Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23. 3. 2024 - 25. 3. 2024 | Svenska mästerskapen för seniorer | Luleå | ||||||||
1 | N | BÄCKSTRÖM Ian | 2004 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | ||
2 | N | KASE Robin | 1992 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | ||
3 | N | KUTTI David | 2003 | M | SWE | LöFK Lidingö (SWE) | ||
3 | N | LUND Leonard | 1999 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | ||
22. 4. 2023 - 23. 4. 2023 | Svenska mästerskapen för seniorer och veteraner | Göteborg | ||||||||
1 | N | SVENSSON Jonathan | 1999 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | ||
2 | N | KASE Robin | 1992 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | ||
3 | N | BRANDBERG Hugo | 2005 | M | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | ||
3 | N | KUTTI David | 2003 | M | SWE | LöFK Lidingö (SWE) | ||
23. 4. 2022 - 24. 4. 2022 | Svenska mästerskapen för seniorer och veteraner | Uppsala | ||||||||
1 | N | ISLAS FLYGARE Linus | 1998 | M | SWE | UF Uppsala (SWE) | ||
2 | N | SVENSSON Jonathan | 1999 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | ||
3 | N | VON POST Joel | 2001 | M | SWE | MFFG Malmö (SWE) | ||
3 | N | WENDT Carl-Henrik | 1964 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | ||
28. 8. 2021 - 29. 8. 2021 | Svenska mästerskapen för seniorer | Kalmar | ||||||||
1 | N | SVENSSON Jonathan | 1999 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | ||
2 | N | BESKIN Grigori | 1987 | M | ISR | FFF Stockholm (SWE) | ||
3 | N | LUND Leonard | 1999 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | ||
3 | N | WENDT Carl-Henrik | 1964 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | ||
27. 4. 2019 - 28. 4. 2019 | Svenska mästerskapen för seniorer och veteraner | Stockholm | ||||||||
1 | N | ISLAS FLYGARE Linus | 1998 | M | SWE | UF Uppsala (SWE) | ||
2 | N | MATTSSON Axel | 1998 | M | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | ||
3 | N | ENARSSON Simon | 1984 | M | SWE | LjFK Ljungby (SWE) | ||
3 | N | LARSSON Richard | 1967 | M | SWE | MF19 Malmö (SWE) | ||
21. 4. 2018 - 22. 4. 2018 | Svenska mästerskapen för seniorer och veteraner | Gotland | ||||||||
1 | ISLAS FLYGARE Linus | 1998 | M | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
2 | WENDT Carl-Henrik | 1964 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | LARSSON Richard | 1967 | M | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
3 | MATTSSON Axel | 1998 | M | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
22. 4. 2017 - 23. 4. 2017 | Svenska mästerskapen för seniorer och veteraner | Örebro | ||||||||
1 | BESKIN Grigori | 1987 | M | ISR | FFF Stockholm (SWE) | |||
2 | HARMENBERG Karl | 1987 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | MANCEWICZ Bartlomiej | 1999 | M | SWE | GoFK Visby (SWE) | |||
3 | MATTSSON Axel | 1998 | M | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
23. 4. 2016 - 24. 4. 2016 | Svenska mästerskapen för seniorer och veteraner | Kalmar | ||||||||
1 | ISLAS FLYGARE Linus | 1998 | M | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
2 | MALMGREN Magnus | 1978 | M | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
3 | JOUFFRAY Jean-Baptiste | 1989 | M | FRA | DIF Stockholm (SWE) | |||
3 | VON PLATEN Philip | 1988 | M | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
18. 4. 2015 - 19. 4. 2015 | Svenska mästerskapen för seniorer och veteraner | Uppsala | ||||||||
1 | KASE Robin | 1992 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
2 | LARSSON Adam | 1977 | M | SWE | AFF Göteborg (SWE) | |||
3 | ISLAS FLYGARE Linus | 1998 | M | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
3 | LANDO TROTTEIN Remy | 1995 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3. 5. 2014 - 4. 5. 2014 | Svenska mästerskapen för seniorer och veteraner | Kalmar | ||||||||
1 | KASE Robin | 1992 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
2 | HARMENBERG Karl | 1987 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | LINDBLAD Lars | 1973 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | MARZANI Raffaello | 1990 | M | ITA | GoFK Visby (SWE) | |||
20. 4. 2013 - 21. 4. 2013 | Svenska mästerskapen för seniorer och veteraner | Karlskrona | ||||||||
1 | N | MALMGREN Magnus | 1978 | M | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | ||
2 | N | KASE Robin | 1992 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | ||
3 | N | BERGDAHL Erik | 1988 | M | SWE | A6 Jönköping (SWE) | ||
3 | N | LARSSON Adam | 1977 | M | SWE | AFF Göteborg (SWE) | ||
21. 4. 2012 - 22. 4. 2012 | Svenska mästerskapen för seniorer och veteraner | Uppsala | ||||||||
1 | VON PLATEN Philip | 1988 | M | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
