Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6. apr. 2019 - 6. apr. 2019 | Egrensis-Pokal | Marktredwitz | ||||||||
1 | N | HUMMEL Luzia | 2005 | F | GER | Musketier Marktredwitz (GER) | ||
21. apr. 2018 - 21. apr. 2018 | Egrensis-Pokal | Marktredwitz | ||||||||
1 | POHLKÖTTER Laetitia | 2004 | F | GER | Musketier Marktredwitz (GER) | |||
2 | SEIDEL Charlotte | 2004 | F | GER | KSZU Meiningen (GER) | |||
18. mar. 2017 - 18. mar. 2017 | Egrensis-Pokal | Marktredwitz | ||||||||
1 | HAMMERSCHMIDT Luisa | 2003 | F | GER | Medizin Bad Elster (GER) | |||
3. apr. 2016 - 3. apr. 2016 | Egrensis-Pokal | Marktredwitz | ||||||||
1 | ROTH Lucy | 2002 | F | GER | Medizin Bad Elster (GER) | |||
2 | HORNOVA Barbora | 2002 | F | CZE | TJ Lokomotiva Karlovy Vary (CZE) | |||
19. apr. 2015 - 19. apr. 2015 | Egrensis-Pokal | Marktredwitz | ||||||||
1 | CERVENKOVA Katerina | 2001 | F | CZE | SC Praha (CZE) | |||
2 | NICODEMUS Clara | 2001 | F | GER | TS Bayreuth (GER) | |||
3 | BLUMENTHALER Martha | 2001 | F | GER | Musketier Marktredwitz (GER) | |||
6. apr. 2014 - 6. apr. 2014 | Egrensis-Pokal | Marktredwitz | ||||||||
1 | LANDTE Constanze | 2000 | F | GER | MTV Saalfeld (GER) | |||
2 | EBERT Josefine | 2000 | F | GER | FC Oelsnitz (GER) | |||
3 | GRUNDMANN Theresa | 2000 | F | GER | TUS Osterburg Weida (GER) | |||
3 | ROTHSTEIN Lara | 2000 | F | GER | TV Augsburg (GER) | |||
17. mar. 2013 - 17. mar. 2013 | Egrensis-Pokal | Marktredwitz | ||||||||
1 | ASCHENBRENNER Franziska | 1999 | F | GER | [i] OSC München (GER) | |||
2 | SCHRÖDER Jenny | 1999 | F | GER | TSV Neu-Ulm (GER) | |||
3 | KLEIDON Anne | 1999 | F | GER | ASK München Süd (GER) | |||
3 | SEIDEWITZ Annalena | 1999 | F | GER | MTV München (GER) | |||
29. apr. 2012 - 29. apr. 2012 | Egrensis-Pokal | Marktredwitz | ||||||||
1 | SCHINDLER Clara | 1998 | F | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
2 | WENZLAFF Malin | 2000 | F | GER | MTV Saalfeld (GER) | |||
3 | BURIANOVA Sofie | 1999 | F | CZE | Sokol Dejvice (CZE) | |||
3 | KOPRUSAKOVA Lucie | 1998 | F | CZE | TJ Lokomotiva Karlovy Vary (CZE) | |||
8. maj 2011 - 8. maj 2011 | Egrensis-Pokal | Marktredwitz | ||||||||
1 | HATWIEGER Lea | 1997 | F | GER | TG Schweinfurt (GER) | |||
2 | BLUMENTHALER Charlotte | 1997 | F | GER | Musketier Marktredwitz (GER) | |||
3 | SCHINDLER Clara | 1998 | F | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
3 | SPERLING Laura | 1997 | F | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
3 | VOGEL Josana | 1998 | F | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
4 | KLIMKE Jasmin | 1997 | F | GER | Fechtclub Radebeul (GER) |