SAAVALAINEN Ellis 1998 FIN Espoon Miekkailijat
R 422 inscribed
TAURIAINEN Topias 1999 FIN Espoon Miekkailijat
R 242 inscribed
NUOTIO Tatu 1994 FIN Habda Helsinki
R 429 inscribed
PAAVOLAINEN Jaakko 1996 FIN Helsingin Miekkailijat
R 149 inscribed
VUORINEN Niko 1989 FIN Helsingin Miekkailijat
R 39 inscribed
BON Gregory 1996 FRA AMIENS CE
R 250 inscribed
CONRAD Nicolas 1997 FRA AMIENS CE
R 370 inscribed
DORIGO Clement 1997 FRA AMIENS CE
R 152 inscribed
CANNONE Romain 1997 FRA COLMAR SR
R 72 inscribed
BARDENET Alexandre 1990 FRA ESCRIME RODEZ AVEYRON
R 26 inscribed
GUSTIN Ronan 1987 FRA LEVALLOIS
R 36 inscribed
ALLEGRE Paul 1996 FRA NEVERS CE, SES Sion
R 116 inscribed
MIDELTON Luidgi 1998 FRA PETIT BOURG
R 81 inscribed
FAVA Alex 1989 FRA ST GRATIEN
R 27 inscribed
LOPEZ POURTIER Nelson 1995 FRA ST GRATIEN
R 262 inscribed
PHILIPPE Arthur 1999 FRA ST GRATIEN
L 191 inscribed
CORRENTI Baptiste 1994 FRA TRAPPES
R 226 inscribed
ALI Idiris 1995 GBR
R 473 inscribed
EAST William 1999 GBR
R 1017 inscribed
MAYNARD Calum 1993 GBR
R 611 inscribed
MILNER Maxton 1992 GBR
L 398 inscribed
NICHOLS Harrison 1996 GBR
R 118 inscribed
MARSH Philip 1994 GBR Bath Sword Club
L 148 inscribed
SANCHEZ-LETHEM Paul James 1994 GBR Brixton FC
R 346 inscribed
GROVER Elliott 1994 GBR Haverstock FC
R 230 inscribed
FREWIN James 1993 GBR Redhill and Reigate EC
R 997 inscribed
BITSCH Peter 1996 GER Darmstädter FC
R 431 inscribed
WIESEMANN Johannes 1990 GER Darmstädter FC
R 1040 inscribed
HALLER Rudolf 1991 GER FC Leipzig
R 479 inscribed
BODOCZI Nikolaus 1993 GER FC Offenbach
R 174 inscribed
SCHMIDT Richard 1992 GER FC Offenbach
L 32 inscribed
BRAUN Rico 1997 GER FC Tauberbischofsheim
R 280 inscribed
HOCH André 1998 GER FC Tauberbischofsheim
L 362 inscribed
UNTERHAUSER Samuel 1997 GER FC Tauberbischofsheim
L 436 inscribed
KNEIST Toni 1984 GER FC Offenbach
L 263 inscribed
MULTERER Niklas 1988 GER Heidenheimer SB
R 143 inscribed
REIN Stephan 1988 GER Heidenheimer SB
L 66 inscribed
KULOZIK Julian 1997 GER MTV München
R 430 inscribed
WECKERLE Tobias 2000 GER SV Böblingen
L 441 inscribed
RIEDEL Alexander 1995 GER SV Waldkirch, SEB Basel
R 369 inscribed
GECKELER Dominik 2000 GER TSG Reutlingen
R 1026 inscribed
LINDENMANN Bastian 1990 GER TSG Reutlingen
R 519 inscribed
BELLMANN Lukas 1995 GER TSV Bayer 04 Leverkusen
R 31 inscribed
BRINKMANN Marco 1997 GER TSV Bayer 04 Leverkusen
L 91 inscribed
HERZBERG Fabian 1988 GER TSV Bayer 04 Leverkusen
R 217 inscribed
JORDAN René 1998 GER TSV Bayer 04 Leverkusen
R 526 inscribed
TSOKAS Nikolaos 1995 GRE O.X.I.FLORINAS