2 | GOMEZ Andres | 1967 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | FORSSE Tor | 1972 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | HARMENBERG Karl | 1987 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
16. 4. 2011 - 17. 4. 2011 | Svenska mästerskapen för seniorer och veteraner | Göteborg | ||||||||
1 | FORSSE Tor | 1972 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
2 | FRISELL Carl | 1982 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
3 | FOGELBERG Paul | 1977 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | MALMGREN Magnus | 1978 | M | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
17. 4. 2010 - 18. 4. 2010 | Svenska mästerskapen för seniorer och veteraner | Kungsbacka | ||||||||
1 | ROSÉN Robert | 1978 | M | SWE | HFS Halmstad (SWE) | |||
2 | NERELL Magnus | 1977 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
3 | FORSSE Tor | 1972 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | WENDT Carl-Henrik | 1964 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
18. 4. 2009 - 19. 4. 2009 | Svenska mästerskapen för seniorer | Karlskrona | ||||||||
1 | SUNDMAN Joar | 1979 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
2 | FRISELL Carl | 1982 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
3 | LINDBÄCK Atle | 1984 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
3 | VON PLATEN Philip | 1988 | M | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
10. 5. 2008 - 11. 5. 2008 | Svenska mästerskapen för seniorer | Kungsbacka | ||||||||
1 | SUNDMAN Joar | 1979 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
2 | KASE Reine | 1983 | M | SWE | [i] UTL Stockholm (SWE) | |||
3 | SAMUELSSON Anton | 1990 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | VON PLATEN Philip | 1988 | M | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
5. 5. 2007 - 6. 5. 2007 | Svenska mästerskapen för seniorer och veteraner | Uppsala | ||||||||
1 | POP I. Adrian | 1968 | M | ROU | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
2 | BROLIN Robert | 1976 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
3 | NERELL Magnus | 1977 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
3 | SAMUELSSON Anton | 1990 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
22. 4. 2006 - 23. 4. 2006 | Svenska mästerskapen för seniorer | Uppsala | ||||||||
1 | FORSSE Tor | 1972 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
2 | POP I. Adrian | 1968 | M | ROU | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
3 | LUNDBLAD Tomas | 1967 | M | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
3 | SUNDMAN Joar | 1979 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
9. 4. 2005 - 10. 4. 2005 | Svenska mästerskapen för seniorer | Uppsala | ||||||||
1 | FOGELBERG Paul | 1977 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2 | FORSSE Tor | 1972 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | LUNDBLAD Tomas | 1967 | M | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
3 | MALMGREN Magnus | 1978 | M | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
24. 4. 2004 - 25. 4. 2004 | Svenska mästerskapen för seniorer | Uppsala | ||||||||
1 | BROLIN Robert | 1976 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
2 | LARSSON Adam | 1977 | M | SWE | AFF Göteborg (SWE) | |||
3 | HALLNER Fredrik | 1973 | M | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
3 | KASE Reine | 1983 | M | SWE | [i] UTL Stockholm (SWE) | |||
26. 4. 2003 - 27. 4. 2003 | Svenska mästerskapen för seniorer | Malmö | ||||||||
1 | MALMGREN Magnus | 1978 | M | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
2 | LARSSON Adam | 1977 | M | SWE | AFF Göteborg (SWE) | |||
3 | FOGELBERG Paul | 1977 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | FRISELL Carl | 1982 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
13. 4. 2002 - 14. 4. 2002 | Svenska mästerskapen för seniorer | Göteborg | ||||||||
1 | MALMGREN Magnus | 1978 | M | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
2 | FORSSE Tor | 1972 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | BROLIN Robert | 1976 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
3 | FOGELBERG Paul | 1977 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
26. 5. 2001 - 27. 5. 2001 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | MALMGREN Magnus | 1978 | M | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
2 | LARSSON Adam | 1977 | M | SWE | AFF Göteborg (SWE) | |||
3 | BROLIN Robert | 1976 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
3 | NERELL Magnus | 1977 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
27. 5. 2000 - 28. 5. 2000 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | BROLIN Robert | 1976 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
2 | DANIELSSON Per-Olov | 1968 | M | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
