Foil Women's U20 Individuální | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | SPANGER-RIES Martine | 1997 | F | DEN | |||
2 | N | PATHARE Laura Margrethe | 1998 | F | DEN | Trekanten København (DEN) | ||
3 | N | GJELSTRUP Signe | 1998 | F | DEN | Varde FK (DEN) | ||
3 | N | SPANGER-RIES Augusta | 1997 | F | DEN | |||
5 | N | PASBO Thea | 1994 | F | DEN |
Foil Women's U20 Tým | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club |
---|
Foil Men's U20 Individuální | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | TSORONIS Alexander | 1993 | M | DEN | Trekanten København (DEN) | ||
2 | N | BERG Thomas Lerche | 1996 | M | DEN | Trekanten København (DEN) | ||
3 | N | RAHBEK Alexander Christian | 1995 | M | DEN | Hellerup FK (DEN) | ||
3 | N | DAHLIN Kolja | 1996 | M | DEN | Trekanten København (DEN) | ||
5 | N | REINDAHL Jeppe | 1992 | M | DEN | |||
5 | N | MEJLVANG Hans Christian | 1997 | M | DEN | |||
5 | N | FYNBOE Emil Jensen | 1993 | M | DEN | JAF Arhus (DEN) | ||
5 | N | GRUM-SCHWENSEN Thorlek | 1995 | M | DEN |
Foil Men's U20 Tým | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club |
---|
Epee Women's U20 Individuální | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club |
---|
Epee Women's U20 Tým | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club |
---|
Epee Men's U20 Individuální | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | VON DER OSTEN Frederik | 1993 | M | DEN | Hellerup FK (DEN) | ||
2 | N | EGELUND Alexander S. | 1993 | M | DEN | |||
3 | N | JAUERNIK Christian | 1994 | M | DEN | |||
3 | N | WIEGELL Mathias | 1992 | M | DEN | Hellerup FK (DEN) | ||
5 | N | ROBL Troels Christian | 1993 | M | DEN | Hellerup FK (DEN) | ||
5 | N | BERG Mads Peter | 1998 | M | DEN | Hellerup FK (DEN) | ||
5 | N | GAARDSTED Viktor Emil | 1994 | M | DEN | Hellerup FK (DEN) | ||
5 | N | OLSEN Johannes Kristian | 1997 | M | DEN | Hellerup FK (DEN) |
Epee Men's U20 Tým | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club |
---|
Sabre Women's U20 Individuální | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club |
---|
Sabre Men's U20 Individuální | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club |
---|
Sabre Mixed U20 Tým | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club |
---|