R 870 inscribed
KAVVADIAS Savvas 1992 GRE P.A.O. ATHENS
R 317 inscribed
FONG Hoi Sun 1993 HKG
R 37 inscribed
CHAU Chak Hin Nicholas 1995 HKG
R 246 inscribed
HO Wai Hang 1996 HKG
R 154 inscribed
LAI Clarence Ka Tsun 1991 HKG
L 223 inscribed
NG Ho Tin 1996 HKG
L 73 inscribed
WONG Kevin 1996 HKG
L 419 inscribed
REDLI Andras 1983 HUN Balaton
R 18 inscribed
SIKLOSI Gergely 1997 HUN Balaton
R 49 inscribed
CHO TAEUN Sandor 1995 HUN BHSE
R 282 inscribed
SOMFAI Peter 1980 HUN BHSE
R 140 inscribed
ANDRASFI Tibor 1999 HUN BVSC
R 58 inscribed
BERTA Daniel 1994 HUN PTE-PEAC
L 101 inscribed
PETERDI Andras 1988 HUN PTE-PEAC
R 98 inscribed
BANYAI Botond 1999 HUN Vasas
R 416 inscribed
BANYAI Zsombor 1996 HUN Vasas
L 75 inscribed
KOCH Mate Tamas 1999 HUN Vasas
R 68 inscribed
NAGY David 1999 HUN Vasas
R 88 inscribed
KISS Gergo 1993 HUN ZVE
R 265 inscribed
BESKIN Grigori 1987 ISR FFF Stockholm
R 55 inscribed
VINNICKY Ariel 1995 ISR Hapoel Ashkelon
R 528 inscribed
FREILICH Yuval Shalom 1995 ISR Hapoel Kfar-Saba
L 40 inscribed
HARPER Ido 1991 ISR Hapoel Kfar-Saba
R 22 inscribed
LIS Daniel 1988 ISR Hapoel Kfar-Saba
R 183 inscribed
YARINOVSKY Tomer 2001 ISR Hapoel Kfar-Saba
R 998 inscribed
FRIDMAN Daniel 1996 ISR Maccabi Jerusalem
R 1000 inscribed
GALPER Stanislav 1999 ISR Maccabi Jerusalem
L 229 inscribed
GAROZZO Enrico 1989 ITA
R 43 inscribed
PIZZO Paolo 1983 ITA
R 61 inscribed
SANTARELLI Andrea 1993 ITA
R 13 inscribed
VISMARA Federico 1997 ITA
R 21 inscribed
BUZZI Lorenzo 1994 ITA AS Marchesa Torino
R 224 inscribed
DE MOLA Daniel 1999 ITA AS Marchesa Torino
R 349 inscribed
MARENCO Federico 1998 ITA AS Marchesa Torino
R 316 inscribed
BUZZACCHINO Gianpaolo 1999 ITA CATANIA SCHERMA
L 533 inscribed
FICHERA Marco 1993 ITA CS Acireale
R 14 inscribed
CUOMO Valerio 1998 ITA CS Partenopeo
R 99 inscribed
CIMINI Gabriele 1994 ITA CS Pisa Di Ciolo
R 12 inscribed
DI VEROLI Davide 2001 ITA G. VERNE SCHERMA
L 44 inscribed
FURUTA Ikuo 1997 JPN
R 1016 inscribed
MURAKAMI Satoki 1991 JPN
R 281 inscribed
ITO Inochi 1990 JPN
L 160 inscribed
KANO Koki 1997 JPN
R 6 inscribed
KOMATA Akira 1998 JPN
R 276 inscribed
MINOBE Kazuyasu 1987 JPN
L 2 inscribed
MURAYAMA Kentaro 1998 JPN
R 400 inscribed
NINOMIYA Kosuke 1998 JPN
R 321 inscribed
TAJIRI Kodai 1999 JPN
L 190 inscribed
UYAMA Satoru 1991 JPN
R 46 inscribed
YAMADA Masaru 1994 JPN
R 54 inscribed
ADAIKIN Dmitriy 1994 KAZ
R 146 inscribed
ALEXANIN Dmitriy 1991 KAZ
L 5 inscribed
ALIMZHANOV Elmir 1986 KAZ
R 71 inscribed
DERYABIN Ivan 1993 KAZ
L 189 inscribed
KURBANOV Ruslan 1991 KAZ