3 | FORSSE Tor | 1972 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | ORESTIG Per | 1982 | M | SWE | A6 Jönköping (SWE) | |||
29. 5. 1999 - 30. 5. 1999 | Svenska mästerskapen för seniorer | Uppsala | ||||||||
1 | HALLNER Fredrik | 1973 | M | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
2 | ASHRAFI Ehsan | 1973 | M | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
3 | GOMEZ Andres | 1967 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | VANKY Peter | 1968 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
9. 5. 1998 - 10. 5. 1998 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | VANKY Peter | 1968 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
2 | FORSSE Tor | 1972 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | BROLIN Robert | 1976 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
3 | HALLNER Fredrik | 1973 | M | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
26. 4. 1997 - 26. 4. 1997 | Svenska mästerskapen för seniorer | Göteborg | ||||||||
1 | HALLNER Fredrik | 1973 | M | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
2 | JOHANSSON Erik | 1974 | M | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
3 | SCHARPFF Lars | 1949 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | VANKY Peter | 1968 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
4. 5. 1996 - 4. 5. 1996 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | KERTES Andreas | 1969 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
2 | ASHRAFI Ehsan | 1973 | M | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
3 | GRANLER Oskar | 1972 | M | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | |||
3 | VANKY Peter | 1968 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
8. 4. 1995 - 8. 4. 1995 | Svenska mästerskapen för seniorer | Uppsala | ||||||||
1 | HALLNER Fredrik | 1973 | M | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
2 | SANDEGREN Ulf | 1964 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
3 | HAARLEM Christian | 1971 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
3 | NAVASARDIAN Armen | 1962 | M | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
21. 5. 1994 - 21. 5. 1994 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | AHLGREN Mats | 1967 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
2 | GOMEZ Andres | 1967 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | FORSLÖW Greger | 1961 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | KERTES Andreas | 1969 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
22. 5. 1993 - 22. 5. 1993 | Svenska mästerskapen för seniorer | Umeå | ||||||||
1 | GOMEZ Andres | 1967 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
2 | KERTES Andreas | 1969 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
3 | BERGSTRÖM Jerri | 1963 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
3 | LUNDBLAD Tomas | 1967 | M | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
23. 5. 1992 - 23. 5. 1992 | Svenska mästerskapen för seniorer | Göteborg | ||||||||
1 | AHLGREN Mats | 1967 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
2 | KERTES Andreas | 1969 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
3 | GOMEZ Andres | 1967 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | VANKY Peter | 1968 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
4. 5. 1991 - 4. 5. 1991 | Svenska mästerskapen för seniorer | Malmö | ||||||||
1 | BERGSTRÖM Jerri | 1963 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
2 | KERTES Andreas | 1969 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
3 | GOMEZ Andres | 1967 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
4 | TIVENIUS Jan | 1961 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
2. 6. 1990 - 2. 6. 1990 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | SANDEGREN Ulf | 1964 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
2 | VANKY Peter | 1968 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
3 | MODIGH Ulf | 1965 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
4 | LUNDBLAD Tomas | 1967 | M | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
3. 6. 1989 - 3. 6. 1989 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | BARVESTAD Peter | 1956 | M | SWE | KFK Kalmar (SWE) | |||
2 | SANDEGREN Ulf | 1964 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
3 | VANKY Peter | 1968 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
4 | ABRAHAMSSON Peter | 1966 | M | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
4. 6. 1988 - 4. 6. 1988 | Svenska mästerskapen för seniorer | Bjuv | ||||||||
1 | FORSLÖW Greger | 1961 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
2 | SANDEGREN Ulf | 1964 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
