Club Aramis (COL)
Licensniveau | Disciplin | Gyldighedsperiode | ||
---|---|---|---|---|
National | National B | Kårde | May 16, 2017 | Aktiv |
National | C National | Fleuret | May 16, 2017 | Aktiv |
antal af dømte kampe (puljer/udslagning): | Dommer | Videodommer | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
(depends on data digitally provided by the tournament organizer - may not be complete) | Pulje | Direkte | Pulje | Direkte | |||||
Feb 16, 2024 | COL | Colombia |
National Cup #3
Interligas |
M15 M17 M20 MAY |
Fleuret 37 (2) Kårde 45 (3) |
Fleuret 14 (5) Kårde 15 (4) |
|||
Dec 7, 2023 | COL | Valledupar | National Cup #2 | M15 M17 M20 MAY |
Fleuret 41 (3) Kårde 67 (2) |
Fleuret 17 (4) Kårde 15 (3) |
|||
Nov 18, 2023 | COL | Colombia | 22 Juegos Deportivos Nacionales Carlos Lleras Restrepo Eje Cafetero 2023 | MAY |
Fleuret 10 (1) |
Fleuret 7 (4) Kårde 4 (3) |
|||
Oct 14, 2023 | COL | Colombia |
National Cup #1
Interligas |
M15 M17 M20 MAY |
Fleuret 72 (2) |
Fleuret 21 (4) Kårde 5 (3) |
|||
Aug 6, 2023 | COL | Colombia | Grand Championships Nacional Senior | MAY |
Fleuret 36 (2) Kårde 30 (1) |
Fleuret 8 (5) Kårde 3 (2) Sabel 1 (1) |
|||
Aug 4, 2023 | COL | Colombia | Grand Championships National Junior | M15 M17 M20 |
Fleuret 21 (2) |
Fleuret 5 (4) |
|||
Aug 3, 2023 | COL | Colombia | Grand Youngster Championships National | M11 M13 M9 |
Fleuret 1 (1) |
||||
Jun 18, 2023 | COL | Colombia | National Youth Cup #3 | M11 M13 M9 MAY35 |
Fleuret 20 (1) |
Fleuret 15 (4) Kårde 2 (2) |
|||
Apr 22, 2023 | COL | Cali | National Elite Cup #1 | M15 M17 M20 MAY |
Fleuret 45 (2) |
Fleuret 18 (5) |
|||
Apr 2, 2023 | COL | Chia Cundinamarca | National Youth Cup #2 | M11 M13 M9 MAY |
Fleuret 10 (1) |
Fleuret 4 (3) Kårde 2 (2) |
|||
Feb 24, 2023 | COL | Bogotá | National Cup | M15 M17 M20 MAY |
Fleuret 10 (1) Kårde 15 (1) |
Fleuret 7 (4) Kårde 1 (1) |
|||
Jan 24, 2020 | COL | Bogotá | National Qualification Junior #2 | M11 M13 M15 M17 M20 M9 |
Fleuret 42 (1) Kårde 64 (1) |
Fleuret 13 (4) Kårde 1 (1) |
|||
Sep 21, 2019 | COL | Bogota | National Qualification Senior #6 | MAY |
Fleuret 28 (1) Kårde 15 (1) |
Fleuret 2 (2) Kårde 4 (3) |
|||
Aug 16, 2019 | COL | Tocancipa Cundinamarca | Grand Championships National Junior | M15 M17 M20 |
Fleuret 36 (2) Kårde 21 (1) |
Fleuret 9 (4) Kårde 5 (3) |
|||
Mar 23, 2019 | COL | CENTRO DE ALTO RENDIMIENTO | National Qualification Junior #2 | M11 M13 M15 M17 M20 M9 |
Fleuret 99 (3) Kårde 10 (1) |
Fleuret 29 (5) Kårde 5 (2) |
|||
Mar 9, 2019 | COL | CENTRO DE ALTO RENDIMIENTO | National Qualification Senior #3 | MAY |
Fleuret 20 (1) Kårde 15 (1) |
Fleuret 5 (4) Kårde 2 (2) |
|||
Dec 7, 2018 | COL | BOGOTA | Grand Championships National Junior | M15 M17 M20 |
Fleuret 10 (1) |
Fleuret 7 (3) Kårde 3 (2) |
|||
Dec 7, 2018 | COL | BOGOTA | Grand Youngster Championships National | M11 M13 M9 |
Fleuret 35 (3) Kårde 21 (1) |
Fleuret 7 (3) Kårde 2 (1) |