KS Samorin (SVK)
Licensniveau | Disciplin | Gyldighedsperiode | ||
---|---|---|---|---|
International | FIE B | Fleuret | Aktiv | |
National | National | Kårde | Aktiv | |
National | National | Fleuret | replaced by higher licence | |
Zone | EFC C | Fleuret | Jan 1, 2019 | replaced by higher licence |
antal af dømte kampe (puljer/udslagning): | Dommer | Videodommer | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
(depends on data digitally provided by the tournament organizer - may not be complete) | Pulje | Direkte | Pulje | Direkte | |||||
Mar 23, 2024 | CZE | Brno |
EFC Sokol Cup U23 European Circuit |
Senior |
Fleuret 63 (3) |
Fleuret 11 (4) |
|||
Feb 3, 2024 | FRA 27 | Paris |
EFC Challenge CEP - Marathon European U14 Circuit |
U14 U17 |
Fleuret 25 (2) |
Fleuret 2 (1) |
|||
Jan 12, 2024 | SVK | Bratislava |
EFC 2024 Coupe du Danube U17 European Circuit |
U17 |
Fleuret 21 (1) |
Fleuret 8 (6) Kårde 4 (3) |
|||
Nov 18, 2023 | SVK | Bratislava |
EFC 46 Mémorial de Ferdinand De Martinengo U23 European Circuit |
Senior |
Fleuret 30 (2) Kårde 30 (2) |
Fleuret 8 (5) Kårde 4 (3) |
|||
Nov 11, 2023 | HUN | Budapest |
EFC Budapest Cup U17 European Circuit |
U17 |
Fleuret 36 (2) |
Fleuret 11 (7) |
|||
Oct 28, 2023 | AUT KÄ | Klagenfurt |
EFC Trofeo Maestro Dario Codarin U17 European Circuit |
U17 |
Kårde 14 (9) |
||||
Oct 14, 2023 | HUN | Budapest |
EFC Budapest Cup U17 European Circuit |
U17 |
Kårde 42 (2) |
Kårde 7 (4) |
|||
Sep 30, 2023 | SVK | Samorin |
EFC 31 Coupe de Samaria U17 European Circuit |
U17 |
Fleuret 21 (1) |
Fleuret 15 (8) |
|||
Mar 4, 2023 | CZE | Brno |
EFC Sokol Cup U23 European Circuit |
Senior |
Fleuret 21 (1) |
Fleuret 7 (4) |
|||
Jan 13, 2023 | SVK | Bratislava |
EFC 2023 Coupe du Danube U17 European Circuit |
U17 |
Fleuret 30 (2) |
Fleuret 9 (6) Kårde 8 (5) |
|||
Oct 29, 2022 | AUT KÄ | Klagenfurt |
EFC 2 Cup of Wörthersee 2022 U23 European Circuit |
Senior |
Kårde 42 (2) |
Kårde 11 (7) |
|||
Oct 28, 2022 | AUT KÄ | Klagenfurt |
EFC Trofeo Maestro Dario Codarin U17 European Circuit |
U17 |
Kårde 42 (2) |
Kårde 10 (6) |
|||
Oct 8, 2022 | HUN | Budapest |
EFC Budapest Cup U17 European Circuit |
U17 |
Kårde 15 (1) |
Kårde 9 (6) |
|||
Oct 1, 2022 | SVK | Samorin |
EFC 30 Coupe de Samaria U17 European Circuit |
U17 |
Fleuret 42 (2) |
Fleuret 11 (8) |
|||
Sep 10, 2022 | SVK | Bratislava |
FIE / EFC 45 Mémorial de Ferdinand De Martinengo Satellite Tournament / U23 European Circuit |
Senior |
Fleuret 8 (2) |
||||
Mar 26, 2022 | CZE | Brno |
EFC Sokol Cup U23 European Circuit |
Senior |
Fleuret 21 (1) |
Fleuret 5 (4) |
|||
Jan 14, 2022 | SVK | Bratislava |
EFC 2022 Coupe du Danube U17 European Circuit |
U17 |
Fleuret 21 (1) Kårde 42 (2) |
Fleuret 3 (2) Kårde 14 (8) |
|||
Nov 13, 2021 | HUN | Budapest |
EFC Budapest Cup U17 European Circuit |
U17 |
Fleuret 42 (2) |
Fleuret 10 (4) |
|||
Oct 2, 2021 | SVK | Samorin |
EFC 29 Coupe de Samaria U17 European Circuit |
U17 |
Fleuret 21 (1) |
Fleuret 12 (9) |
|||
Feb 8, 2020 | POL | Warszawa |
EFC 13 Witold Woyda's Foil U17 European Circuit |
U17 |
Fleuret 63 (3) |
Fleuret 11 (4) |
|||
Jan 10, 2020 | SVK | Bratislava |
EFC 2020 Coupe du Danube U17 European Circuit |
U17 |
Fleuret 21 (1) |
Fleuret 13 (9) |
|||
Dec 14, 2019 | GER ST | Halle |
EFC International Händel-Cup U17 European Circuit |
U17 |
Fleuret 42 (2) |
Fleuret 13 (8) |
|||
Nov 23, 2019 | AUT NÖ | Mödling |
EFC Fredi Grasnek Kadettenturnier U17 European Circuit |
U17 |
Fleuret 42 (2) |
Fleuret 10 (6) |
|||
Nov 9, 2019 | HUN | Budapest |
EFC Budapest Cup U17 European Circuit |
U17 |
Fleuret 84 (2) |
Fleuret 21 (7) |
|||
Oct 12, 2019 | SVK | Samorin |
EFC 28 Coupe de Samaria U17 European Circuit |
U17 |
Fleuret 42 (2) |
Fleuret 12 (9) |