3 | BERGSTRÖM Jerri | 1963 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
4 | GOMEZ Andres | 1967 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
7. 6. 1987 - 7. 6. 1987 | Svenska mästerskapen för seniorer | Vallentuna | ||||||||
1 | BERGSTRÖM Jerri | 1963 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
2 | FORSLÖW Greger | 1961 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | DRAKENBERG Otto | 1966 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
4 | BERGDAHL Johan | 1962 | M | SWE | A6 Jönköping (SWE) | |||
7. 6. 1986 - 7. 6. 1986 | Svenska mästerskapen för seniorer | Göteborg | ||||||||
1 | BERGSTRÖM Jerri | 1963 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
2 | VÄGGÖ Björne | 1955 | M | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
3 | HELLICHIUS Harald | 1961 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
4 | HAGBERG Ulf | 1962 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
1. 6. 1985 - 1. 6. 1985 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | SANDEGREN Ulf | 1964 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
2 | BERGDAHL Johan | 1962 | M | SWE | A6 Jönköping (SWE) | |||
3 | BERGSTRÖM Jerri | 1963 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
3 | JOHNSSON Pierre | 1963 | M | SWE | LöFK Lidingö (SWE) | |||
19. 5. 1984 - 20. 5. 1984 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | MALMSTRÖM Bobby | 1962 | M | SWE | LUGI Lund (SWE) | |||
2 | BERGSTRÖM Jerri | 1963 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
3 | HARMENBERG Johan | 1954 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
4 | SANDEGREN Ulf | 1964 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
4. 6. 1983 - 4. 6. 1983 | Svenska mästerskapen för seniorer | Malmö | ||||||||
1 | LANDFORS Åke | 1959 | M | SWE | UFK Umeå (SWE) | |||
2 | MALMSTRÖM Bobby | 1962 | M | SWE | LUGI Lund (SWE) | |||
3 | HJERPE Kent | 1958 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
4 | BARVESTAD Peter | 1956 | M | SWE | KFK Kalmar (SWE) | |||
8. 5. 1982 - 8. 5. 1982 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | BARVESTAD Peter | 1956 | M | SWE | KFK Kalmar (SWE) | |||
2 | FORSLÖW Greger | 1961 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | VÄGGÖ Björne | 1955 | M | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
4 | BERGH Benny | 1956 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
23. 5. 1981 - 23. 5. 1981 | Svenska mästerskapen för seniorer | Göteborg | ||||||||
1 | VÄGGÖ Björne | 1955 | M | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
2 | PAHLEFORS Stefan | 1955 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
3 | HARMENBERG Johan | 1954 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
4 | MALKAR Göran | 1954 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
10. 5. 1980 - 10. 5. 1980 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | MALKAR Göran | 1954 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
2 | HÖGSTRÖM Leif | 1955 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
3 | HJERPE Kent | 1958 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
4 | ROSÉN Jonas | 1958 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
10. 6. 1979 - 10. 6. 1979 | Svenska mästerskapen för seniorer | Malmö | ||||||||
1 | HÖGSTRÖM Leif | 1955 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
2 | VÄGGÖ Björne | 1955 | M | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
3 | EDLING Rolf | 1943 | M | SWE | LUGI Lund (SWE) | |||
4 | HARMENBERG Johan | 1954 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3. 6. 1978 - 3. 6. 1978 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | VON ESSEN Carl | 1940 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
2 | MALKAR Göran | 1954 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
3 | PAHLEFORS Stefan | 1955 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
4 | HARMENBERG Johan | 1954 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
4. 6. 1977 - 4. 6. 1977 | Svenska mästerskapen för seniorer | Göteborg | ||||||||
1 | EDLING Rolf | 1943 | M | SWE | LUGI Lund (SWE) | |||
2 | HARMENBERG Johan | 1954 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | JACOBSON Hans | 1947 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
4 | ROSÉN Kaj | 1949 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
5. 6. 1976 - 5. 6. 1976 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | EDLING Rolf | 1943 | M | SWE | LUGI Lund (SWE) | |||
2 | FLODSTRÖM Göran | 1953 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
3 | HARMENBERG Johan | 1954 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
4 | VON ESSEN Carl | 1940 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
24. 5. 1975 - 24. 5. 1975 | Svenska mästerskapen för seniorer | Malmö | ||||||||