R 96 inscribed
SHARLAIMOV Vadim 1996 KAZ
R 131 inscribed
PETROV Roman 1991 KGZ
R 502 inscribed
KIM Kyungsuk 1982 KOR
R --- inscribed
KIM Sangmin 1986 KOR
R 86 inscribed
KWEON Youngjun 1987 KOR
R 24 inscribed
KIM Myeongki 1998 KOR
R 120 inscribed
NA Jongkwan 1992 KOR
R 106 inscribed
SON Minseong 1999 KOR
L 165 inscribed
SON Taejin 1996 KOR
L 371 inscribed
YE Donggeun 1997 KOR
L 395 inscribed
ALHUSSAIN Ahmad Abbas I. 1996 KSA
R 318 inscribed
ALSHATTI Abdulaziz 1990 KUW
R 176 inscribed
ALBELOUSHI Abdullah 1993 KUW
R 952 inscribed
KAMAL Hussain 1991 KUW
L 946 inscribed
KULESOVS Vadims 1992 LAT FC Grunewald
R 1050 inscribed
KALININAS Leonardas 2000 LTU
L 484 inscribed
MAKAROVAS Tomas 1985 LTU
R 331 inscribed
MARKEVICIUS Povilas 1998 LTU Gintarine spaga
R 692 inscribed
GIANNOTTE Flavio 1995 LUX CE Sud
R 180 inscribed
EL HAOUARI Abdelkarim 1993 MAR
R 493 inscribed
ELKORD Houssam 1993 MAR LEVALLOIS
R 30 inscribed
RAMI Aissam 1975 MAR ST GRATIEN
R 434 inscribed
PACHECO Edgar Elier 1997 MEX
R 1051 inscribed
DIABATE Keletigui Julien 1996 MLI BONDY AS
L 78 inscribed
GUNPUT Satya 1991 MRI Leon Paul Epee Club
R 125 inscribed
TULEN Rafael 1997 NED s.v. Scaramouche
R 177 inscribed
POSTMA Randy 1999 NED FC Almere
L 328 inscribed
DE WIJN Zoa 1995 NED MSV Zeemacht
R 996 inscribed
VAN NUNEN David 1995 NED s.v. Pallós
R 268 inscribed
DERKSEN Ruben 2000 NED s.v. Scaramouche
R 1019 inscribed
TULEN Tristan 1991 NED s.v. Scaramouche
L 23 inscribed
KEPPEL Colin 1998 NED SC Den Bosch
R 323 inscribed
VERWIJLEN Bas 1983 NED SC Den Bosch
R 20 inscribed
DAHLBO Benjamin 2001 NOR Njård Fekting
R 548 inscribed
GROSSE Arthur 2001 NOR Njård Fekting
L 471 inscribed
HILLESTAD Ludvig 1988 NOR Njård Fekting
R 478 inscribed
OGILVIE Sheldon 1998 NZL
L 1036 inscribed
GARCIA Eduardo 1998 PER
R 102 inscribed
ANTKIEWICZ Mateusz 1993 POL AZS AWF Katowice
R 56 inscribed
TRZEPIZUR Przemyslaw 1996 POL AZS AWF Katowice
R 720 inscribed
WENGLARCZYK Jan 1993 POL AZS AWF Katowice
R 432 inscribed
KOSTKA Karol 1986 POL AZS AWF Krakow
R 105 inscribed
ZAWROTNIAK Radoslaw 1981 POL AZS AWF Krakow
L 19 inscribed
BRONISZEWSKI Filip 1990 POL AZS AWF Wroclaw
R 363 inscribed
BIELEC Maciej 1997 POL KS Szpada Wroclaw
R 162 inscribed
OPALKA Michal 1997 POL KS Szpada Wroclaw
R 374 inscribed
MICHALAK Damian 1999 POL Piast Gliwice
R 231 inscribed
NYCZ Mateusz 1989 POL Piast Gliwice
R 79 inscribed
BRZOZOWSKI Seweryn 1992 POL St.Szerm Legia Warszawa
R 405 inscribed
KOLANCZYK Wojciech 1999 POL UKS PGK Srem Mroz Manieczki
L 364 inscribed
CANDEIAS Ricardo 1984 POR
R 150 inscribed
