Display list
Athlete / Team | Seeding | State | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KORKKINEN Karina | 2007 |
EST Tallinna Mook
|
R | --- | Inscribed | ||
SHKLJAROVA Ilona | 2007 |
EST
|
R | --- | Inscribed | ||
KUSRATI Milana | 2009 |
FIN Kalpaveljet
|
R | --- | Inscribed | ||
MATIKAINEN Anna | 2009 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | --- | Inscribed | ||
SHEVCHENKO Vasilisa | 2008 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | --- | Inscribed | ||
SHMIDT Elisabeth | 2009 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
L | --- | Inscribed | ||
HYYPPÄ Ronja | 2011 |
FIN Miekka Miehet
|
--- | Inscribed | |||
SANDSTRÖM Ines | 2011 |
FIN Miekka Miehet
|
--- | Inscribed | |||
SARASTO Ruut | 2012 |
FIN Miekka Miehet
|
--- | Inscribed |
9 Entries, 0 Pending, 0 Cancelled
Name | Nation | Inscribed by | Role |
---|---|---|---|
Referees | |||
Officials |
2022 | Kansallinen ranking U15 Women's Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Display list
Athlete / Team | Seeding | State | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KORKKINEN Karina | 2007 |
EST Tallinna Mook
|
R | --- | Inscribed | ||
SHKLJAROVA Ilona | 2007 |
EST
|
R | --- | Inscribed | ||
KUSRATI Milana | 2009 |
FIN Kalpaveljet
|
R | --- | Inscribed | ||
MATIKAINEN Anna | 2009 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | --- | Inscribed | ||
SHEVCHENKO Vasilisa | 2008 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | --- | Inscribed | ||
SHMIDT Elisabeth | 2009 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
L | --- | Inscribed | ||
HYYPPÄ Ronja | - | FIN Miekka Miehet | --- | Cancelled | |||
SANDSTRÖM Ines | - | FIN Miekka Miehet | --- | Cancelled | |||
SARASTO Ruut | - | FIN Miekka Miehet | --- | Cancelled |
6 Entries, 0 Pending, 3 Cancelled
Name | Nation | Inscribed by | Role |
---|---|---|---|
Referees | |||
Officials |
2021 | Kansallinen ranking U17 Women's Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Kansallinen ranking U20 Women's Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2021 | Kansallinen ranking U20 Women's Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Display list
Athlete / Team | Seeding | State | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ERSS Ott-Hendrik | 2007 |
EST Tallinna Mook
|
R | --- | Inscribed | ||
KHUDOBKIN Juri | 2007 |
EST Tallinna Mook
|
R | --- | Inscribed | ||
LAMBINEN Nikita | 2008 |
EST Tallinna Mook
|
R | --- | Inscribed | ||
JÄRVI Kerkko | 2007 |
FIN Habda Helsinki
|
L | --- | Inscribed | ||
SAHI Leo | 2008 |
FIN Saimaan Säilät
|
--- | Inscribed | |||
TUHKANEN Leo | 2009 |
FIN Saimaan Säilät
|
--- | Inscribed | |||
VIIDIK Romet | 2008 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
L | --- | Inscribed |
7 Entries, 0 Pending, 0 Cancelled
Name | Nation | Inscribed by | Role |
---|---|---|---|
Referees | |||
Officials |
2022 | Kansallinen ranking U15 Men's Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Display list
Athlete / Team | Seeding | State | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ELTMAA Oliver | 2006 |
EST Tallinna Mook
|
R | --- | Inscribed | ||
ERSS Ott-Hendrik | 2007 |
EST Tallinna Mook
|
R | --- | Inscribed | ||
JAHU Edvin | 2006 |
EST Tallinna Mook
|
R | --- | Inscribed | ||
KHUDOBKIN Juri | 2007 |
EST Tallinna Mook
|
R | --- | Inscribed | ||
KUZOVKOV Martin | 2006 |
EST Tallinna Mook
|
L | --- | Inscribed | ||
LAMBINEN Nikita | 2008 |
EST Tallinna Mook
|
R | --- | Inscribed | ||
ALAALI Sami | 2006 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | --- | Inscribed | ||
ASTIKAINEN Eetu | 2006 |
FIN Saimaan Säilät
|
--- | Inscribed | |||
JÄRVI Kerkko | 2007 |
FIN Habda Helsinki
|
L | --- | Inscribed | ||
LAURÉN Linus | 2005 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
L | --- | Inscribed | ||
PAHKALA Peik | 2005 |
FIN Habda Helsinki
|
R | --- | Inscribed | ||
VIIDIK Renar | 2006 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | --- | Inscribed | ||
VIIDIK Romet | 2008 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
L | --- | Inscribed | ||
MIETTINEN Miika | 2007 |
FIN Mikkelin Miekkailijat
|
--- | Inscribed |
14 Entries, 0 Pending, 0 Cancelled
Name | Nation | Inscribed by | Role |
---|---|---|---|
Referees | |||
Officials |
2022 | Kansallinen ranking U17 Men's Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2021 | Kansallinen ranking U17 Men's Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Display list
Athlete / Team | Seeding | State | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ELTMAA Oliver | 2006 |
EST Tallinna Mook
|
R | --- | Inscribed | ||
ERSS Ott-Hendrik | 2007 |
EST Tallinna Mook
|
R | --- | Inscribed | ||
JAHU Edvin | 2006 |
EST Tallinna Mook
|
R | --- | Inscribed | ||
KHUDOBKIN Juri | 2007 |
EST Tallinna Mook
|
R | --- | Inscribed | ||
KUZOVKOV Martin | 2006 |
EST Tallinna Mook
|
L | --- | Inscribed | ||
TAFENAU Kasper | 2003 |
EST Tallinna Mook
|
R | --- | Inscribed | ||
ALAALI Sami | 2006 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | --- | Inscribed | ||
HASU Jere | 2004 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
--- | Inscribed | |||
JÄRVI Kerkko | 2007 |
FIN Habda Helsinki
|
L | --- | Inscribed | ||
LAURÉN Linus | 2005 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
L | --- | Inscribed | ||
PAHKALA Peik | 2005 |
FIN Habda Helsinki
|
R | --- | Inscribed | ||
VIIDIK Renar | 2006 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | --- | Inscribed | ||
VIIDIK Romet | 2008 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
L | --- | Inscribed |
13 Entries, 0 Pending, 0 Cancelled
Name | Nation | Inscribed by | Role |
---|---|---|---|
Referees | |||
Officials |
2022 | Kansallinen ranking U20 Men's Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2021 | Kansallinen ranking U20 Men's Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Display list
Athlete / Team | Seeding | State | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PIRINEN Siina | 2010 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
R | --- | Inscribed | ||
SEPPÄNEN Niklas | 2010 |
FIN Saimaan Säilät
|
--- | Inscribed | |||
TUHKANEN Leo | 2009 |
FIN Saimaan Säilät
|
--- | Inscribed | |||
HYYPPÄ Ronja | 2011 |
FIN Miekka Miehet
|
--- | Inscribed | |||
SANDSTRÖM Ines | 2011 |
FIN Miekka Miehet
|
--- | Inscribed | |||
SARASTO Ruut | 2012 |
FIN Miekka Miehet
|
--- | Inscribed |
6 Entries, 0 Pending, 0 Cancelled
Name | Nation | Inscribed by | Role |
---|---|---|---|
Referees | |||
Officials |