1 | EDLING Rolf | 1943 | M | SWE | LUGI Lund (SWE) | |||
2 | MALKAR Göran | 1954 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
3 | HÖGSTRÖM Leif | 1955 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
4 | ROSÉN Kaj | 1949 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
8. 6. 1974 - 8. 6. 1974 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | JACOBSON Hans | 1947 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
2 | ROSÉN Kaj | 1949 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
3 | FLODSTRÖM Göran | 1953 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
4 | EDLING Rolf | 1943 | M | SWE | LUGI Lund (SWE) | |||
2. 6. 1973 - 2. 6. 1973 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | VEANES Jaan | 1947 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
2 | VON ESSEN Carl | 1940 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
3 | FLODSTRÖM Göran | 1953 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
4 | ROSÉN Kaj | 1949 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
16. 6. 1972 - 16. 6. 1972 | Svenska mästerskapen för seniorer | Umeå | ||||||||
1 | JÖNSSON Orvar | 1950 | M | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
2 | EDLING Rolf | 1943 | M | SWE | LUGI Lund (SWE) | |||
3 | FLODSTRÖM Göran | 1953 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
4 | NYSTRÖM Jan | 1900 | M | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
12. 6. 1971 - 12. 6. 1971 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | SUNDBERG Per | 1949 | M | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
2 | JACOBSON Hans | 1947 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
3 | ABRAHAMSON Göran | 1931 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
4 | EDLING Rolf | 1943 | M | SWE | LUGI Lund (SWE) | |||
2. 5. 1970 - 2. 5. 1970 | Svenska mästerskapen för seniorer | Uppsala | ||||||||
1 | VON ESSEN Carl | 1940 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
2 | JÖNSSON Orvar | 1950 | M | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
3 | TOMTLUND Torbjörn | 1946 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
4 | JACOBSON Hans | 1947 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
14. 6. 1969 - 14. 6. 1969 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | EDLING Rolf | 1943 | M | SWE | LUGI Lund (SWE) | |||
2 | LARSSON Lars-Erik | 1944 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
3 | JÖNSSON Orvar | 1950 | M | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
4 | JACOBSON Hans | 1947 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
18. 5. 1968 - 18. 5. 1968 | Svenska mästerskapen för seniorer | Uppsala | ||||||||
1 | SÖRENSEN Dicki | 1940 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2 | LINDWALL Orvar | 1941 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
3 | EDLING Rolf | 1943 | M | SWE | LUGI Lund (SWE) | |||
4 | JACOBSON Hans | 1947 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
10. 6. 1967 - 10. 6. 1967 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | VON ESSEN Carl | 1940 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
2 | BROMS Carl-Erik | 1937 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | EDLING Rolf | 1943 | M | SWE | LUGI Lund (SWE) | |||
4 | ENGDAHL Carl-Wilhelm | 1926 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
11. 6. 1966 - 11. 6. 1966 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | BROMS Carl-Erik | 1937 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
2 | LAGERWALL Hans | 1941 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | SKOGH Jan | 1941 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
4 | LARSSON Lars-Erik | 1944 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
29. 5. 1965 - 29. 5. 1965 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | LING-VANNERUS Ulf | 1929 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
2 | LINDWALL Orvar | 1941 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
3 | ABRAHAMSON Göran | 1931 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
4 | ENGDAHL Carl-Wilhelm | 1926 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
27. 6. 1964 - 27. 6. 1964 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | GENESJÖ Ivar | 1931 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
2 | LINDWALL Orvar | 1941 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
3 | LAGERWALL Hans | 1941 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
4 | LARSSON Lars-Erik | 1944 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
22. 5. 1963 - 22. 5. 1963 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | LINDWALL Orvar | 1941 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
2 | GENESJÖ Ivar | 1931 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | ENGDAHL Carl-Wilhelm | 1926 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