CRUZ Joao Rodrigo 1998 POR CAE
R 531 inscribed
ROD Max 1993 POR EBAI
L 167 inscribed
DABIJA Adrian 1997 ROU CS Dinamo Bucuresti
R 266 inscribed
MACSKA Adam 2000 ROU CS Satu Mare
L 341 inscribed
SZEP Marton 1998 ROU CS Satu Mare
L 999 inscribed
SZILAGYI Adrian Ciprian 1987 ROU CS Satu Mare
R 786 inscribed
SZILAGYI Balazs 2000 ROU CS Satu Mare
R 486 inscribed
TIMOCE Andrei 1989 ROU CSM Oradea
R 238 inscribed
SANER Harry 2000 RSA TFS Johannesburg
R 939 inscribed
SANER Jeremy 1998 RSA TFS Johannesburg
R 972 inscribed
TYCHLER Pavel 1998 RSA TFS Johannesburg
R 221 inscribed
KHODOS Sergey 1986 RUS
R 34 inscribed
KUROCHKIN Andrey 1996 RUS
R 193 inscribed
LIMAREV Ivan 1998 RUS
L 409 inscribed
ANOKHIN Vadim 1992 RUS Dinamo-Kazan
R 89 inscribed
BIDA Sergey 1993 RUS Dynamo Moskau
L 16 inscribed
CHICHEV Vladimir 1998 RUS Favorit Vyborg
R 466 inscribed
GLAZKOV Nikita 1992 RUS MGFSO
L 25 inscribed
BRUEV Georgiy 1997 RUS
R 50 inscribed
FARDZINOV Alan 1995 RUS
R 142 inscribed
GLEBKO Anton 1989 RUS
R 222 inscribed
GUSEV Dmitriy 1994 RUS
L 277 inscribed
SUKHOV Pavel 1988 RUS
R 52 inscribed
LEE Samson Mun Hou 1986 SGP Blade
L 112 inscribed
SOBOCAN Rok 1971 SLO
R 674 inscribed
OSWALD Charles-Eric 1996 SUI CEB Biel/Bienne
R 351 inscribed
PITTET Alexandre 1995 SUI CEB Biel/Bienne
L 100 inscribed
DAGANI Elia 1998 SUI LUG Lugano
R 254 inscribed
NIGGELER Michele 1992 SUI LUG Lugano
R 115 inscribed
HEINZER Max 1987 SUI SEB Basel
R 15 inscribed
STEFFEN Benjamin 1982 SUI SEB Basel
L 38 inscribed
WEBER Frederik 1997 SUI SEB Basel
R 278 inscribed
BAYARD Alexis 1996 SUI SES Sion
L 77 inscribed
METRAILLER Clément 1997 SUI SES Sion
R 256 inscribed
BRUNOLD Bruce 1992 SUI ZFC Zürich
L 338 inscribed
HATZ Nick 1998 SUI ZFC Zürich
L 232 inscribed
KUHN Georg 1992 SUI ZFC Zürich
R 239 inscribed
DUDUC Alex 1997 SVK BSK Bratislava
R 421 inscribed
LEWIN Johan 1998 SWE DIF Stockholm
R 587 inscribed
SVENSSON Jonathan 1999 SWE DIF Stockholm
R 389 inscribed
GUSTAVSSON Christian 1986 SWE FFF Stockholm
R 468 inscribed
MATTSSON Axel 1998 SWE FKC Karlskrona
R 407 inscribed
MANCEWICZ Bartlomiej 1999 SWE GoFK Visby
R 234 inscribed
ISLAS FLYGARE Linus 1998 SWE UF Uppsala
R 144 inscribed
ANUPONGKUNKIT Kantaphat 1991 THA
R --- inscribed
SONGPRAPHAI Wongsathon 1993 THA
L 205 inscribed
CHALOEMCHANEN Chinnaphat 2002 THA
R 444 inscribed
SINGKHAM Nattiphong 2001 THA
L 1043 inscribed
HEREY Anatolii 1989 UKR
R 171 inscribed
KHVOROST Maksym 1982 UKR
R 228 inscribed
MAKIIENKO Ievgen 1991 UKR
R 181 inscribed
MEDVEDIEV Vitalii 1983 UKR
R 219 inscribed
