24. 6. 2017 - Rheinische Schüler Meisterschaften Sabre Men's U10 Individuální |
---|
21. 5. 2016 - Rheinische Meisterschaft Sabre Men's U10 Individuální |
---|
Rank | Status | Name | YOB | Gender | Nation | Club |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | JAHN Philip | 2006 | M | GER | Fechtzentrum Solingen | |
2 | MADEDDU Fabio | 2006 | M | GER | Hasper FC, CS Pisa Di Ciolo | |
3 | SCHENKEL Moritz | 2006 | M | GER | TSV Bayer Dormagen |
20. 6. 2015 - Rheinische Meisterschaft Sabre Men's U10 Individuální |
---|
Rank | Status | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | THOMÉ Louis | 2005 | M | GER | |||
2 | CARRARA Enrico | CARRARA Enrico | 2005 | M | GER | ||
3 | LUCAS Bjarne | 2005 | M | GER | TSV Bayer Dormagen | ||
6 | KREMSER Len | 2005 | M | GER |
21. 6. 2014 - Rheinische Meisterschaft Sabre Men's U10 Individuální |
---|
15. 6. 2013 - Rheinische Meisterschaft Sabre Men's U10 Individuální |
---|
16. 6. 2012 - Rheinische Meisterschaft Sabre Men's U10 Individuální |
---|
Rank | Status | Name | YOB | Gender | Nation | Club |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KURUOGLU Tanju | 2002 | M | GER | ||
2 | KÜHLING Julian | 2002 | M | GER | TSV Bayer Dormagen | |
3 | SCHLICHT Jacob Wilhelm | 2002 | M | GER | ||
4 | VOSS Leon | 2002 | M | GER |
4. 6. 2011 - Rheinische Meisterschaft Sabre Men's U10 Individuální |
---|
26. 6. 2010 - Rheinische Meisterschaft Sabre Men's U10 Individuální |
---|
20. 6. 2009 - Rheinische Meisterschaft Sabre Men's U10 Individuální |
---|
12. 4. 2008 - Rheinische Meisterschaft Sabre Men's U10 Individuální |
---|
21. 4. 2007 - Rheinische Meisterschaft Sabre Men's U10 Individuální |
---|
5. 6. 2004 - Rheinische Schüler Meisterschaften Sabre Men's U10 Individuální |
---|
1. 6. 2002 - 2002 Rheinische Meisterschaft Sabre Men's U10 Individuální |
---|
Rank | Status | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | SCHNEIDER Gero | SCHNEIDER Gero | 1992 | M | GER | |
2 | N | MICHALAK Tobias | 1992 | M | GER |
9. 6. 2001 - 2001 Rheinische Meisterschaft Sabre Men's U10 Individuální |
---|
16. 5. 1998 - Rheinische Meisterschaft Sabre Men's U10 Individuální |
---|
Rank | Status | Name | YOB | Gender | Nation | Club |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | NIERMANN Thorben | 1988 | M | GER | |
2 | N | SCHÜTZ Jakob | 1988 | M | GER | |
3 | N | LUDEWIG Jan | 1988 | M | GER |
10. 5. 1997 - Rheinische Meisterschaft Sabre Men's U10 Individuální |
---|
Rank | Status | Name | YOB | Gender | Nation | Club |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | RIEBETH Matthias | 1987 | M | GER | |
2 | N | BOCK Benedikt | 1987 | M | GER | |
3 | N | BEISHEIM Benedikt | 1987 | M | GER | |
4 | N | AUBERG Matthias | 1987 | M | GER |