4 | ABRAHAMSON Göran | 1931 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
1. 6. 1962 - 1. 6. 1962 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | LAGERWALL Hans | 1941 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2 | SANDWALL John | 1917 | M | SWE | [i] KA1 Vaxholm (SWE) | |||
3 | LINDWALL Orvar | 1941 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
4 | GENESJÖ Ivar | 1931 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
12. 5. 1961 - 12. 5. 1961 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | REHBINDER Berndt-Otto | 1918 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
2 | MAGNUSSON Lennart | 1924 | M | SWE | [i] KA1 Vaxholm (SWE) | |||
3 | LEWIN Ulf | 1937 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
4 | GENESJÖ Ivar | 1931 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
27. 5. 1960 - 27. 5. 1960 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | LAGERWALL Hans | 1941 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2 | REHBINDER Berndt-Otto | 1918 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
3 | NORDIN Henry | 1921 | M | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
4 | LING-VANNERUS Ulf | 1929 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
9. 5. 1959 - 9. 5. 1959 | Svenska mästerskapen för seniorer | Näsbypark | ||||||||
1 | CARLESON Per | 1917 | M | SWE | [i] KA1 Vaxholm (SWE) | |||
2 | GENESJÖ Ivar | 1931 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | NORDSTRÖM-BRUNES Anders | 1930 | M | SWE | SSIF Stockholm (SWE) | |||
4 | LINDWALL Orvar | 1941 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
13. 5. 1958 - 13. 5. 1958 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | REHBINDER Berndt-Otto | 1918 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
2 | FORSSELL Carl | 1917 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
3 | ABRAHAMSON Göran | 1931 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
4 | RYDSTRÖM Nils | 1921 | M | SWE | [i] KFIS Stockholm (SWE) | |||
7. 5. 1957 - 7. 5. 1957 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | CARLESON Per | 1917 | M | SWE | [i] KA1 Vaxholm (SWE) | |||
2 | FORSSELL Carl | 1917 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
3 | MAGNUSSON Lennart | 1924 | M | SWE | [i] KA1 Vaxholm (SWE) | |||
4 | NORDIN Henry | 1921 | M | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
8. 5. 1956 - 8. 5. 1956 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | MAGNUSSON Lennart | 1924 | M | SWE | [i] KA1 Vaxholm (SWE) | |||
2 | CARLESON Per | 1917 | M | SWE | [i] KA1 Vaxholm (SWE) | |||
3 | RYDSTRÖM Nils | 1921 | M | SWE | [i] KFIS Stockholm (SWE) | |||
4 | ERIKSSON Bo | 1922 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
17. 5. 1955 - 17. 5. 1955 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | SANDWALL John | 1917 | M | SWE | [i] KA1 Vaxholm (SWE) | |||
2 | CARLESON Per | 1917 | M | SWE | [i] KA1 Vaxholm (SWE) | |||
2 | REHBINDER Berndt-Otto | 1918 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
4 | JULIN Rolf | 1918 | M | SWE | [i] KFIS Stockholm (SWE) | |||
11. 5. 1954 - 11. 5. 1954 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | LJUNGQUIST Bengt | 1912 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
2 | RYDSTRÖM Nils | 1921 | M | SWE | [i] KFIS Stockholm (SWE) | |||
3 | REHBINDER Berndt-Otto | 1918 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
4 | FAHLMAN Sven | 1914 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
12. 5. 1953 - 12. 5. 1953 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | ERIKSSON Bo | 1922 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
2 | FORSSELL Carl | 1917 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
3 | JULIN Rolf | 1918 | M | SWE | [i] KFIS Stockholm (SWE) | |||
4 | FAHLMAN Sven | 1914 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
10. 5. 1952 - 10. 5. 1952 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | DYRSSEN Gustaf | 1891 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
2 | FORSSELL Carl | 1917 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
3 | FAHLMAN Sven | 1914 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
4 | CARLESON Per | 1917 | M | SWE | [i] KA1 Vaxholm (SWE) | |||
28. 4. 1951 - 28. 4. 1951 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | FAHLMAN Sven | 1914 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
2 | RYDSTRÖM Nils | 1921 | M | SWE | [i] KFIS Stockholm (SWE) | |||
3 | LAGERBERG Göran | 1921 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
4 | JULIN Rolf | 1918 | M | SWE | [i] KFIS Stockholm (SWE) | |||
13. 5. 1950 - 13. 5. 1950 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | FORSSELL Carl | 1917 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