NIKISHIN Bogdan 1980 UKR
R 3 inscribed
REIZLIN Igor 1984 UKR
R 48 inscribed
TYMOSHENKO Ruslan 1990 UKR
R 330 inscribed
MYRGORODSKYI Ievgen 1986 UKR Kharkiv
R 412 inscribed
SVICHKAR Roman 1993 UKR Kharkiv
L 11 inscribed
SYCH Yan 1996 UKR Kharkiv
R 188 inscribed
STANKEVYCH Volodymyr 1995 UKR KIEW
R 83 inscribed
TARANENKO Yuriy 1994 UKR KIEW
R 151 inscribed
KURZ JORDAN Max 1998 URU
R 291 inscribed
BRATTON Benjamin 1985 USA
R 220 inscribed
HADZIC Alen 1991 USA
R 192 inscribed
KAULL James 1991 USA
R 145 inscribed
KRAFT Dennis 1986 USA
R 122 inscribed
RODNEY Adam 1985 USA
R 170 inscribed
TSINIS Alexander 1980 USA
L 279 inscribed
CANAUX Gabriel 1996 USA
R 343 inscribed
HOYLE Jacob 1994 USA
L 8 inscribed
MCDOWALD Curtis 1996 USA
R 9 inscribed
NOLLNER Dylan 1992 USA
R 235 inscribed
RAMIREZ Yeisser 1986 USA
R 368 inscribed
SIMMONS Ariel 1996 USA
R 312 inscribed
ALEKSANDROV Roman 1989 UZB
R 93 inscribed
ALIMOV Fayzulla 1998 UZB
R 45 inscribed
NURMATOV Javokhirbek 1997 UZB
R 163 inscribed
SOKOLOV Oleg 1984 UZB
R 76 inscribed
CAICEDO Fabian 1999 VEN
L 402 inscribed
LIMARDO Francisco 1987 VEN
R 63 inscribed
LIMARDO GASCON Ruben 1985 VEN
L 4 inscribed
LIMARDO Jesus 1996 VEN
R 90 inscribed
LUGO Grabiel 1996 VEN
R 59 inscribed
BONGARD Louis - GER TSV Bayer 04 Leverkusen R --- cancelled  
KULESOVS Vadims - LAT R --- cancelled  
LEJONKLOU Rickard - SWE ÖFFK Östersund R 794 cancelled  
SAVVA Fredrik - SWE ÖFFK Östersund R 712 cancelled  

319 Inscriptions, 0 pending, 4 cancelled

Athlete Federation lic N R
BUSNARDO Lucas 2004 BRA ECP Pinheiros R BRA 29
FERREIRA Nicolas 1992 BRA ECP Pinheiros R BRA 3
GRUNHAUSER Richard 1991 BRA ECP Pinheiros R BRA 4
DELARUE-BIZZINI Bernardo 1993 BRA SEB Basel, CMIL Rio de Janeiro R BRA 30
ENZMANN Jonas 2000 GER FC Leipzig L GER 31
HALLER Rudolf 1991 GER FC Leipzig R GER 25
FRÖSCHL Lucas 1998 GER FC Tauberbischofsheim R GER 30
MESZAROS Maximilian 1998 GER FC Tauberbischofsheim R GER 27
STUMPF Janek 1995 GER FC Tauberbischofsheim L GER 15
BECKER Philipp 1996 GER Heidelberger FC/TSG R., FCB Bern R GER 42
SCHMIER Robert 1994 GER Heidelberger FC/TSG R. R GER 29
KRAUSE Michael 1971 GER MTV München R GER 24
BERKEL Dominik 1997 GER TSV Bayer 04 Leverkusen R GER 52
BÜRGER Fabian 1993 GER TSV Bayer 04 Leverkusen R GER 37
KÄMEREIT Maximilian Rubens 2001 GER TSV Bayer 04 Leverkusen L GER 87
MÜLLER Dean 2000 GER TSV Bayer 04 Leverkusen R GER 34
STYN Robert 1995 GER TSV Bayer 04 Leverkusen R GER 32
MARKUS Daniel 1967 GER TV Augsburg R GER 48
TALAN Jan 2000 GER TV Augsburg R GER 62

15 Preinscriptions