Licensniveau | Disciplin | Gyldighedsperiode | ||
---|---|---|---|---|
National | National | Fleuret | Jul 1, 2023 | Aktiv |
Regional | F Regional | Fleuret | senest Dec 17, 2022 | udløbet |
Regional | E Regional | Fleuret | Dec 17, 2022 senest Jun 30, 2023 | udløbet |
antal af dømte kampe (puljer/udslagning): | Dommer | Videodommer | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
(depends on data digitally provided by the tournament organizer - may not be complete) | Pulje | Direkte | Pulje | Direkte | |||||
Apr 6, 2024 | SWE SY | Borgholm | 2024 Swedish Championships U20 and veterans | U20 VET |
Fleuret 28 (1) Kårde 36 (1) |
Fleuret 4 (2) Kårde 2 (1) |
|||
Feb 24, 2024 | SWE ST | Stockholm |
EVF 2024 Stockholm International Veteran Open EVF Circuit |
O40 O50 O60 O70 |
Fleuret 7 (4) Kårde 4 (3) |
||||
Jan 27, 2024 | SWE | Göteborg |
EFC West Coast Challenge U17 European Circuit |
U17 |
Fleuret 36 (1) |
Fleuret 6 (4) |
|||
Jan 27, 2024 | SWE VS | Göteborg |
West Coast Challenge
International Youth Competitions |
U11 U13 U15 |
Fleuret 2 (1) |
||||
Dec 16, 2023 | SWE ST | Stockholm | 2023 Svenska mästerskapen lag | Seniorer |
Fleuret 3 (3) |
||||
Nov 25, 2023 | SWE SY | Helsingborg | 2023 Aramis Cup | Seniorer U11 U13 U15 U17 U20 |
Fleuret 36 (2) |
||||
Oct 14, 2023 | GBR | Manchester |
EFC Cadet Circuit U17 European Circuit |
U17 |
Fleuret 42 (2) |
Fleuret 12 (6) |
|||
Sep 16, 2023 | SWE ST | Stockholm |
2023 Challenge Bernadotte
Nordic Challenge 2023 |
Seniorer |
Kårde 42 (2) |
Kårde 4 (2) |
|||
Sep 2, 2023 | SWE ST | Stockholm | 2023 Coupe de Stockholm | Seniorer U11 U13 U15 U17 U20 |
Fleuret 61 (3) |
Fleuret 4 (3) |
|||
Mar 25, 2023 | SWE SY | Kalmar | 2023 Swedish Championships U20 | U20 |
Fleuret 28 (1) |
Fleuret 11 (5) |
|||
Dec 17, 2022 | SWE ST | Stockholm | 2022 Svenska mästerskapen lag | Seniorer |
Kårde 1 (1) |
||||
Nov 5, 2022 | SWE SY | Kalmar | 2022 Kanikowski Cup | Seniorer U11 U13 U15 U17 U20 |
Fleuret 12 (4) |
||||
Sep 3, 2022 | SWE ST | Stockholm | 2022 Coupe de Stockholm | Seniorer U11 U13 U15 U17 U20 |
Fleuret 4 (4) |
||||
Sep 25, 2021 | SWE ST | Stockholm | 2021 Challenge Bernadotte | Seniorer |
Kårde 6 (1) |
||||
Sep 12, 2020 | SWE ST | Stockholm | 2020 Djurgården Epee - World Fencing Day | Seniorer U15 U17 |
Kårde 25 (2) |
Kårde 8 (3) |
|||
Feb 15, 2020 | SWE ST | Stockholm |
2020 Challenge Bernadotte
Individuellt 15/2 & Lag 16/2 |
Seniorer | |||||
May 11, 2019 | SWE ST | Stockholm | 2019 S:t Erikscupen (6) | U11 U13 U15 U20 |
Kårde 70 (3) |
Kårde 8 (5) |