2 | REHBINDER Berndt-Otto | 1918 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
3 | BONDESON Ingemar | 1916 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
4 | BERLER Osborne | 1910 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
24. 5. 1949 - 24. 5. 1949 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | FORSSELL Carl | 1917 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
2 | HÖGSTRÖM Hildemar | 1911 | M | SWE | [i] I19 Boden (SWE) | |||
3 | FAHLMAN Sven | 1914 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
4 | TOLLBOM Arne | 1911 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3. 5. 1948 - 3. 5. 1948 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | CARLESON Per | 1917 | M | SWE | [i] KA1 Vaxholm (SWE) | |||
2 | RYDSTRÖM Nils | 1921 | M | SWE | [i] KFIS Stockholm (SWE) | |||
3 | LAGERBERG Göran | 1921 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
4 | LJUNGQUIST Bengt | 1912 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
27. 4. 1947 - 27. 4. 1947 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | FORSSELL Carl | 1917 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
2 | LJUNGQUIST Bengt | 1912 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
3 | FAHLMAN Sven | 1914 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
4 | CARLESON Per | 1917 | M | SWE | [i] KA1 Vaxholm (SWE) | |||
7. 5. 1946 - 7. 5. 1946 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | RYDSTRÖM Nils | 1921 | M | SWE | [i] KFIS Stockholm (SWE) | |||
2 | LJUNGQUIST Bengt | 1912 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
3 | THOFELT Sven | 1904 | M | SWE | [i] Lv3 Stockholm (SWE) | |||
4 | KLAENING Bengt | 1908 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
24. 4. 1945 - 24. 4. 1945 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | THOFELT Sven | 1904 | M | SWE | [i] Lv3 Stockholm (SWE) | |||
2 | FORSSELL Carl | 1917 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
3 | WACHTMEISTER Carl Johan | 1903 | M | SWE | [i] KA4 Göteborg (SWE) | |||
4 | BERLER Osborne | 1910 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
20. 4. 1944 - 25. 4. 1944 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | N | JULIN Rolf | 1918 | M | SWE | |||
2 | N | DRAKENBERG Hans | 1901 | M | SWE | |||
3 | N | FORSSELL Carl | 1917 | M | SWE | |||
4 | N | ÅKERBERG Dag | 1909 | M | SWE | |||
5. 5. 1943 - 9. 5. 1943 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | N | LJUNGQUIST Bengt | 1912 | M | SWE | |||
2 | N | WACHTMEISTER Carl Johan | 1903 | M | SWE | |||
3 | N | FORSSELL Carl | 1917 | M | SWE | |||
4 | N | JULIN Rolf | 1918 | M | SWE | |||
2. 5. 1942 - 3. 5. 1942 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | N | THOFELT Sven | 1904 | M | SWE | |||
2 | N | WACHTMEISTER Carl Johan | 1903 | M | SWE | |||
3 | N | FORSSELL Carl | 1917 | M | SWE | |||
4 | N | BENGTSSON Alf Valter | 1907 | M | SWE | |||
23. 4. 1941 - 27. 4. 1941 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | N | LJUNGQUIST Bengt | 1912 | M | SWE | |||
2 | N | DRAKENBERG Hans | 1901 | M | SWE | |||
3 | N | THOFELT Sven | 1904 | M | SWE | |||
4 | N | FORSSELL Carl | 1917 | M | SWE | |||
14. 11. 1940 - 18. 11. 1940 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | N | WACHTMEISTER Carl Johan | 1903 | M | SWE | |||
2 | N | FORSSELL Carl | 1917 | M | SWE | |||
3 | N | THOFELT Sven | 1904 | M | SWE | |||
4 | N | EGNELL Claes | 1916 | M | SWE | |||
22. 4. 1939 - 27. 4. 1939 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | N | WACHTMEISTER Carl Johan | 1903 | M | SWE | |||
2 | N | THOFELT Sven | 1904 | M | SWE | |||
3 | N | CERVELL Frank Rutger | 1907 | M | SWE | |||
25. 4. 1938 - 27. 4. 1938 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | N | CERVELL Frank Rutger | 1907 | M | SWE | |||
2 | N | THOFELT Sven | 1904 | M | SWE | |||
3 | N | LJUNGQUIST Bengt | 1912 | M | SWE | |||
4 | N | FORSSELL Carl | 1917 | M | SWE | |||
6. 5. 1937 - 6. 5. 1937 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | N | THOFELT Sven | 1904 | M | SWE | |||
2 | N | CERVELL Frank Rutger | 1907 | M | SWE | |||
3 | N | CEDERIN Birger | 1895 | M | SWE | |||
4 | N | WACHTMEISTER Carl Johan | 1903 | M | SWE | |||
22. 4. 1936 - 26. 4. 1936 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | N | WACHTMEISTER Carl Johan | 1903 | M | SWE | |||
2 | N | HEDBERG . | 1900 | M | SWE | |||
3 | N | DYRSSEN Gustaf | 1891 | M | SWE | |||
4 | N | THOFELT Sven | 1904 | M | SWE | |||
23. 4. 1935 - 29. 4. 1935 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | N | ALMGREN Gösta | 1906 | M | SWE | |||
2 | N | WACHTMEISTER Carl Johan | 1903 | M | SWE | |||
3 | N | GRANFELT Hans | 1897 | M | SWE | |||
4 | N | STRANNE Sidney | 1886 | M | SWE | |||
