9
|
11.03.17
/ 12.03.17 |
Stockholm |
Challenge Eugene Fillol |
Epee Women's Senior Individuální |
8
|
17.09.16
/ 18.09.16 |
Uppsala |
Uppsala Cup |
Epee Women's Senior Individuální |
16
|
02.04.16
/ 03.04.16 |
Stockholm |
Challenge Bernadotte |
Epee Men's Senior Tým |
5
|
02.04.16
/ 03.04.16 |
Stockholm |
Challenge Bernadotte |
Epee Women's Senior Individuální |
10
|
12.03.16
/ 13.03.16 |
Stockholm |
Challenge Eugene Fillol |
Epee Women's Senior Individuální |
3
|
19.09.15
/ 20.09.15 |
Uppsala |
Uppsala Cup |
Epee Women's Senior Individuální |
8
|
28.03.15
/ 29.03.15 |
Stockholm |
Challenge Eugene Fillol |
Epee Women's Senior Individuální |
2
|
08.11.14
/ 09.11.14 |
Uppsala |
Uppsala Cup |
Epee Women's Senior Individuální |
25
|
24.03.12
/ 25.03.12 |
Stockholm |
Challenge Eugene Fillol |
Epee Women's Senior Individuální |
7
|
14.01.12
/ 15.01.12 |
Kungsbacka |
Kungsbacka Masters |
Epee Women's U20 Individuální |
11
|
12.11.11
|
Göteborg |
Adaträffen |
Epee Women's Senior Individuální |
27
|
05.11.11
/ 06.11.11 |
Uppsala |
Uppsala Cup |
Epee Women's U20 Individuální |
9
|
05.11.11
/ 06.11.11 |
Uppsala |
Uppsala Cup |
Epee Women's Senior Individuální |
9
|
08.10.11
/ 09.10.11 |
Örebro |
Örebro Masters |
Epee Women's U20 Individuální |
10
|
30.04.11
/ 01.05.11 |
Jönköping |
A6 Masters |
Epee Women's U20 Individuální |
9
|
26.03.11
/ 27.03.11 |
Stockholm |
Challenge Eugene Fillol |
Epee Women's Senior Individuální |
1
|
19.03.11
/ 20.03.11 |
Ljungby |
Lingiaden |
Epee Women's U20 Individuální |
9
|
19.03.11
/ 20.03.11 |
Ljungby |
Lingiaden |
Epee Men's U20 Individuální |
2
|
15.01.11
/ 16.01.11 |
Kungsbacka |
Kungsbacka Masters |
Epee Women's Senior Individuální |
11
|
15.01.11
/ 16.01.11 |
Kungsbacka |
Kungsbacka Masters |
Epee Women's U20 Individuální |
21
|
06.11.10
/ 07.11.10 |
Göteborg |
Adaträffen |
Epee Women's Senior Individuální |
19
|
09.10.10
/ 10.10.10 |
Örebro |
Örebro Masters |
Epee Women's U20 Individuální |
13
|
04.09.10
/ 05.09.10 |
Uppsala |
Uppsala Cup |
Epee Women's U20 Individuální |
3
|
24.04.10
/ 25.04.10 |
Jönköping |
A6 Masters |
Epee Women's U17 Individuální |
16
|
24.04.10
/ 25.04.10 |
Jönköping |
A6 Masters |
Epee Women's U20 Individuální |
30
|
16.01.10
/ 17.01.10 |
Kungsbacka |
Kungsbacka Masters |
Epee Women's U20 Individuální |
6
|
16.01.10
/ 17.01.10 |
Kungsbacka |
Kungsbacka Masters |
Epee Women's U17 Individuální |
18
|
14.11.09
/ 15.11.09 |
Göteborg |
Adaträffen |
Epee Women's Senior Individuální |
10
|
24.10.09
/ 25.10.09 |
Kalmar |
Kanikowski Cup |
Epee Women's U17 Individuální |
12
|
03.10.09
/ 04.10.09 |
Örebro |
Örebro Masters |
Epee Women's U17 Individuální |
48
|
26.09.09
/ 27.09.09 |
Uppsala |
Uppsala Cup - Nordic Championships |
Epee Women's U17 Individuální |
55
|
26.09.09
/ 27.09.09 |
Uppsala |
Uppsala Cup - Nordic Championships |
Epee Women's U20 Individuální |
20
|
25.04.09
/ 26.04.09 |
Jönköping |
A6 Masters |
Epee Women's U17 Individuální |
21
|
25.04.09
/ 26.04.09 |
Jönköping |
A6 Masters |
Epee Women's U20 Individuální |
17
|
14.03.09
/ 15.03.09 |
Ljungby |
Lingiaden |
Epee Women's U17 Individuální |
25
|
17.01.09
/ 18.01.09 |
Kungsbacka |
Kungsbacka Masters |
Epee Women's U20 Individuální |
23
|
17.01.09
/ 18.01.09 |
Kungsbacka |
Kungsbacka Masters |
Epee Women's U17 Individuální |
15
|
01.11.08
/ 02.11.08 |
Kalmar |
Kanikowski Cup |
Epee Women's U17 Individuální |
13
|
04.10.08
/ 05.10.08 |
Örebro |
Örebro Masters |
Epee Women's U20 Individuální |
29
|
04.10.08
/ 05.10.08 |
Örebro |
Örebro Masters |
Epee Women's U17 Individuální |
27
|
13.09.08
/ 14.09.08 |
Uppsala |
Uppsala Cup |
Epee Women's U17 Individuální |
11
|
26.04.08
/ 27.04.08 |
Jönköping |
A6 Masters |
Epee Women's U15 Individuální |
20
|
26.04.08
/ 27.04.08 |
Jönköping |
A6 Masters |
Epee Women's U17 Individuální |
20
|
15.03.08
/ 16.03.08 |
Ljungby |
Lingiaden |
Epee Women's U17 Individuální |
16
|
15.03.08
/ 16.03.08 |
Ljungby |
Lingiaden |
Epee Women's U15 Individuální |
12
|
19.01.08
/ 20.01.08 |
Kungsbacka |
Kungsbacka Masters |
Epee Women's U15 Individuální |
32
|
19.01.08
/ 20.01.08 |
Kungsbacka |
Kungsbacka Masters |
Epee Women's U17 Individuální |
12
|
17.11.07
/ 18.11.07 |
Halmstad |
Laxträffen |
Epee Women's U15 Individuální |
24
|
06.10.07
/ 07.10.07 |
Örebro |
Örebro Masters |
Epee Women's U17 Individuální |
13
|
06.10.07
/ 07.10.07 |
Örebro |
Örebro Masters |
Epee Women's U15 Individuální |
19
|
28.04.07
/ 29.04.07 |
Jönköping |
A6 Masters |
Epee Women's U15 Individuální |
19
|
10.03.07
/ 11.03.07 |
Ljungby |
Lingiaden |
Epee Women's U15 Individuální |