18. 4. 1934 - 23. 4. 1934 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | N | THOFELT Sven | 1904 | M | SWE | |||
2 | N | PALMSTIERNA Carl Otto | 1903 | M | SWE | |||
3 | N | RINGQVIST T | 1900 | M | SWE | |||
4 | N | STRANNE Sidney | 1886 | M | SWE | |||
22. 4. 1933 - 26. 4. 1933 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | N | ÅRMANN Raoul | 1895 | M | SWE | |||
2 | N | THOFELT Sven | 1904 | M | SWE | |||
3 | N | THORBURN Arne | 1906 | M | SWE | |||
4 | N | DYRSSEN Gustaf | 1891 | M | SWE | |||
20. 4. 1932 - 27. 4. 1932 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | N | DYRSSEN Gustaf | 1891 | M | SWE | |||
2 | N | THOFELT Sven | 1904 | M | SWE | |||
3 | N | ÅRMANN Raoul | 1895 | M | SWE | |||
4 | N | CEDERIN Birger | 1895 | M | SWE | |||
12. 4. 1931 - 19. 4. 1931 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | N | GRIPENSTEDT Carl | 1893 | M | SWE | |||
2 | N | THOFELT Sven | 1904 | M | SWE | |||
3 | N | DRAKENBERG Erik | 1898 | M | SWE | |||
4 | N | DYRSSEN Gustaf | 1891 | M | SWE | |||
26. 4. 1930 - 4. 5. 1930 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | N | GRANFELT Hans | 1897 | M | SWE | |||
2 | N | DYRSSEN Gustaf | 1891 | M | SWE | |||
3 | N | JAKOBSSON Uno | 1892 | M | SWE | |||
4 | N | LINDMAN Bo | 1899 | M | SWE | |||
17. 4. 1929 - 22. 4. 1929 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | N | GRANFELT Hans | 1897 | M | SWE | |||
2 | N | THULIN Uno | 1903 | M | SWE | |||
3 | N | DYRSSEN Gustaf | 1891 | M | SWE | |||
4 | N | ÅRMANN Raoul | 1895 | M | SWE | |||
21. 4. 1928 - 28. 4. 1928 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | N | ENELL Knut | 1887 | M | SWE | |||
2 | N | LINDAU Helge | 1894 | M | SWE | |||
3 | N | TINGDAL Ivar | 1893 | M | SWE | |||
4 | N | ÅRMANN Raoul | 1895 | M | SWE | |||
4 | N | PÅLMAN Robert | 1897 | M | SWE | |||
4 | N | UGGLA Bengt | 1894 | M | SWE | |||
5. 4. 1927 - 11. 4. 1927 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | N | DYRSSEN Gustaf | 1891 | M | SWE | |||
2 | N | GRIPENSTEDT Carl | 1893 | M | SWE | |||
3 | N | ENELL Knut | 1887 | M | SWE | |||
4 | N | UGGLA Bengt | 1894 | M | SWE | |||
8. 4. 1926 - 18. 4. 1926 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | N | UGGLA Bertil | 1890 | M | SWE | |||
2 | N | DYRSSEN Gustaf | 1891 | M | SWE | |||
3 | N | UGGLA Bengt | 1894 | M | SWE | |||
4 | N | STRANNE Sidney | 1886 | M | SWE | |||
2. 4. 1925 - 5. 4. 1925 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | N | UGGLA Bertil | 1890 | M | SWE | |||
2 | N | DYRSSEN Gustaf | 1891 | M | SWE | |||
3 | N | LINDBLOM Gustaf | 1883 | M | SWE | |||
4 | N | GRIPENSTEDT Carl | 1893 | M | SWE | |||
24. 4. 1924 - 29. 4. 1924 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | N | ENELL Knut | 1887 | M | SWE | |||
2 | N | LINDBLOM Gustaf | 1883 | M | SWE | |||
3 | N | GRIPENSTEDT Carl | 1893 | M | SWE | |||
4 | N | RÅBERG Einar | 1890 | M | SWE | |||
19. 4. 1923 - 23. 4. 1923 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | N | ENELL Knut | 1887 | M | SWE | |||
2 | N | LINDBLOM Gustaf | 1883 | M | SWE | |||
3 | N | GRIPENSTEDT Carl | 1893 | M | SWE | |||
4 | N | LUNDSTRÖM Åge | 1890 | M | SWE | |||
21. 4. 1922 - 23. 4. 1922 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | N | UGGLA Bertil | 1890 | M | SWE | |||
2 | N | DE DARDEL Alexandre | 1885 | M | SUI | |||
3 | N | LUNDSTRÖM Åge | 1890 | M | SWE | |||
4 | N | DYRSSEN Gustaf | 1891 | M | SWE | |||
7. 4. 1921 - 10. 4. 1921 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | N | TÖRNBLOM Hans | 1888 | M | SWE | |||
2 | N | UGGLA Bertil | 1890 | M | SWE | |||
3 | N | LINDBLOM Gustaf | 1883 | M | SWE | |||
4 | N | GRÖNHAGEN Åke | 1885 | M | SWE | |||
17. 3. 1920 - 18. 3. 1920 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | N | HELLSTEN Nils | 1886 | M | SWE | |||
2 | N | ENELL Knut | 1887 | M | SWE | |||
3 | N | DYRSSEN Gustaf | 1891 | M | SWE | |||
13. 4. 1919 - 14. 4. 1919 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | N | HELLSTEN Nils | 1886 | M | SWE | |||
2 | N | LINDBLOM Gustaf | 1883 | M | SWE | |||
3 | N | LUNDSTRÖM Åge | 1890 | M | SWE | |||
12. 4. 1918 - 14. 4. 1918 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | N | ENELL Knut | 1887 | M | SWE | |||
2 | N | EHNBORG Axel | 1900 | M | SWE | |||
3 | N | RÅBERG Einar | 1890 | M | SWE | |||
21. 4. 1917 - 22. 4. 1917 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | N | HELLSTEN Nils | 1886 | M | SWE | |||
2 | N | ENELL Knut | 1887 | M | SWE | |||
3 | N | LINDBLOM Gustaf | 1883 | M | SWE | |||
4 | N | LUNDSTRÖM Åge | 1890 | M | SWE | |||
21. 3. 1914 - 22. 3. 1914 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | N | BRANTING Georg | 1887 | M | SWE | |||
12. 5. 1912 - 13. 5. 1912 | Svenska mästerskapen för seniorer | Stockholm | ||||||||
1 | N | LINDBLOM Gustaf | 1883 | M | SWE |